Skocz do zawartości
kakaroto

Mortal Kombat

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co widzę, to jest allegrowy sklep, więc próbuj pisać do nich- opisz dokładnie cały problem, poproś o jakąś pomoc. CENEGA nigdy "nie może nic zrobić, z tym problemem". Ot, opchniemy towar, weźmiemy kasę i dalej radź se sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem, że jak się rozegra kilka walk to człowiek przyzwyczaja się do opóźnień i wychodzą proste comba. Niestety to nie to samo co prawdziwa rozgrywka. Co śmieszniejsze, jak zacząłem wygrywać to mnie rozłączyło i przy okazji znikneły mi 3 zwycięstwa ze statystyk ;| szkoda, że porażki nie znikły :P Chyba muszę sobie zrobić przerwę od mortala, bo mi nerwy siadają :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba muszę sobie zrobić przerwę od mortala, bo mi nerwy siadają :P

Ja po kilku rozegranych partyjkach, musiałem konsole wyłączyć bo by mi adrenalina mózg rozerwała :P

A przy okazji spociłem się jak świnia - ta gra jest w tym lepsza niż intensywne ćwiczenia na siłowni.

Denerwuje że czasami nie zapisuje statystyk i dwa te zwolnienia tzn. multi nie jest tak plynny jak na singlu, przez co polowe moich wycwiczonych combosow moge sobie wsadzic bo nigdy nie wejda ...

Przed chwila dostalem wpie%^&l cyraxem a pozniej kung lao. Koles cuda wyprawial kung lao, bo cyraxem raczej mnie nie zaskoczyl. wniosek ? lepiej cwiczyc krotkie comba bo lepiej mozna na tym wyjsc - przynajmniej grając na multi.

Aaaa i na koncu gralem z Reptilem, sporo potrafil, ale po przegranej walce z kung lao pojechalem go na flawless ;p

Żeby sobie nie psuć dzisiaj humoru PS3 Disabled ^^

Ogólnie żeby nazwać tą grę arcydziełem brakuje mi tylko jednej rzeczy, patch z poprawą płynności na multi !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przypadkowo odkryłem walkę z noobem grając w leddera a dokładniej pokonałem 2 razy kitanę nie tracąc życia. Czy jak ją wygram to dostaje coś konkretnego? Chodzi o to, że grałem wtedy na najniższym poziomie trudności a ten noob mnie rozwalił aż miło.

Walke z NOOBem dostaje sie po wygranych dwoch rundach pod rzad bez uzywania bloku z przeciwnikiem w tle TEMPLE ARENA gdy kolo schodow stoi czy tam pojawia sie w tle NOOB SAIBOT ;) Za wygrana dostajesz tylko pieniadze, ktorych pewnie i tak masz jak lodu ;)

lepiej cwiczyc krotkie comba bo lepiej mozna na tym wyjsc -

Ja to OD POCZATKU jestem takiego zdania i nie cwicze jakis dluuuugich combosow czy jakis juggli.. Tylko krotkie i szybkie akcje. Wydaje mi sie to bardziej praktyczniejsze w ferworze walki z zywym przeciwnikiem....

Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila dostalem wpie%^&l cyraxem a pozniej kung lao. Koles cuda wyprawial kung lao, bo cyraxem raczej mnie nie zaskoczyl. wniosek ? lepiej cwiczyc krotkie comba bo lepiej mozna na tym wyjsc - przynajmniej grając na multi.

Aaaa i na koncu gralem z Reptilem, sporo potrafil, ale po przegranej walce z kung lao pojechalem go na flawless ;p

Żeby sobie nie psuć dzisiaj humoru PS3 Disabled ^^

Ogólnie żeby nazwać tą grę arcydziełem brakuje mi tylko jednej rzeczy, patch z poprawą płynności na multi !

Krótkie comba? Dobre sobie :P Wyobraźcie sobie moje zdziwienie: pierwsza walka, a koleś ybiera Liu Kanga. Pomyślałem: no to rozjade go jak będę chciał, bo niby co można tym frajerem zrobić . . . no i mi pokazał co można. Nie dość, że blokował większość moich combo starterów i jechał mnie z kontry to później ciulik specjalnie się pod koniec planszy ustawił i sprowokował teleport . . . później tylko był blok i zgasło mi światło, bo takie combo mi załadował przy ścianie że żal było patrzeć :P Niestety w polskim pokoju trafia się trochę spamerów i wiadomo jak się z nimi gra (warto dodać, że dobrze korzystają z lagów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A to ciekawe. Przy aukcji o nazwie "Mortal Kombat + Online Pass - IDEAŁ - Częstochowa"

jest opis:

"Płyta - stan idealny

+ niezużyty kod Online Pass, który jest potrzebny do grania online, a wiele innych aukcji dotyczy samej gry

Jest to wersja amerykańska gry, ale działa bez problemu na europejskich konsolach, różni się ona tylko kodem regionu z boku pudełka. Z tego co zauważyłem wielu sprzedawców sprzedaje takie wersje gry, tylko nawet o tym nie wspominają."

http://allegro.pl/mortal-kombat-online-pass-ideal-czestochowa-i1603580611.html

Edytowane przez Mkkala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(warto dodać, że dobrze korzystają z lagów).

