Skocz do zawartości
kakaroto

Pro Evolution Soccer 2012

Rekomendowane odpowiedzi

PIR, może masz gdzieś ustawiony automat. Przyznaje, że moi bramkarze wyłażą do piły dopiero jak im każę to zrobić. Manual?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy ustawieniu kontroli, daj SHOOT na OFF (przed grą, przy wybieraniu stron daj kwadrat)

Edytowane przez nax
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, nie widziałem tych ustawień bo po powrocie z pracy jadłem obiad a kumpel ogarniał pro i instalowanie data pack-ow, ustawił mecze i nie patrzył nic w opcje.

A wiec już wszystko ok :P, jedyny mój negatywny komentarz jeżeli chodzi o pro to Grafika WTF ? według mnie gorsza niż w 11. reszta miodzio.

A i jeszcze :P Milan jest strasznie wypakowany :P

Edytowane przez INKOGNITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszego dnia dostawałem prawie wszystko w dupe :D. Trzeba nauczyć się grać a nie narzekać ;]. Online rzadko można spotkać ludzi, którzy nie grają realem lub barcą. Ja gram Napoli i już daje rade kopać im dupska i mam wrażenie, że lekko się wtedy spinają :D Mimo wszystko jestem jeszcze słaby i zapraszam na sparingi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, temat dla speców, którzy już rozgryźli nowego PESa.

Wczoraj rozegrałem 3 mecze w trybie MLO i część moich grajków z ekipy tzw 'kryzys" cały czas ma niezmienną formę. Np. Ruskin strzałka fioletowa a np. Giersen cały czas czerwona. O co chodzi jakby? I kolejne pytanko. Jak ustawić strategię i przypisać do odpowiedniego przycisku jak to miało miejsce w porzednich częściach np. kontr atak np do X czy atak pozycyjny do O itd. Czyzby Konami pozbawiło nas tego?

Dzieki i popwodzenia na boiskach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BLES 1407... a szukać możesz w googlach :D

kur... nie zacytowało... odpowiedź dla Barta -_-

Edytowane przez Szejk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, napewno nie 12 bo ta obsługuję 720p ;) 1080 to najczęściej exclusy obsługuję np. GT5. :)

to dziwne bo mi działa aż miło...

wystarczy że w ustawieniach konsoli zaznaczysz w rozdzielczościach tylko 1080p i odpali w takiej rozdzielczości... nawet demo... także sprawdź...

http://manuals.playstation.net/document/pl/ps3/current/settings/videooutput.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż są i takie które obsługują... daleko nie szukać... np. Fifa :)

A nawet na 2160p. :P Nie ma tak dobrze.

Większość gier tej generacji ma natywną rozdzielczość 720p. Reszta skaluje, lub ma niższą niż 720p. To, że TV podaje Ci informację, że odpaliłeś gierkę na 1080p, o niczym nie świadczy. Mój pokazuje dokładnie to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak BLES wersji UK to 1406.

Dziwna sprawa z tymi blesami. W Europie są 3 wersje, Niemcy mają 1408, większość ludzi na tym forum, a także kilku moich znajomych ma wersję 1407, a Anglicy mają bles 1406. Rok temu były tylko dwa zdaje się, UK i EU, a teraz jakieś cyrki. Trochę mnie to martwi bo pod wersję uk zawsze robią OF z zespołami z 2 ligi angielskiej dzięki któremu gram sobie zawsze Master League zaczynając od Championship, a z tym 1407 cholera wie jak będzie, póki co tylko jeden OF do tej wersji na necie.

Edytowane przez Sherman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nawet na 2160p. :P Nie ma tak dobrze.

Większość gier tej generacji ma natywną rozdzielczość 720p. Reszta skaluje, lub ma niższą niż 720p. To, że TV podaje Ci informację, że odpaliłeś gierkę na 1080p, o niczym nie świadczy. Mój pokazuje dokładnie to samo

ok ale pole widzenia mam większe na tej samej kamerze kiedy odpala się w 1080p niż na rozdzielczości 720p więc to coś zmienia na pewno... zresztą grafika jest też ładniejsza... nie ma takiej pixelozy i jest też znacznie ostrzejsza... spróbuj sam na demie chociażby odpalić raz w 720 p a raz w 1080p od razu widać różnicę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele, a ten znowu dyskusje o Fifie prowadzi w temacie o Pes, zlituj się chłopie wreszcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie to martwi bo pod wersję uk zawsze robią OF z zespołami z 2 ligi angielskiej dzięki któremu gram sobie zawsze Master League zaczynając od Championship, a z tym 1407 cholera wie jak będzie, póki co tylko jeden OF do tej wersji na necie.

Nie zawsze... miałem PES 2011 UK i zanim wyszedł taki OF musiałem sporo na niego czekać, w przeciwieństwie do osób z BLESem na resztę Europy -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sherman a mozesz podac linka do blesa 07 tylko takiego co dziala na update 0.1 i nowym dlc..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zamawiał pes'a na allegro ze ŚWIAT GIER? zamówiłem w poniedziałek, zapłaciłem poprzez płacę z allegro tego samego dnia, po chwili mieli pieniądze.

