Skocz do zawartości
kakaroto

Pro Evolution Soccer 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że tu wszyscy wychwalają PES pod niebiosa, jednak po dłuższym ograniu i przełączeniu się na tryb hardcore mam kilka zastrzeżeń.

-Tworzenie konstruktywnych akcji jest niewykonalne, jest to wina, że te cwele w krótkich kalesonkach nie chcą się urywać obrońcom, Konami tak się jarało, tym że będą wychodzić na pozycje, a ci stoją jak przylepieni do obrońców, przez co akcja spala na panewce.

- Podania, wyłączyłem wszelakie asysty i mam problem, podania często leca za plecy chociaż dam głowe, że gałeczke wychyliłem tak, by podanie było na dobieg... Do tego zawodnicy zamiast przyjąć piłke, obracają się w głupi sposób, przez co nie dosięgają piłki i akcja spala ....

- Strzały, ja nie wiem co sie dzieje ze strzałami, przy 1vs1 z bramkarzem chce by był strzał po ziemi przy słupku, natomiast strzał leci w zupełnie innym kierunku, zawodnik sam sobie wybiera miejsce, jeżeli sam chce sobie strzelać, niech kupi sobie swojego PESA 2012, a nie marnuje mi akcje.

- Sędzie odgwizduje faule za byle gówno, nawet atak bark w bark, natomiast czerwone kartki są losowo.

- Siatki są chyba z drutu kolczastego

- Bramkarze puszczają niebywałe szmaty (nawet po patchu)

Gra mnie troche pojarała, potem zaczeła frustrować...

Edytowane przez Astro222
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Po zagraniu kilkunastu spotkań w fifie i pesie mogę napisać, że pes sprawia większą frajdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patche zmieniają również nazwiska zawodników w grze na rzeczywiste?

Nazwiska graczy występujących w poszczególnych drużynach są poprawne. Nie trzeba ich zmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że tu wszyscy wychwalają PES pod niebiosa, jednak po dłuższym ograniu i przełączeniu się na tryb hardcore mam kilka zastrzeżeń.

-Tworzenie konstruktywnych akcji jest niewykonalne, jest to wina, że te cwele w krótkich kalesonkach nie chcą się urywać obrońcom, Konami tak się jarało, tym że będą wychodzić na pozycje, a ci stoją jak przylepieni do obrońców, przez co akcja spala na panewce.

- Podania, wyłączyłem wszelakie asysty i mam problem, podania często leca za plecy chociaż dam głowe, że gałeczke wychyliłem tak, by podanie było na dobieg... Do tego zawodnicy zamiast przyjąć piłke, obracają się w głupi sposób, przez co nie dosięgają piłki i akcja spala ....

- Strzały, ja nie wiem co sie dzieje ze strzałami, przy 1vs1 z bramkarzem chce by był strzał po ziemi przy słupku, natomiast strzał leci w zupełnie innym kierunku, zawodnik sam sobie wybiera miejsce, jeżeli sam chce sobie strzelać, niech kupi sobie swojego PESA 2012, a nie marnuje mi akcje.

- Sędzie odgwizduje faule za byle gówno, nawet atak bark w bark, natomiast czerwone kartki są losowo.

- Siatki są chyba z drutu kolczastego

- Bramkarze puszczają niebywałe szmaty (nawet po patchu)

Gra mnie troche pojarała, potem zaczeła frustrować...

- Zgodze sie ze inteligencja graczy ofensywnych kuleje i nie chca wybiegac na prostopadla pilke ale jezeli porozgrywamy dluzej pilke to nasze grajki lepiej sie zachowuja i staraja sie urwac obroncom , konami nie chcialo ulatwiac sprawy zeby po byle dwoch podaniach wypuszczac napastnika prostopadlym podaniem , trzeba dluzej rozgrywac pilke...