Przydał by się tryb gry z lagami, żeby dostosować się do takich jegomości na online :P

Najlepsze jaja to jak wszedłem do pokoju Begginer ^^ , radzę unikać takich chwytliwych nazw na kilometr, bo to tam siedzą ci najgorsi spamerzy i kombo wymiatacze :D

I jeszcze apropo juggli - jeżeli widzimy że kumaty koleś ma nabity special meter, to lepiej darować sobie dłuższego kombosa, bo pewne jest na 95% że w połowie go przerwie counterem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem 10 gier, statsy chyba 7;3 i... więcej nie pogram.

Lagi jak sam ch....

I nie rozumiem, jak można chociażby próbować doszukiwać się w tym pozytywów.

Dla mnie online niegrywalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozegrałem wczoraj jakieś 70 gier i szczerze powiedziawszy spodziewałem się większej masakry z lagami. Wcale nie było najgorzej, co prawda zdarzyło się kilka meczów praktycznie niegrywalnych ale większość była nawet ok (czasami płynność była porównywalna z single player ale to pojedyncze przypadki:). Co prawda i tak musiałem trochę zmienić swoją taktykę w porównaniu z single player i zapomnieć o większych combach. Gram sub-zero i uwierzcie mi, przy najmniejszych lagach wyprowadzenie tym skurczybykiem skutecznego ciosu to koszmar, zwłaszcza przeciwko szybszym zawodnikom (czyli praktycznie całej stawce).

Co do samej rozgrywki to (pewnie jak większość) głównie grałem przeciwko scorpionom. Większość z nich spamowała teleport/hak/hellfire ale dzięki temu nauczyłem się jak sobie z tym radzić i po poru walkach nie było z nimi żadnego problemu. Fajnie mi się grało przeciwko Ermacowi (nie pamiętam jego PSNid). Prawie całą walkę rozegraliśmy na odległość i każda runda kończyła się z minimalnym życiem. Dopiero po tych paru rundach z gościem zrozumiałem co znaczy w mortal kombat pojęcie mindgame:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe. Przy aukcji o nazwie "Mortal Kombat + Online Pass - IDEAŁ - Częstochowa"

jest opis:

"Płyta - stan idealny

+ niezużyty kod Online Pass, który jest potrzebny do grania online, a wiele innych aukcji dotyczy samej gry

Jest to wersja amerykańska gry, ale działa bez problemu na europejskich konsolach, różni się ona tylko kodem regionu z boku pudełka. Z tego co zauważyłem wielu sprzedawców sprzedaje takie wersje gry, tylko nawet o tym nie wspominają."

http://allegro.pl/mo...1603580611.html

A co w tym takiego ciekawego?

Gościu nie wykorzystał online pass i o tym napisał. Jak bym miał niewykorzystanego online passa w moich grach i chciałbym grę sprzedać to bym napisał identycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... a koleś ybiera Liu Kanga. Pomyślałem: no to rozjade go jak będę chciał, bo niby co można tym frajerem zrobić . . . no i mi pokazał co można. Nie dość, że blokował większość moich combo starterów i jechał mnie z kontry to później ciulik specjalnie się pod koniec planszy ustawił i sprowokował teleport . . . później tylko był blok i zgasło mi światło, bo takie combo mi załadował przy ścianie że żal było patrzeć :P

Mowisz cos ala w tej walce finalowej z USA co byl tu filmik i gosciu liu kangiem tez calkiem zajo... sobie radzil ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj przed pracą posiedziałem godzinkę i muszę powiedzieć: laga miałem w 2 meczach. Absolutnie nie-grywalną walkę tylko jedną. Ze scorpionem, btw.

Generalnie, jest super! Muszę te krótkie kombosy ze Smokiem ;) poćwiczyć. Gość ma wielki potencjał, szkoda, że mają go w patchu osłabić (tak jak Ermaca i Kung Lao).

Jak przeciwnik ma naładowany breaker, to właśnie warto go podpuścić, żeby go zużył. Spada ryzyko dostania w łeb jakimś X-Rayem pod koniec walki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty - przy czym jak ktoś już to robił to ma lepszą wprawę - jak masz paragon - to wal śmiało do sprzedawcy

Nawet nie wiesz co ludzie robią dla kilku złotych - nie mówię, że akurat ten sprzedawca ale walcz o swoje

Podstawą jest PARAGON do wszystkiego - jego brak utrudnia ale nie zamyka sprawy

post-17990-0-88919500-1305636724_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zastanawiam się czy gramy w tą samą grę. multiplayer jest kompletnie niegrywalny.

