Skocz do zawartości
NFL

Kompania Graczy

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Z uwagi na coraz czesciej pojawiajace sie pytania o Kompanie Graczy, pozwolilem sobie na stworzenie oddzielnego tematu.

Proces rejestracji gier konsolowych w Kompanii Graczy jest bardzo prosty:

1. Prześlij dowód zakupu gry na adres mailowy kompania_graczy@cenega.pl z prośbą o wygenerowanie kodu rejestracyjnego

2. Stwórz konto w Kompanii Graczy na stronie www.kompania.cenega.pl, a następnie wprowadź kod rejestracyjny w polu "Rejestracja gry"

3. Jeśli to Twoja pierwsza gra konsolowa, prześlij na adres mailowy kompania_graczy@cenega.pl mail z prośbą o wygenerowanie zniżki 50% do sklepu Muve.pl na jedną grę konsolową na wybraną platformę (prosimy sprecyzować czy ma być to Playstation 3, Xbox 360 czy Sony PSP)*

* Zniżka dotyczy zakupu gier dystrybuowanych w Polsce przez firmy Cenega lub Ubisoft na PS3, PSP lub Xbox360 w sklepie internetowym Muve.pl. Kod nalicza zniżkę od ceny sugerowanej podanej w sklepie Muve.pl. Kod nie obejmuje gier z wyprzedaży oraz Edycji Kolekcjonerskich. Kod jest przyznawany dla jednego użytkownika. Próby skorzystania z kodu przez inną osobę będą skutkowały zablokowaniem wysyłki towaru ze sklepu oraz usunięciem konta w Kompanii Graczy.

Ponizej przedstawiam oficjalne odpowiedzi Kompanii Graczy na zadawane pytania:

-Nie jest istotny sklep tylko to, czy gra jest od Cenegi

-zwykle na odpowiedź (na maila) czeka się nie dłużej niż 1-2 dni.

-czy mozna uzyc 2 kody znizkowe na 1 koncie na muve.pl?

KG-]Nie, jedna OSOBA i ADRES = jeden kod

-nie mozna zakladac konta na mame, tate itd.= jedna OSOBA i ADRES = jeden kod.

-paragon mozna zeskanowac, ale mozna tez zrobic zdjecie (musi byc wyrazne) i wyslac mailem na adres kompanii

-kody znizkowe wazne sa rok czasu

-Odnośnie tych punktów za rejestracje gier - jak myślicie, byłaby możliwość, żeby Ultima wysłała mi na e-maila elektroniczne wersje faktur za gry, które do tej pory u nich kupiłem ? Paragonów dawno nie mam, a za jakieś 8 gier trochę punktów by było

KG-Jeśli te elektroniczne faktury będą idealnymi duplikatami oryginalnych, zawierającymi twoje dane, to jak najbardziej damy Ci za nie punkty.

-rachunki za gry z poprzedniej generacji rowniez sie licza. wazne, zeby byly czytelne i z polskiego sklepu

-Również pytanie do Kompanii Graczy - czy mogę zarejestrować fakturę VAT na swoje konto, podczas gdy na niej są dane innej osoby? Faktura vat dotyczy gry na ps3 z ultimy.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

KG-Jeśli chodzi o faktury to wymagamy aby były na niej te same dane co na koncie na którym będzie rejestrowana gra. To ułatwia nam wyłapywanie "cwaniaczków" którzy wysyłają tą samą fakturę z kilku różnych kont

Lista gier wydanych do tej pory przez Cenege (przefiltrujcie sobie na PS3. Po filtrowaniu link nie dziala :confused: )

Na chwile obecna to tyle. Mysle, ze jest tu wiele przydatnych informacji. Pytania przeklejone z forum PPE. Tam ten temat jest duzo bardziej rozwiniety.Jezeli jakis moderator uzna, ze warto przykleic to nie bede sie gniewal :whistling:

Edytowane przez NFL
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spoko, ale weź wytłumacz w ogóle o co chodzi, bo nic nie rozumiem. Jaka kompania? OCB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na powaznie to jest to taki "program lojalnosciowyy" Cenegi, gdzie za rejestracje swoich gier na podstawie paragonow dostajesz punkty ktore mozesz wykorzystac na jakies nagrody z ich katalogu. A cala najwieksza frajda jest taka ze za pierwsza zarejestrowana gre dostajesz rabat 50% na dowolna gre z dystrybucji Cenegi albo Ubisoftu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanko i przepraszam jak już było, ale grzebałem po forum i widocznie nie zauważyłem:

Czy paragon może być od gry na PC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam takie małe pytanko i przepraszam jak już było, ale grzebałem po forum i widocznie nie zauważyłem:

Czy paragon może być od gry na PC?

Nie może ja wysłałem im właśnie z gry na PC i dostałem odpowiedź:

"Fallout 2 nie jest grą konsolową ;)

Pozdrawiamy,Kompania Graczy"

ale paragon z gry na x360 może być.