- Co do podan to czasami tak sie zdarza , dlattego nie gram na full manual ;)

- Jest to najgorsza wada tej gry (na razie dema) ze nie mamy kontroli nad strzalami w polu karnym , mam nadzieje ze to poprawia jakims patchem bo podobno demo2 to juz finalny kod gry

- Zalezy jak grasz w obronie , jak robisz to nieumiejetnie to faule beda bardzo czesto , ja jak mam faul w meczu to wiem ze jest to moja wina bo cos zle zrobilem

- Kwestia gustu , mi sie bardziej podobaja niz w 2011

- Z tego co wiem to jak tylko wyjdzie gra (moze juz jest) to wydadza patch poprawiajacy bramkarzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2011 nie wydali w Playstation Store

Znaczy się nie wiem kiedy się pojawił, w sensie czy w dniu premiery, ale teraz stoi na Store za 99 zł, sprawdź sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się nie wiem kiedy się pojawił, w sensie czy w dniu premiery, ale teraz stoi na Store za 99 zł, sprawdź sobie

Jest to wersja na psp :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to wersja na psp :P

Aha to sory, popiół sam sobie wezmę :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli wiezyc opisowi z aukcji to pesa mozna juz od reki kupic wysylka w 24h

http://allegro.pl/pro-evolution-soccer-pes-2012-ps3-pal-juzjest-24h-i1857346857.html

Napisalem do nich maila i naprawde maja juz gre sklep jest z Lodzi (ktos z Lodzi ?) i maja juz na polkach , tylko kupowac , chociaz cena malo zachecajaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że tu wszyscy wychwalają PES pod niebiosa, jednak po dłuższym ograniu i przełączeniu się na tryb hardcore mam kilka zastrzeżeń.

-Tworzenie konstruktywnych akcji jest niewykonalne, jest to wina, że te cwele w krótkich kalesonkach nie chcą się urywać obrońcom, Konami tak się jarało, tym że będą wychodzić na pozycje, a ci stoją jak przylepieni do obrońców, przez co akcja spala na panewce.

- Podania, wyłączyłem wszelakie asysty i mam problem, podania często leca za plecy chociaż dam głowe, że gałeczke wychyliłem tak, by podanie było na dobieg... Do tego zawodnicy zamiast przyjąć piłke, obracają się w głupi sposób, przez co nie dosięgają piłki i akcja spala ....

- Strzały, ja nie wiem co sie dzieje ze strzałami, przy 1vs1 z bramkarzem chce by był strzał po ziemi przy słupku, natomiast strzał leci w zupełnie innym kierunku, zawodnik sam sobie wybiera miejsce, jeżeli sam chce sobie strzelać, niech kupi sobie swojego PESA 2012, a nie marnuje mi akcje.

- Sędzie odgwizduje faule za byle gówno, nawet atak bark w bark, natomiast czerwone kartki są losowo.

- Siatki są chyba z drutu kolczastego

- Bramkarze puszczają niebywałe szmaty (nawet po patchu)

Gra mnie troche pojarała, potem zaczeła frustrować...

- R3

- Podania ustaw na 2 kreski. Moim zdaniem optymalnie (na podstawie dema). Wez tez pod uwage statystyke podan danego gracza bo to widac w grze. Ktos z niskim statem czesciej spartoli podanie, bez wzgledu na to jak dokladnie galke zapodasz..

- Strzaly w polu karnym lepiej niech naprawia bo sam sie wqrwie powaznie. Jest niestety dokladnie tak jak piszesz :(

- Timing. Nie wystarczy cisnac X obronca. Trzeba to zrobic w odpowiednim momencie. Inaczej faulujesz i jest to dosc realistyczne. Bo jakbys w rzeczywistosci za pozno wsadzil komus noge lub za wczesnie, to pewnie tez sfaulujesz. Staraj sie w odpowiednim czasie trafic w pilke a nie w napastnika.

- Siatki sa w pyte

- Czasami tak ale ogralem drugie demko wiele wiele razy i tych szmat jest niewiele w stosunku do dobrych interwencji. A jak jeszcze maja poprawic to juz w ogole bedzie git

PES jak zwykle jara, frustruje, jara i frustruje. Pytanie czy czesciej Cie jara czy frustruje :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo tego ze demo mi sie naprawde podoba i ogolnie jestem fanem pesa to chyba sobie odpuszcze ta czesc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisalem do nich maila i naprawde maja juz gre sklep jest z Lodzi (ktos z Lodzi ?) i maja juz na polkach , tylko kupowac , chociaz cena malo zachecajaca

