Skocz do zawartości
kakaroto

Mortal Kombat

Rekomendowane odpowiedzi

Bug, glitch, niedoróbka.

Opcja robiona pod xboxa - tam może grać 2 zalogowanych graczy naraz. U nas, nie.

Czekamy na patcha.

Dzięki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam sprawę.Czy Goro i Kintaro są do odblokowania w MK?I czy wy też macie taki problem że nie możecie Cyber Sub Zero użyć X -Raya?(nie pamiętam jak to się pisze)

Nie mozna ich odblokowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X-Ray cyber sub-zero wykonuje się po skoku

Tzn musisz być w powietrzu żeby go zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.Czy idzie grać 2 vs 2 (2 graczy na 2 graczy) w trybie multiplayer? Wiem,że istnieje tag team ale tam gracz posiada 2 postacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam pytanie.Czy idzie grać 2 vs 2 (2 graczy na 2 graczy) w trybie multiplayer? Wiem,że istnieje tag team ale tam gracz posiada 2 postacie

Z tego co mi się wydaje to nie.

Już zapowiedzieli Klassik DLC . . . wszystko pięknie ładnie, ale najpierw mogli by się zająć tym patchem do multi bo taka "obsługa po sprzedażowa" raczej nie jest tym czego oczekują fani. Nie dość, że dajemy kupę kasy za niedopracowaną grę , to teraz zamiast pracować nad poprawkami, będą wydawać kolejne płatne pierdoły.

Edytowane przez MisiekTripleSix
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie.Czy idzie grać 2 vs 2 (2 graczy na 2 graczy) w trybie multiplayer? Wiem,że istnieje tag team ale tam gracz posiada 2 postacie
JA grałem z bratem przeciwko dwóm innym graczom

Przełączasz na zakładke 2 player i klikasz online

Ptem dołączasz do pokoju i jeśli przy tym kółku któe pokazuje czy kktoś walczy jest taka dwójka znaczy że ich też jest dwóch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jestem nowy więc nie krzyczcie :)

Możecie mi powiedzieć w jaki sposób wybrać inny strój postaci i czy jest w ogóle taka możliwość.

I jak wygląda sprawa klasycznych postaci i ukrytych fatality.

Aha i czy jeszcze gdzieś zapisują się te wszystkie zdjęcia, muzyki i kody z krypty.

Z góry dzięki za odpowiedź, witam i pozdrawiam wszystkich.

Edytowane przez Banan81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy więc nie krzyczcie :)

Możecie mi powiedzieć w jaki sposób wybrać inny strój postaci i czy jest w ogóle taka możliwość.

I jak wygląda sprawa klasycznych postaci i ukrytych fatality.

Aha i czy jeszcze gdzieś zapisują się te wszystkie zdjęcia, muzyki i kody z krypty.

Z góry dzięki za odpowiedź, witam i pozdrawiam wszystkich.

Przy wyborze zawodnika przyciskasz "start" i wtedy masz do wyboru alternatywne wdzianka (jeśli oczywiście odkryłeś je w krypcie). Klasyczne stroje i fatale dostęne są tylko jako DLC lub jeśli shackujesz grę xD Drugie fatality dla każdej postaci odblokowujesz w krypcie. Rzeczy odblokowane w krypcie możesz przeglądać w Necropolis.

A tak w ogóle to wszystko jest podane w tym temacie tylko trzeba trochę poszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzięki bardzo, będe miał chwilę to poczytam temat.

A co to te DLC???

Edytowane przez Banan81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo, będe miał chwilę to poczytam temat.

A co to te DLC???

DLC - dodatek do gry , ktory sie sciaga z PSN przwaznie platny ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo DLC miał zawierać balans postaci.... Wiecie coś na ten temat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, bo w podstawce nie ma ani śladu balansu i dodadzą go jako płatny bajer?

Jeśli poprawa balansu to w patchu, a nie DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co jakiś balans postaci, wszystko jest OK. Każdą postacią jeśli mamy ją super opanowaną jesteśmy w stanie wygrać z innymi. No może wyjątkiem jest tutaj Shang Tshung gdyż jeszcze nie widziałem aby ktoś nim dobrze wymiatał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam wgłębić się trochę bardziej w temat. Balans jest stale poprawiany "w tle". Było o tym głośno przed premierą. Oznacza to, że do zmieniania siły ciosów, szybkości ich wyprowadzania itp. twórcy nie muszą wypuszczać patcha, robią to na bieżąco a konsola sama dostraja sobie te wartości. Ostatnio czytałem, że Smoke'a trochę znerfili. Nie wiem jak, nie gram nim :) Natomiast chciałbym w końcu zobaczyć patcha dotyczącego lagów. Bo powoli tracę cierpliwość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Odnośnie tego powyższego postu to muszę potwierdzić. Jak ktoś ma najnowszy numer PSX Extreme to niech wypróbuje sobie niektóre z juggli opisanych w magazynie.

