Skocz do zawartości
kakaroto

Pro Evolution Soccer 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Te "patche" nie są oficjalne i bardzo się od siebie różnią. Masz spory wybór łatek. Słowem, znajdziesz coś dla siebie.

EDIT: PES zyskał oficjalnego dystrybutora w Polsce::LINK.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te "patche" nie są oficjalne i bardzo się od siebie różnią. Masz spory wybór łatek. Słowem, znajdziesz coś dla siebie.

EDIT: PES zyskał oficjalnego dystrybutora w Polsce::LINK.

Znowu będzie trzeba kopiować każdy plik patcha osobno?Czy może podłubali przy tym?Wiadomo coś na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialo byc ze tylko jeden folder teraz ale potem znowu sie niby okazalo ze tak jak dawniej wszystko osobno. Zobaczymy jak wyjdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te "patche" nie są oficjalne i bardzo się od siebie różnią. Masz spory wybór łatek. Słowem, znajdziesz coś dla siebie.

EDIT: PES zyskał oficjalnego dystrybutora w Polsce::LINK.

To dobra wiadomość. Jest duża szansa polonizacji Pes jak za czasów szósteczki :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieje, ze nie jak za czasu 56, bo tam skaszaniono sprawę. Ale dobra lokalizacja i możliwość wyboru języka byłyby mile widziane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieje, ze nie jak za czasu 56, bo tam skaszaniono sprawę. Ale dobra lokalizacja i możliwość wyboru języka byłyby mile widziane.

Co to znaczy dobra lokalizacja?<_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy dobra lokalizacja?<_<

Dobra lokalizacja oznacza dubbing - znaczy sie, ze pilkarze beda mowic po Polsku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy dobra lokalizacja?<_<

Pamiętasz Mateusza Worka i Romana Kołtuna i ich komentarz? Chodzi mi o przeciwieństwo tego co zrobiono w PESie 6. ;) Brak wersji angielskiej do wyboru też był bardzo bolesny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e nie sadze zeby byla polonizacja w 12stce - ale moze w przyszlym roku sie doczekamy.

Jakkolwiek zassalem wersje niemiecka na PC w oczekiwaniu na premiere na ps3.

Powiem tak - odpalilem tryb Champions league - nie moglem przestac grac taka wkrete mialem weekendowa- ta odslona jest przekozacka.

A i potwierdzam spostrzezenia cwira - mialem pare takich akcji ze celowalem po dlugim a pilka poszla po krotkim - nie dzieje sie tak kazdo razowo ale da sie to wylapac od czasu do czasu.

Feeling gry jest ..WOW + na Pc wyglada bardzo dobrze na Full detalach.

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e nie sadze zeby byla polonizacja w 12stce - ale moze w przyszlym roku sie doczekamy.

Jakkolwiek zassalem wersje niemiecka na PC w oczekiwaniu na premiere na ps3.

Powiem tak - odpalilem tryb Champions league - nie moglem przestac grac taka wkrete mialem weekendowa- ta odslona jest przekozacka.

A i potwierdzam spostrzezenia cwira - mialem pare takich akcji ze celowalem po dlugim a pilka poszla po krotkim - nie dzieje sie tak kazdo razowo ale da sie to wylapac od czasu do czasu.

Feeling gry jest ..WOW + na Pc wyglada bardzo dobrze na Full detalach.

Na PC gra wygląda fantastycznie. Animację się nie zacinają, wszystko chodzi płynnie. Niestety mój laptop nie pozwoli mi na taką zabawę (testowałem grę u kolegi) ale też nie mam zamiaru płacić 200zł za grę na konsolę która wygląda brzydko i jeszcze animację chrupią. Trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC gra wygląda fantastycznie. Animację się nie zacinają, wszystko chodzi płynnie. Niestety mój laptop nie pozwoli mi na taką zabawę (testowałem grę u kolegi) ale też nie mam zamiaru płacić 200zł za grę na konsolę która wygląda brzydko i jeszcze animację chrupią. Trudno.

A grałeś w pełną wersję na PS3? Ci co grają twierdzą zupełnie inaczej niż ty. Gra na PS3 chodzi tak samo dobrze i płynnie jak na PC, także nie wymyślaj cudów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pełnej wersji grafika w porównaniu do demka (V1 iV2) to niebo a ziemia

UniteD pisał o feelingu. Mogę potwierdzić, CZAD, aż chce się grać!

Edytowane przez DAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A grałeś w pełną wersję na PS3? Ci co grają twierdzą zupełnie inaczej niż ty. Gra na PS3 chodzi tak samo dobrze i płynnie jak na PC, także nie wymyślaj cudów.

