Skocz do zawartości
kakaroto

Pro Evolution Soccer 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj pograłem w MLO, mam w związku z tym pytanie.

Moi przeciwnicy mieli przy drużynie znaczek, w której są lidzę np. div1.

Ja przy swojej drużynie mam "-", dlaczego tak jest?

Czy kwoty za wygrany mecz są wyższe jak się jest w wyższej lidze?

Masz kreskę ponieważ aktualizacja dywizji odbywa się raz na tydzień. W PES 2011 było to chyba w poniedziałek;)

PS. I dodaj mnie na PSN bo jak próbuje ja to zrobić to wywala, że ktos taki nie istnieje :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź!

A na jakiej zasadzie odbywają się awanse i spadki (MLO)?

Jak już będę przypisany do jakiejś ligi, to będą widoczne jakieś tabele itp?

PS.

Do znajomych Cię dodam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakies opinie kogos obeznanego? chcialbym kupic dzis ale nadal sie bardzo zastanawiam:)

Również się zastanawiam nad kupnem,prosze o jakieś plusy i minusy tej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się zastanawiać, tylko brać :)

jak komuś pasował feeling starych pesów, to na pewno będzie mial co robic. A jak ktos woli fife, to niech się tego trzyma. Gameplaye sa dostepne w necie, kompilacje, dema.... nad czym tu sie rozwodzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnośnie ustawień personalnych w PES 2012, z góry dzięki za pomoc. Czy ustawienie "pass support" na maxa powoduje po prostu, że moi zawodnicy podają celniej a co za tym idzie gra się łatwiej? I takie ustawienie nie ma żadnych negatywnych konsekwencji? Czy może to ustawienie odpowiada za coś zupełnie innego? Co oznacza w "teammate" ustawienie "assisted" lub "manual" (chodzi mi o to jak wpływa na granie)? I ostatnie pytanie, ustawienia w "player assistance": włączając na "ON" pass, shoot, clear powoduje, że moi zawodnicy będą czasem podawać, strzelać, wybijać nawet bez mojej komendy?? Czy ja to dobrze rozumiem?? Dzięki za pomoc ;-)

Pass support - 5 poziomów od 0 do 4, możesz nimi stopniować poziom automatyzmu podań

Teammate assisted lub manual - oznacza czy chcesz by sterowanie grajkiem bez piłki za pomocą R3 odbywało sie tak by piłkarz biegł tylko do przodu (assisted) czy sterować nim za pomocą wychyleń prawej gałki

Player assistance - ustawiasz czy gracze ktorymi nie sterujesz (czyli steruje nimi komputer) mają sami strzelać, podawać, wybijać piłkę z obrony na wiwat lub robić wślizgi

PS. Dołączam się do rekomendacji Matinxa. Pomijając jakieś szersze dyskusje na temat wad i zalet można śmiało powiedzieć, że PES 2012 jest bardzo grywalny, a zatem myśle, że nikt specjalnie rozczarowanty z zakupu nie będzie.

Edytowane przez Sherman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rehash.PL

Za rozegrane mecze otrzymujesz punkty(za zwycięstwo lub za remis z zawodnikiem z wyższą ilością punktów) lub są odejmowane(za porażkę). System powinien Ci pokazać ile masz pkt. jak uruchamiasz MLO i ile pkt. potrzeba do awansu do wyższej dywizji lub ile do spadku.Jak będziesz przypisany do jakiejś dywizji to tabel żadnych nie ma, są tylko podczas rozgrywanych turniejów.

Niech ktoś to potwierdzi ,bo opisałem MLO w PES2011, ja dopiero jutro w południe odbiorę nowe PES.

Edytowane przez radkos77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera nie wiem co zrobić, czy kupić jutro tę wersję UK czy poczekać na spokojnie na EU. Widzę, że same patche są na razie pod wersję EU...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@shadow79

no nie wiem, to chyba dość oczywiste, poziom zero oznacza pełny manual, a jedna dwie albo trzy kreski podania bardziej automatyczne, a zatem teoretycznie dużo łatwiejsze, przy 4 zapewne możesz wybrać jedynie grajka a piłka leci niemal jak po sznurku.