Mam bardzo dobre łącze 24 MB i u mnie

30% walk to pokaz slajdów,

60% to lagi i dość duże opóźnienie co ogranicza granie do stosowania prostych 3-4 hitowych combosów. Nie pozwala to w żaden sposób rozwinąc skrzydeł i próbowac grac efektownie

10% to walki w miarę ok ale do poziomu offline dużo brakuje

Zresztą grają w i street fightera 4 czy Tekkena 6 (po patchu) nie mam problemów z lagami

Najlepiej wchodzić na pokój gdzie jest dużo polaków ponieważ jest ta najmniej lagów

Niestety jest bardzo źle i granie jest po prostu meczące, połowa akcji nie wchodzi przez co trzeba ograniczyć zagrywki, rzadko wychodzą akcje na 6-7 hit combo, dodatkowo 70 % ludzi to scorpiony spamujące teleporty czy hellfire

dziś i jutro posiedzę jeszcze i pogram ale potem kończy się free trial i prawdopodobnie grę wystawię na allegro. Zgadzam się z większością opinii że gra jest świetna ale to nie przysłoni faktu że jest kompletnie niegrywalna na chwile obecna w multi

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Najlepsze jaja to jak wszedłem do pokoju Begginer ^^ , radzę unikać takich chwytliwych nazw na kilometr, bo to tam siedzą ci najgorsi spamerzy i kombo wymiatacze :D

O dziwo jak tam wszedłem to zacząłem wygrywać hehehe xD Ale faktycznie są tam nieźli nabijacze ;) jak widzę kolesia co ma 20 walk wygranych z rzędu, to raczej nie widzi mi się rozgrywka z nim ;)

Zastanawiam się czy gramy w tą samą grę. multiplayer jest kompletnie niegrywalny.

Jak mówi stare przyszłowie :

"Lepszy rydz niż ch*j" ;) Ale faktycznie jest bardzo źle.

... dodatkowo 70 % ludzi to scorpiony spamujące teleporty czy hellfire

Sam gram Scorpionem :P A tak serio to przez te lagi teleport jest jak akcja samobójcza. Najczęstszym rezultatem robienia teleportu jest albo złapanie się na blok, albo w trakcie znikania po jednej stronie ekranu jeszcze zdążysz dostać fireballem lub innym dziadostwem :P Jedyną szansą dla ludzi grających Scorpionem jest niestety Hellfire, bo omija blok :)

A najlepiej poczekać na sensowny patch, a nie grać w takie zamulaste dziadostwo :P

Edytowane przez MisiekTripleSix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj gralo sie w miare ok, dzisiaj w polskim pokoju mialem niemilosierne lagi, nie dalo sie grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś lagów akurat nie miałem żadnych w przeciwieństwie do wczorajszego wieczoru. Trzeba tylko poćwiczyć jeszcze bo dostaje niesamowity łomot:P m.in. od Kufira;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś w nocy chciał ponabijać trochę punktów W KOTH to chętnie pogram. Trial kończy się jutro i chciałbym skończyć ten tryb żeby sprzedać grę z Online passem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedziecie mi jak on to robi, że zamraża podłoże, kolec wybija scorpiona i jest x-ray... Za cholerę nie wiem jak to zrobić. Akcja toczy się w czasie 4:08.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

po powrocie PSN chciałem wykorzystać trial by sprawdzić multi MK.

Przy próbie połączenia dostaje komunikat: "Błąd połączenia - sprawdź połączenie itp".

Dodam, że w opcji multiplayer jest napisane, że trial jest jeszcze aktywny.

Sam PSN działa OK. Konfiguracja routera ok - nat2. PSN po powrocie sprawdzałem na FIFA11 - jest ok.

Ktoś wie o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś lagów akurat nie miałem żadnych w przeciwieństwie do wczorajszego wieczoru. Trzeba tylko poćwiczyć jeszcze bo dostaje niesamowity łomot:P m.in. od Kufira;P

E tam od razu łomot...

Jutro kończy się trial więc już nie pogram póki nie ruszy PS Store.

Powiedziecie mi jak on to robi, że zamraża podłoże, kolec wybija scorpiona i jest x-ray... Za cholerę nie wiem jak to zrobić. Akcja toczy się w czasie 4:08.

NIe da się teraz tego zrobić. Samo wzmocnione zamrażanie podłoża kosztuje troszkę paska, który później już nie starczy na X-Rayla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam od razu łomot...

Jutro kończy się trial więc już nie pogram póki nie ruszy PS Store.

NIe da się teraz tego zrobić. Samo wzmocnione zamrażanie podłoża kosztuje troszkę paska, który później już nie starczy na X-Rayla.

Nie wiem , może jestem zbyt zmęczony , ale jeżeli się NIE DA to jak zrobił to kolo na filmiku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem , może jestem zbyt zmęczony , ale jeżeli się NIE DA to jak zrobił to kolo na filmiku?

To były przecież jakieś targi, może było coś pozmieniane w ustawieniu gry aby wszystkich oczarować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem na jakimś zagranicznym forum, że po założeniu na PSN drugiego konta możemy dostać kolejne dwa dni online triala. Sprawdzał to ktoś bo nie wiem czy warto bawić się w zakładanie drugiego konta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może jest jakaś inna metoda do wklepania kodu online pass poza tą którą się wiąże z PS Store ?

Chciałbym pograc online, a nie uśmiecha mi się czekać aż to naprawią :/

Ma ktoś może jakieś info ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×