Skocz do zawartości
Emir

Unreal Tournament 3

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie, zagra ktos na wersji PAL ? psnid w profilu! pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie ktoś żyje w temacie Niestety grając często miewam lagi (nie wiem czy wy też tak macie), a może to po prostu latencja myszy. Zastanawiam się czy przed grą na necie warto sobie trenować na singlu gdzie pingu nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak troche pocwiczycie dodajcie mnie pogramy

Kukles-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, ja jutro bede o 11 w domu to Cie dodam i razem pogramy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro rano akurat wracam do domu. Zanim konsole i kompa rzpakuje wszystko zrobie to bede pewnie pod wieczor. Wyslij invite na PSN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie pisze na gre z zawodnikami z PAL. ip: duzyBYK. Proponuje regularne spotkania wieczorami. Ktos sie pisze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chetnie jeszcze raz podaje moj psn Raveland_PL powysylajmy sobie zaproszenia zeby latwo sie bylo zgadac, oczywiscie mowie o wersji PAL ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to troszeczke dzisiaj pograliśmy Trzeba sie ogolnie kiedys zgadac na konkretna godzine na gre, mozna sobie wtedy np zagrac tdm z ludzmi z sieci

Mam pytanie jeszcze: Co oznacza na liscie graczy gdy przy niektorych zawodnikach jest ikonka UT3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś chciał pograć w UT3 to ja jestem chętny wersja PAL. psnid: FREESTYLEK_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jw. tez jestem chętny na UT3 online - psnid : inkv88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po patchu (ktory moja wersja gry wykryla 21-ego marca, a nie 19-ego, jak to wiekszosc miala :|) niewazne jaka ma sie wersje - mozna grac bez problemow miedzy roznymi wersjami. a ze gra nie ma blokady regionalnej, to niewazne, czy mamy konsole z Japonii i gre z USA, czy wszystko europejskie - grac mozna z kazdym.

ja bym chetnie pogral w nocy w weekend - ale pewnie w okolicach 1 w nocy - jak ktos sie pisze, to moj PSN ID w podpisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak otrzymam moją kopie dzisiaj/jutro to chętnie pogram. Mam nadzieje, że dojdzie przed weekendem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z chęcią... o 22:00? (UT3 mam od wczoraj, ale jakoś sobie radze, grałem chwilę na MP i może nabiję trochę fragów ;p)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie pisze na dzisiejszy wieczor!! tylko kto zalozy hosta???? ja mam za slabe lacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kto by sie pisał? Zeby chociaz bylo 4 vs 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm to dzisiaj już pewnie nic z tego nie wyjdzie, ale za można się zacząć umawiać na przyszły weekend. Tak żeby wszyscy wiedzieli o takowym "wspólnym graniu" i się przygotowali Ja osobiście pójdę w przyszłym tygodniu rozejrzeć się za headsetem ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo czy cos trzeba w opcjach wlaczyc zeby slyszec co ludzie mowia? Czy po prostu grajac od miesiaca nie spotkalem na oficjalnych serwach nikogo z HS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ewentualną ustawkę z chęcią się pisze .

Niestety nie mam HS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Apropo czy cos trzeba w opcjach wlaczyc zeby slyszec co ludzie mowia? Czy po prostu grajac od miesiaca nie spotkalem na oficjalnych serwach nikogo z HS?

to reguluja ustawienia konsoli - tam masz audio out dla rozmow glosowych (jak nic nie ustawiales, to masz pewnie disabled) - jak przelaczysz na wyjscie glosnikowe, to moze kiedys kogos uslyszysz (choc pewnie nie, bo zeby mowic, trzeba trzymac wcisniety guzik "w prawo" - najczesciej jakies rozmowy sa przed meczem i zaraz po jego zakonczeniu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

z chęcią zagram z forumowiczami w UT3 swoja kopie gry będę miał na dniach ,ale mam pytanko :

gracie na padach czy K+M? zastanawiam sie nad zakupem jakiegoś zestawu do tej gry

-ID: busaba

-headset mam

-gram najczęściej wieczorami czasem do samego rana

możecie mnie dodawać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×