@bartek-brt

to raczej wynika z tego, że oficjalna premiera wersji UK jest pojutrze, natomiast jak to już mówiłem jakieś parę stron temu na EU i na UK jest pełno OF-ów maksymalnie po 3 tygodniach od premiery, więc jest to taki dylemat., że masz dwie dobre rzeczy, a któraś może okazać się trochę lepsza, która? trudno powiedzieć, ja jakbym miał wybrać to wybrałbym UK bo w Anglii scena pesa to jest jednak potężny kawałek społeczności

Edytowane przez Sherman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to nowy PES 2012 jest bardzuej wkur.....cy niż poprzednia część ( mówię o grze w OML). Po rozegraniu kilku meczy myślałem,że wyrzuce tą gre przez okno. Mój bilans po 6 pierwszych meczach to 0-0-6, grałem z kolesiami co mi po 6-0 , 7-0 robili i 99% bramek padało tak samo czyli wejście skrzydłem i podanie wzdłuż bramki na napastnika ktory z metra wbija pilke do siatki. W Pes 2011 gram dobrze a tu się online nic nie da zrobić jak grasz przeciwko gosciowi co ma jakieś gwiazdy w drużynie i jednym gosciem przechodzi całą obrone. Zawiodłem się na tegorocznej odslonie ale zaznaczam, że mówię o grze online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj strzały w PESie doprowadziły mnie do wyłączenia konsoli. Ogarnąłem już trochę lepiej rozgrywanie piłki i oddaję więcej strzałów (zarówno z cpu jak i online). Random polegający na tym, że strzelam w prawo, a piłka leci w lewo rządzi. Tyle w tym temacie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co najlepsze to rzuty wolne w rozgrywce online, rzut wolny=90% bramka. Najlepsze jest to, że wiekszość strzela prosto w bramkarza na pałe obok muru i to wpada bo bramkarze to jakas pomyłka w tej grze. Dwa razy straciłem bramke z wolnego z okolo 35-40 metrów, dwie prawie identyczne bramki i oczywiscie bramkarz zaje...l. Nie wiem czy ja mam takiego słabego czy jak ale to woła o pomste do nieba. Nie mam ochoty tej gry odpalac ponownie, masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co najlepsze to rzuty wolne w rozgrywce online, rzut wolny=90% bramka. Najlepsze jest to, że wiekszość strzela prosto w bramkarza na pałe obok muru i to wpada bo bramkarze to jakas pomyłka w tej grze. Dwa razy straciłem bramke z wolnego z okolo 35-40 metrów, dwie prawie identyczne bramki i oczywiscie bramkarz zaje...l. Nie wiem czy ja mam takiego słabego czy jak ale to woła o pomste do nieba. Nie mam ochoty tej gry odpalac ponownie, masakra

Musiałeś trafić na osoby, które potrafią strzelać te "knuckle":

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat jeden koleś to był słaby bo miał rank 300 coś, no ale moze akurat przyfarcił. Nie zmienia to faktu. że ta gra ma wiecej minusów niż plusó i kto się denerwował przy Pes 2011 to tutaj bedzie się wkur...ał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro sie przekonam co w tym pesie "piszczy" a te bledy co wymieniacie nie nastrajaja najlepiej. 2011 mi sie bardzo podobala pierwsze kilkanascie godzin gralem MLO pozniej juz nie dalem rady nerwowo :P

Najbardziej dobijaja mnie te strzaly o ktorych tyle razy pisalem , moze wydadza jakis patch poprawiajacy to bo zabawa traci jakikolwiek sens

Dla mnie i tak najwazniejsze aby przyjemnie gralo sie 2v2 bo tak najbardziej lubie grac ;)