Oni wysyłają kod do rejestracji na stronie cengi a potem piszesz jeszcze jednego maila że grę zarejestrowałeś.

Ważne żeby w 2 mailu napisać że kod ma być wygenerowany na grę na PS3

(MK9 już zamówiony)

Edytowane przez Tom21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przenosne konsole tez moga byc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przenosne konsole tez moga byc?

Tego to nie wiem co ci zależy wyślij najwyżej dostaniesz takiego maila jak ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przenosne konsole tez moga byc?

Tylko PSP.

Swoja droga zaskoczylo mnie ze cenega zrobila dla odmiany cos fajnego po tym zalewie faili z ich strony. Niemniej jednak to o wiele za malo aby sie w pelni odkupic, oby to byl poczatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest slabo pare miesiecy temu pratktycznie za punkty to praktycznie na 3 kupione nowosci czwarta gierke mozna bylo brac za pol ceny. Teraz juz nie ma tak fajnie, ale ponoc szykuja znow jakies fajne promocje dla konsolowcow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy paragon bedacy dowodem zakupu moze byc z dowolnego polskiego sklepu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy paragon bedacy dowodem zakupu moze byc z dowolnego polskiego sklepu?

Tak, najwazniejsze zeby byl za gre konsolowa

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

"-czy mozna uzyc 2 kody znizkowe na 1 koncie na muve.pl?

KG-]Nie, jedna OSOBA i ADRES = jeden kod"

Hmmm, miałem na swoim koncie KG 1000 pkt ( za kupno konsoli) i kupiłem 3 zniżki 50% na gry, jedną już wykorzystałem. Jeśli dobrze zrozumiałem to te dwie pozostałe mogę sobie !@#$%^&

?

Edytowane przez luqq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak mam paragon przedstawiający zakup PS3 + Sports champions z sieci Play to dostanę zniżkę na grę czy muszę posiadać oddzielny paragon na grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak mam paragon przedstawiający zakup PS3 + Sports champions z sieci Play to dostanę zniżkę na grę czy muszę posiadać oddzielny paragon na grę?

Ja dostałem za kinekta+kinekt AD więc powinieneś też dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos wie do kiedy to trwa?

Do odwolania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta promocja ze zniżką 50% na grę jest świetna. :D Będę miał Mortal Kombat za pół ceny. Nie dawno zamówiłem Sacred 2 na allegro właśnie ze sklepu muve.pl. Będzie jeden paragon, poszukam może mam jeszcze paragony z innych gier. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj tylko, ze juz wiecej znizek na swoje konto nie dostaniesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie :

Otrzymałem dwa kody do aktywacji na muve.pl , czy jest legalne bym skorzystał z dwóch ? Czym to grozi ? Przykładowo zamawiam L.A. Noire za 105 zł (z jednego kuponu) a następnie kupuję jakąś grę za miesiąc powiedzmy i aktywuję drugi kod. Ktoś tak robił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie :

Otrzymałem dwa kody do aktywacji na muve.pl , czy jest legalne bym skorzystał z dwóch ? Czym to grozi ? Przykładowo zamawiam L.A. Noire za 105 zł (z jednego kuponu) a następnie kupuję jakąś grę za miesiąc powiedzmy i aktywuję drugi kod. Ktoś tak robił?

Pytałem o to wcześniej i nikt mi nie odpowiedział :( Podłączam się do pytania - ja miałem 3 zniżki za punkty, teraz zostały mi dwie i czy moge je spokojnie wykorzystać na LA Noir i np. Brink??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie :

Otrzymałem dwa kody do aktywacji na muve.pl , czy jest legalne bym skorzystał z dwóch ? Czym to grozi ? Przykładowo zamawiam L.A. Noire za 105 zł (z jednego kuponu) a następnie kupuję jakąś grę za miesiąc powiedzmy i aktywuję drugi kod. Ktoś tak robił?

Napisane jest przecież, że nie można użyć dwóch ! ;p

jbc daj jeden XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Poprostu utworzę konto na nazwisko babci jak i adres:D. Zrobię tzw. "wała" i po kłopocie.

P.S Gościu z cenegi sam mi wysłał dwa kody , więc nie wiem o co biega:P.

E: Zamówił już ktoś z muve.pl ? Jak obsługa ? Tzn. chodzi mi o szybkośc wysyłki itp.

Edytowane przez Oranje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem mortala z muve.pl w piątek o 17, oczywiście z kodem zniżkowym i dzisiaj został wysłany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod dostałem i go zarejestrowałem :) Czekam na zniżkę.

Z muve.pl ostatnio zamawiałem dwa dodatki do Fallout 3 (PC) . Szybko przyszły i były dobrze zapakowane. Bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×