Wartość każdego jest niższa w grze o 2% niż napisali, więc podejrzewam że zmiany są dosyć częste.

Co do lagów dziś pierwszy raz grałem online około 10 meczów, połowa była ok. ale reszta to jakaś masakra mogłem równie dobrze stać i nic nie robić, nawet ciosy specjalne nie wchodziły, nie mówić już o jakichś combo.

Myślałem, że to problemy z moim łączem, ale widzę, że nie tylko ja mam ten problem.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dalszym ciągu straszna lipa z online:/

Dlatego od około 2 tygodni nie włączyłem MK :) W sumie też trochę przeżarłem się tą grą :P Za dużo w nią grałem xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram prawie codziennie, lagów dalej nie mam i świetnie się bawię. To opinia "drugiej strony".

Zacząłem uczyć się Shang Tsunga. Ma niesamowity potencjał, ale muszę wyuczyć się jakiegoś "panic combo" na wypadek rushu, coś w stylu "GET THE FAK OUTTA MY FACE" :D

Poza tym, X-ray po Soul Steal na Jaxie, Kano albo Quan Chi (ten ostatni jeszcze z boostem) są MEGA satysfakcjonujące. Spokojnie ponad 50% schodzi, z Quanem blisko 65%. Moc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie mortal całkowicie niegrywalny online.... Net dobry bo na kablu około 40mbit/s, a na wifi z jakieś 20. W żadnej grze nie miałem problemu, żeby się połączyć, a w mortalu to jest jakiś koszmar. Jak już kogoś znajdę to jest 3 sekundowe opóźnienie. Żeby nie było, porty na konsole całkowicie odblokowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie mortal całkowicie niegrywalny online.... Net dobry bo na kablu około 40mbit/s, a na wifi z jakieś 20. W żadnej grze nie miałem problemu, żeby się połączyć, a w mortalu to jest jakiś koszmar. Jak już kogoś znajdę to jest 3 sekundowe opóźnienie. Żeby nie było, porty na konsole całkowicie odblokowane.

Aż dziwne, Ja mam neta 20mb i gram przez Wi-Fi i niema mowy o lagach.

"Czasami" mam lekkie slow motion, ale ogółem gra bardzo grywalna się zrobiła.

Jak widzicie gostków z japońskim nickiem typu Kazada Humorawa, to polecam od razu się rozłączyć, bo to są jakieś booty.

Grałem z takim typem w TAG-u i przez dwie rundy cudem udało mi się go dotknąć :D

Non stop pociskał mi średnio 70% combo o_0

Moja nowa taktyka to wybrać postać którą się nie potrafi grać i podczas meczu naciskać wszystko co sie tylko da - sukces gwarantowany :D przetestowane na Jaśku Klacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem z polakiem damian007 lub dawid007 (coś takiego) i miał 1000win i 1000 loses co jest niemożliwe

Ale to że ma ktoś neta 1000mb/s nie znaczy że będzie miał dobry ping

Ping zależy od dostawcy i od kabla

Ja na PC grałem z kolesiem w BO który mieszka ode mnie jakieś 5 kilometrów i miał takie samo łącze, jego ping był około 25 a mój 70

PS: Dranz widze że masz fajną sygne... Skąd brałeś render lub cały obrazek? Ja szukałem i jakoś nie moge znaleźć ciekawych obrazków z cyraxem

Edytowane przez mariiox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS: Dranz widze że masz fajną sygne... Skąd brałeś render lub cały obrazek? Ja szukałem i jakoś nie moge znaleźć ciekawych obrazków z cyraxem

Render bez problemu znalazłem na google. Zrobienie tła to max 30minut roboty ;)

Jeżeli potrzebujesz, mogę podesłać Ci rendera Cyraxa, lub znajdź interesujący kadr, a ja Ci go wyrenderuje ;)

Edytowane przez Dranz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie z wycięciem renderów nie mam problemów... Gorzej ze znlezieniem, ale skoro piszesz że na google to chyba źle szukałem

Ludzie ta gra to niedorobiony bubel

Grając sonyą można zabić przeciwnika jedynie Przód + kółko

Ona kopie i zanim on się otrząśnie dostaje drugiego i tak w kółko

Na onlinie kilku kolesi tak pokonałem... Nie powinno być ciosów których nie da się zablokować

To tak jakby scorpion po drugiej lince nie rzucał na ziemie a znowu przyciągał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, poczekajmy na patcha... A jak tego nie będzie to sprzedaję grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×