Napisali następnego dnia, że wysłali (we wtorek). Listonosz już był, do dzisiaj nie mam gry. Wysyłane było priorytetem. Ktoś jeszcze czeka na grę od nich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sherman a mozesz podac linka do blesa 07 tylko takiego co dziala na update 0.1 i nowym dlc..?

takiego to chyba na chwile obecna nie ma, jest taki co dziala z wersja 1.0 na ktora mozna bylo zapisac sobie nowe dlc , chyba ze bys skasowal dlc i wgral OF-a a potem jeszcze raz sciagnal dlc, ale nie jestem pewien czy tak zadziala,

zdaje sie ze taka operacje robilem kiedys w PES 2009 ale glowy nie dam bo to dawno bylo :biggrin:

Edytowane przez Sherman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takiego to chyba na chwile obecna nie ma, jest taki co dziala z wersja 1.0 na ktora mozna bylo zapisac sobie nowe dlc , chyba ze bys skasowal dlc i wgral OF-a a potem jeszcze raz sciagnal dlc, ale nie jestem pewien czy tak zadziala,

zdaje sie ze taka operacje robilem kiedys w PES 2009 ale glowy nie dam bo to dawno bylo :biggrin:

bo ja wgralem na tego patcha dlc i nie moge niestety wejsc w mlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo ja wgralem na tego patcha dlc i nie moge niestety wejsc w mlo.

serio? bardzo dziwne, chociaż nie mogę sie odnieść specjalnie bo ja żadnego patcha (wolę nazewnictwo OF, no ale dobra) nie wgrywałem, czekam narazie co się będzie na rynku patchy działo bo póki co wszytko jest w powijakach, nie pali mi się, a i tak narazie w Master League nie gram tylko online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak nie umiesz grać w Pesa to masz racje kup sobie FIFE 12 i nie pisz głupot typu "WILEKI ZAWÓD" . Moim zdanie jesteś "laikiem" i tyle w temacie ! Drużyna żeby miała wyniki potrzebne jest sensowne ustawienie taktyki, zawodników na boisku i pojęcie co sie robi ! Jak czytam te komentazrze to bierze mnie na wymioty ! Nikt was nie zmusza do gry w Pesa nie umiem grać nie gram proste kupuje FIFE 12 i mam zabawa z gry a nie narzekam i wypisuje bzdury na forum !!!

Na szczęscie tylko twoim zdaniem, bo że laikiem to może mówić np. twoja dziewczyna. Gram w serie PES od kilku dobrych lat rok w rok i nie stykałem się z sytuacją która opisałem wyżej, dlatego poprosiłem o pomoc,

zamiast napisać co i jak, to nabijasz posty głupim zrzędzeniem że grać nie umiem, to powiedz jak mistrzu. Może jest jakaś magiczna opcja pod tytułem, by zawodnicy się ruszali i wychodzili na pozycje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęscie tylko twoim zdaniem, bo że laikiem to może mówić np. twoja dziewczyna. Gram w serie PES od kilku dobrych lat rok w rok i nie stykałem się z sytuacją która opisałem wyżej, dlatego poprosiłem o pomoc,

zamiast napisać co i jak, to nabijasz posty głupim zrzędzeniem że grać nie umiem, to powiedz jak mistrzu. Może jest jakaś magiczna opcja pod tytułem, by zawodnicy się ruszali i wychodzili na pozycje...

kolego może meczyk ? zobaczysz jak moi chłopcy idą z kontrą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie działa wam Community Online ?, bo się zastanawiam czy to chwilowa przerwa w działaniu online czy coś nie tak u mnie ?.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z taktyką u Was?Da ktoś jakieś ''hinty'' jak dobrze wykorzystać te ''4 opcje'' na boisku?Z tego co zauważyłem, w trakcie meczu można ustawić tylko jedną w tym samym czasie...moim zdaniem jest to głupie i nie potrzebnie zjebali to co było fajne do tego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z taktyką u Was?Da ktoś jakieś ''hinty'' jak dobrze wykorzystać te ''4 opcje'' na boisku?Z tego co zauważyłem, w trakcie meczu można ustawić tylko jedną w tym samym czasie...moim zdaniem jest to głupie i nie potrzebnie zjebali to co było fajne do tego czasu.

Przecież teraz masz wszystko to samo, co miałeś w poprzednich edycjach :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Unable to connect to Game Server as it may be under maintenance currently or because your Network Settings may be configured incorrectly. Details on both Server Status and Network Settings are available at our Online Poartal site.

Regular Maintenances Times

Tuesdays 06:00-09:00 (UTC)

Online Portal Site URL:

http://www.konami.jp/we/online/2012/"

Takie coś mi ciągle wyskakuje jak chce wejść do obojętnie jakiego trybu online :/.

Dodam że net mi w konsoli śmiga, włączam pes`a 2011 i tam wszystkie opcje online działają bez najmniejszego problemu, jakaś rada ?.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zagrac z kumplem przez neta towarzyski mecz

kombinuję tam i nic mi nie wychodzi trzeba go jakos zaprosic czy jak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiecie mi ? :) Odpalilem sobie ML, gram juz ktorys mecz z rzedu, zmieniam treningi i... chcialbym zobaczyc jakis postep moich grajkow. Ktory ile czego wytrenowal.

Jest taka opcja gdzies, zeby to sprawdzic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×