Nie wymyślam cudów za to widziałem ze dwa filmiki z PS3 gdzie animacje dalej chrupie. Poza tym życie mnie nauczyło, że takie gry zawsze lepiej wyglądają na PC ale czas pokaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie,

Ruszają wstępne zapisy osób chętnych do Ligi Pro Evolution Soccer 2012 na PS3.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam na priv. Podam linka do zapisów. Pozdrawiam! Jedziemy!:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zastanawiam się nad wyborem PES 2012. Ograłem oba dema i obie gry (PES i FIFA) i wydają się ciekawymi pozycjami. Nie miałem wcześniej styczności z PESem a grałem kiiieeeeeeeeedyś w Fifę bodajże "98- w wiec to prehistoria. Wybaczcie pewnie naiwne z Waszego punktu widzenia pytania :(

1. Lubię grać realnymi zespołami z realnymi zawodnikami. Jak to jest z licencjami w Pesie? Ma jakieś ciekawe? Są reprezentacje?

2. Słyszałem, że wychodzą jakieś patche - option file- robione przez jakieś osoby. Czy ważne przy tym jest jaka konsolę ps3 posiadam? Co one zmieniają w grze i czy zmiany te są realne i wyważone?

3. Czy można grać sezony (offline) jakimś zespołem tj wybieram zespół i gram nim ileś tam sezonów, awansując do pucharów , ewentualnie spdajac z ligi ;), kupując, sprzedając zawodników itd..Jak to wygląda?

4. Widziałem w intrze przed demem nr 2, że można stworzyc swojego zawodnika i prowadzic jego karierę ? Jak to wygląda? Gramy tylko nim? Możemy zmienić klub?

Pozdrawiam i liczę na wyrozumiałość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś czy nowy PES będzie w sprzedaży w PS Store? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zastanawiam się nad wyborem PES 2012. Ograłem oba dema i obie gry (PES i FIFA) i wydają się ciekawymi pozycjami. Nie miałem wcześniej styczności z PESem a grałem kiiieeeeeeeeedyś w Fifę bodajże "98- w wiec to prehistoria. Wybaczcie pewnie naiwne z Waszego punktu widzenia pytania :(

1. Lubię grać realnymi zespołami z realnymi zawodnikami. Jak to jest z licencjami w Pesie? Ma jakieś ciekawe? Są reprezentacje?

2. Słyszałem, że wychodzą jakieś patche - option file- robione przez jakieś osoby. Czy ważne przy tym jest jaka konsolę ps3 posiadam? Co one zmieniają w grze i czy zmiany te są realne i wyważone?

3. Czy można grać sezony (offline) jakimś zespołem tj wybieram zespół i gram nim ileś tam sezonów, awansując do pucharów , ewentualnie spdajac z ligi ;), kupując, sprzedając zawodników itd..Jak to wygląda?

4. Widziałem w intrze przed demem nr 2, że można stworzyc swojego zawodnika i prowadzic jego karierę ? Jak to wygląda? Gramy tylko nim? Możemy zmienić klub?

Pozdrawiam i liczę na wyrozumiałość.

1. FIFA ma ich więcej, ale po wgraniu łatek zyskujesz stroje i herby poszczególnych drużyn. podobieństwo zawodników do ich realnych odpowiedników jest zachowane nawet w nielicencjonowanych klubach (tak jak i nazwiska).

2. Ważna jest wersja gry, a nie konsola.

3. Tak i to bardzo fajnie. Zawodnicy starzeją się, kończą kariery, tracą/zyskują wraz z upływem lat swoje atrybuty, itp.

4. Można i jest to świetna sprawa Zacyznasz jak trampkarz z niskimi umiejętnościami. Rozwijasz sie, zmieniasz kluby, itp. Symulujesz karierę swojego alter ego. Bardzo fajny tryb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś czy nowy PES będzie w sprzedaży w PS Store? :wink:

Tez chcialbym to wiedziec :P na razie brak info ale wydaje mi sie ze nie dadza tego do store poniewaz nie ma pesa w zapowiedziach gier na pazdziernik w pss...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś czy nowy PES będzie w sprzedaży w PS Store? :wink:

Nigdzie o tym nie czytałem, ale skoro PES 2011 był w dystrybucji elektronicznej to myślę, że jest duża szansa, że z PES 2012 będzie podobnie.

PS. Strasznie mi się dłużą ostatnio dni :tongue: Szkoda, ze premiera nie jest tak samo jak rok temu, tylko tydzień później :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie o tym nie czytałem, ale skoro PES 2011 był w dystrybucji elektronicznej to myślę, że jest duża szansa, że z PES 2012 będzie podobnie.

PS. Strasznie mi się dłużą ostatnio dni :tongue: Szkoda, ze premiera nie jest tak samo jak rok temu, tylko tydzień później :confused:

2011 nie wydali w Playstation Store

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patche zmieniają również nazwiska zawodników w grze na rzeczywiste?

Si, na PC już jest Pesedit. Pełna licencja, stroje, wszystko wygląda ślicznie.Graficznie biję na głowę Fife, w którą ostatnio sporo grywałem

Edytowane przez DAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×