Skocz do zawartości
kakaroto

Mortal Kombat

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt, przepraszam ale jeszcze 2h temu żądało ode mnie kodu online :) w kazdym razie juz mi dziala bez. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że każdy chciałby pograć online ale przecież multi w tym momencie jest niegrywalne (chociaż na razie jest to wymarzony stan dla trolli spamujących w kółko projectilami). Online w MK to jeden wielki Test Your Luck :P Lepiej zaprosić paru kumpli i powalczyć między sobą, a i przy okazji można coś wypić w miłym towarzystwie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ten tryb sieciowy jest dosłownie z dupy wyjęty...

Gram cyraxem koleś sub-zero i w pewnym momencie kompletnie nic nie mogłem zrobić a koleś wcale nie był pro

Ani blok ani nic (w sensie wciskał blok ale jakby nie wchodził) koleś momentalnie pół życia mi zabrał a prowadziłem z nim

Jeśli za miesiąc nie naprawią tego to dosłownie pójdę i pozwe te pieprzone WB

pytanie... Jakiś poradnik do cyraxa na kombo 50% jest?

Edytowane przez mariiox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

pytanie... Jakiś poradnik do cyraxa na kombo 50% jest?

A szukałeś już na youtube? ;) wystarczy wpisać "Cyrax combo". Niektóre nawet mają opisy poszczególnych ciosów.

http://www.youtube.com/watch?v=xd07dxWrv64

Chyba zidentyfikujesz ciosy ;)

Edytowane przez MisiekTripleSix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw szukałem na YT

Chodzi mi właśnie żeby było opisane co wcisnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam małą sprawę dotyczącą MK.Czy kiedy zdobędę trofeum Brotherhood of Shadow to chyba powinna mi się pojawić nowa,ukryta postać co nie?

Proszę o szybką odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam pytanie. Co trzeba zrobić aby wykonać fatality gdzie na końcu jest napisane sweep. Z góry dzięki za odpowiedź.

Edit: Już wiem jak. Pozdrawiam.

Edytowane przez kazik12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam małą sprawę dotyczącą MK.Czy kiedy zdobędę trofeum Brotherhood of Shadow to chyba powinna mi się pojawić nowa,ukryta postać co nie?

nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy która postać na 300 piętro na wieży jest najlepsza.?pardon.gif

ja zrobiłem nightwolfem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy która postać na 300 piętro na wieży jest najlepsza.?pardon.gif

Już było na forum ale przypomnę: Scrorpion jest najlepszy, a tu masz filmik jak najłatwiej to zaliczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marriox

dokladnie, tez wkurza mnie multi, zadne bardziej skomplikowane kombo nie chce wyjsc, bardzo rzadko. Na single zero problemu

Leja mnie jakies szmaty, nie robiac wlasciwie nic ... podbijaja raz dwa gdy leze i zawsze pierwsi wyprowadzaja cios ;o do tego ten problem z blokiem ;o raz dziala, raz nie ( kumam co da sie zablokowac )

krew mnie zalewa, połamalem juz krzeslo i lozko z nerwow bijac piescia. Da rade wyzerowac jakos te statystki ? to smiech na sali !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem dzisiaj mecz ligowy Mortal kombat, i powiem ze lagi byly doslownie zerowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no coz, nie wiem juz co mam myslec ;o łacze 30mbit, a pizda okrutna ... input laga spowodowanego moim telewizorem w MK9 nie zauwazylem, wiec to na pewno nie to ;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam... Mam małe pytanko. Wie może ktoś czemu grając w |MK na 2 graczy ten drugi nie ma w liście ciosów odblokowanych wykończeń? Dodam że pierwszy gracz ma je wszystkie. Wpadłem na pomysł, że wykończenia trzeba zrobić także drugim graczem to wtedy wejdą do listy ciosów. Niestety się myliłem :(

Edytowane przez UgoR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bug, glitch, niedoróbka.

Opcja robiona pod xboxa - tam może grać 2 zalogowanych graczy naraz. U nas, nie.

Czekamy na patcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam osoby ktora dzisiaj około 20 będzie miała czas porobić wyzwania online

10 wygranych itd.

cysio26

Tylko że jak już zgłosi się chętny niech napisze posta na forum żeby inni wiedzieli że znalaz ł się już chętny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Servery MK to jakas zenada, nawet ze znajomymi nie mozna komfortowo pograc. Ekran potrafi stawac, a dzwiek i gra leci dalej(w tych najgorszych przypadkach, najlepiej widoczne przy X-Rayach). Chocby nie wiem jak sie starac nie idzie wklepac zadnego dluzszego kombo. Walka zmienia sie w skakanie, teleporty i ataki z dystansu. Rozgrywka nie jest przez to oparta na skillu.

Rozegralem 80 walk wiekszosc z przypadkowymi ludzmi i wiekszosc z nich nie byla komfortowa, a nawet najmniejszy lag to cos co psuje zabwe przy bijatykach... Moze, gdyby nie przerwa w dzialaniu PSN to NetherRealm by rozwiazalo juz problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, rozegrałem okolo 100 walk - bilans 50/50, nie jestem wyjatkowo dobry, ale umiem grac i szybko się ucze - polowa z tych przegranych powinna byc wygrana - niestety lagi to uniemozliwiaja.

Narazie sobie odpuściłem, gram single czekając na patcha poprawiajacego opoznienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam sprawę.Czy Goro i Kintaro są do odblokowania w MK?I czy wy też macie taki problem że nie możecie Cyber Sub Zero użyć X -Raya?(nie pamiętam jak to się pisze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wy też macie taki problem że nie możecie Cyber Sub Zero użyć X -Raya?(nie pamiętam jak to się pisze)

Najpierw "jump" a dopiero później wciskaj L2+R2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw "jump" a dopiero później wciskaj L2+R2

Wielkie dzięki...a już myślałem,że nie przejdę tej misji jak cyber sub zero walczy z Goro i Kintaro ^ ^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quan-Chi będzie w DLC czy można go jakoś odblokować? I jeszcze jacy bohaterowie będą w DLC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quan-Chi będzie w DLC czy można go jakoś odblokować? I jeszcze jacy bohaterowie będą w DLC?

Quan-Chi jest dostępny po ukończeniu story mode

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quan-Chi jest dostępny po ukończeniu story mode

To dobrze, jutro się zabieram za story mode, póki co jestem chyba w 8 rozdziale. Quan-Chi mi się podoba i obok Cyraxa to moja ulubiona postać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×