Jak ktos chce pograc sparnigi to dodajcie mnie do friendsow psn: R4V37PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czytając komentarze co poniektórych osób jestem w szoku !!! Osobiście gram w PES-a od wersji 98 nigdy nie zdraedziłem serii na rzecz FIFY to tak na marginesie :) Gram na wyłączonych wszytkich asystach i nie widzę różnicy między Pesem 12 a 11 !!! Nie boję się DZIECIAKÓW grających Barceloną bo tak ich trzeba nazwać ! Przepis na zwycięstwa w Pes 12 jest oczywiście bardzo prostu konsekwencja w obronie, umiejętność w rozgrywaniu piłki oraz obserwacja boiska ! Grałem dzisiaj z kolesiem który wybrał Barcelone miał jakieś 750 pkt a bilans przedstawiał sie nastepująco 45 wygranych 2 remisy i 1 porażka i po meczu napisał "excellent defense" . Koleś grał jedno i to samo podanie do Messiego i próbował na "spidzie" wymanewrować moich obrońców na ale mu sie nie udało gdyż Pes 12 ma to do siebie, że obrona ustawia sie znakomicie jeżeli ma sie pojęcie co sie robi. W 2 połowie myślał, że może Alexi Sanchez poradzi sobie no ale znowu "ZONK" :) Na koniec dodam że mecz zakończył sie 1-0 dlamnie ( Manchester City ) kolega od Barcelonygrał rownież dobrze w obronie no ale nie potrafił rozgrywać piłki, także PANOWIE I PANIE nie denerwować się, nie wyzywać, nie rzucać PADEM :) tylko ćwiczyć gre w obronie i będzie OK !!! A CWANIACZKI od Barcelony będą dostawąc BATY !!! W weekend mogę udzielić kilku lekcji :) osoby chętne proszę o kontakt PSNid lebson_pl PS- żeby nie było nie mówie że jestem wymiataczem :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czytając komentarze co poniektórych osób jestem w szoku !!! Osobiście gram w PES-a od wersji 98 nigdy nie zdraedziłem serii na rzecz FIFY to tak na marginesie :) Gram na wyłączonych wszytkich asystach i nie widzę różnicy między Pesem 12 a 11 !!! Nie boję się DZIECIAKÓW grających Barceloną bo tak ich trzeba nazwać ! Przepis na zwycięstwa w Pes 12 jest oczywiście bardzo prostu konsekwencja w obronie, umiejętność w rozgrywaniu piłki oraz obserwacja boiska ! Grałem dzisiaj z kolesiem który wybrał Barcelone miał jakieś 750 pkt a bilans przedstawiał sie nastepująco 45 wygranych 2 remisy i 1 porażka i po meczu napisał "excellent defense" . Koleś grał jedno i to samo podanie do Messiego i próbował na "spidzie" wymanewrować moich obrońców na ale mu sie nie udało gdyż Pes 12 ma to do siebie, że obrona ustawia sie znakomicie jeżeli ma sie pojęcie co sie robi. W 2 połowie myślał, że może Alexi Sanchez poradzi sobie no ale znowu "ZONK" :) Na koniec dodam że mecz zakończył sie 1-0 dlamnie ( Manchester City ) kolega od Barcelonygrał rownież dobrze w obronie no ale nie potrafił rozgrywać piłki, także PANOWIE I PANIE nie denerwować się, nie wyzywać, nie rzucać PADEM :) tylko ćwiczyć gre w obronie i będzie OK !!! A CWANIACZKI od Barcelony będą dostawąc BATY !!! W weekend mogę udzielić kilku lekcji :) osoby chętne proszę o kontakt PSNid lebson_pl PS- żeby nie było nie mówie że jestem wymiataczem :)

w weekend bede dostepny caly czas praktycznie z malymi przerwami na nba 2k12 no oze wiekszymi przerwami. Musze z Toba zagrac bo tez gram od ISS i cos w PESa2012 mam klopot z tymi dziecmi.

PSNid hjupek i podam Ci GG 9242765

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat jeden koleś to był słaby bo miał rank 300 coś, no ale moze akurat przyfarcił. Nie zmienia to faktu. że ta gra ma wiecej minusów niż plusó i kto się denerwował przy Pes 2011 to tutaj bedzie się wkur...ał.

W życiu się z tobą nie zgodzę.Gra ma zdecydowania więcej plusów niż minusów to raz, a dwa jest zdecydowanie lepsza od Pes 2011 pod każdym aspektem rozgrywki.Zaczynając od fizyki piłki, po AI, a kończąc na na strzałach, które fakt czasami szwankują, ale mimo wszystko mają lepszy balans niż w wersji 2011.W Pes 2012 nie ma tego efektu co drugiej petardy na bramkę jak w poprzedniej wersji Pes. Oczywiście, że gra ma wady, tak jak każda, ale nie zmienia to faktu, że jest to mocny Pes od wielu, wielu lat.Jak można denerwować się bardziej przy wersji 2012 niż w 2011 jeżeli w tej drugiej samo wystawianie się zawodników psuło kompletnie konstruowania normalnych akcji? Nie zgadzam się z Tobą.

Edytowane przez lons
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może ta gra ma minusy gdy gramy z dziećmi lubującymi się w Ronaldo, Messim itp. Zapewniam jednak, że gra z osobami "dojrzałymi" do PES 2012 sprawia wiele frajdy i wywołuje ogromne emocje, których próżno było szukać od Pro Evo 6 :smile:

PS. A te strzały z 40 metrów to juz były w którejś odsłonie, zwały się "dramatami":D

Edytowane przez merio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałeś trafić na osoby, które potrafią strzelać te "knuckle":

O.o jak oni to robią że tak piłka skręca przed samą bramką ??

Dziś odbieram swoją 12 i sprawdzę co to nam konami zaserwowało, po pierwszym demie miałem odruchy wymiotne, po drugim nie poszedłem do pracy (serio) grałem z 12h :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×