Aż trudno uwierzyć, bo to nie jest wcześnie, tylko bardzo wcześnie, na razie się wstrzymam, jesli faktycznie maja wersje europejską a nie przypadkiem amerykańską, to zapewne niedługo i inne sklepy bedą miały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być to jakaś wersja europejska, bo ma premierę tydzień wcześniej (ale nie UK bo mają premierę z nami)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być to jakaś wersja europejska, bo ma premierę tydzień wcześniej (ale nie UK bo mają premierę z nami)

No niezupełnie. Premiera m.in w Polsce, Czechach i Holandii na oficjalnej stronie PES 2012 to 13 październik, no ale nieważne powiedzmy, że 14 tak jak UK. Nigdzie w Europie nie ma jednak premiery tydzień wcześniej czyli okolice 7-ego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste. Jest to pewnie wersja niemiecka, francuska albo jakaś tam włoska. Żaden problem sobie sprowadzić od sąsiadów, w końcu daleko nie mamy:)

Jakby już ktoś kupił to niech podzieli się wrażeniami. Czy faktycznie powtórki nie chrupią i wszystko jest ok. Na youtubie widziałem kilka filmików które niby są z PS3 a są z kompa jak chociażby Arsenal vs. Aston Villa (chyba że można dodać logo ligi angielskiej na rękawie) w którym animacje są płynne natomiast w jakimś tam filmiku z Realem Madrid ewidentnie widać jak przy wychodzeniu piłkarzy animacja chrupie aż przykro się robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste. Jest to pewnie wersja niemiecka, francuska albo jakaś tam włoska. Żaden problem sobie sprowadzić od sąsiadów, w końcu daleko nie mamy:)

Jakby już ktoś kupił to niech podzieli się wrażeniami. Czy faktycznie powtórki nie chrupią i wszystko jest ok. Na youtubie widziałem kilka filmików które niby są z PS3 a są z kompa jak chociażby Arsenal vs. Aston Villa (chyba że można dodać logo ligi angielskiej na rękawie) w którym animacje są płynne natomiast w jakimś tam filmiku z Realem Madrid ewidentnie widać jak przy wychodzeniu piłkarzy animacja chrupie aż przykro się robi.

W aukcji napisane ze jezyk angielski wiec nie wiem skad oni to maja bo w wersjach regionalnych np na niemcy nie da sie zmienic jezyka na angielski , czy sie myle ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W aukcji napisane ze jezyk angielski wiec nie wiem skad oni to maja bo w wersjach regionalnych np na niemcy nie da sie zmienic jezyka na angielski , czy sie myle ?

Nie tyle się nie da co po prostu nie ma go na dysku z grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle się nie da co po prostu nie ma go na dysku z grą.

Ale da się język angielski od razu ściągnąć? Czy za ileś tam dni będzie można? Bo zamierzam wybrać się do Game Overa za godzinę i wziąć tego PESa na PS3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale da się język angielski od razu ściągnąć? Czy za ileś tam dni będzie można? Bo zamierzam wybrać się do Game Overa za godzinę i wziąć tego PESa na PS3 :)

Nie wiem czy sie da, ale jak bedziesz u nich to zapytaj wprost jak to wyglada, moze niech odpala u siebie taka wersje (z reguly sklepy maja jakas konsole na chodzie)- jak wszystko jest ok, to daj znac- pewnie zaraz im wpadnie kilka zamowien :)

dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale da się język angielski od razu ściągnąć? Czy za ileś tam dni będzie można? Bo zamierzam wybrać się do Game Overa za godzinę i wziąć tego PESa na PS3 :)

Nie da się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem i już wszystko śmiga. Nie jest to żadna wersja niemiecka czy francuska :D ARABSKA :) Wersja PAL z angielskim na płycie od razu. Właśnie odpaliłem i jestem w menu głównym.

Okładka z przodu po angielsku, z tyłu górna część po arabsku, dolna po angielsku. Instrukcja po arabsku + w bonusie przednia okładka z tylną zamieniona.

EDIT: Sherman mi pisze na gg, że do takiej wersji odpowiednie option file będę musiał ściągać, bo inny BLES jest, ale .... da się radę :)

Edytowane przez falcon87pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×