Skocz do zawartości
NFL

Kompania Graczy

Rekomendowane odpowiedzi

tak

Dzięki za odpowiedź

Właśnie wysłałem do nich email z prośbą o wygenerowanie kodu aktywacyjnego dołączając skan paragonu za sleeping dogs. Potem tylko kupić borderlands i będzie granie non stop na konsoli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Ci ja wiedział... to bym paragony trzymał :(

Udostępni któryś z kolegów może skan zbędnego paragonu? Ładnie proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, jak się okazało zrobiłem już u nich kiedyś konto na stronce. Mam tam jakąś grę na pc zarejestrowaną. Czy w tym wypadku mogę od razu prosić o wysłanie kodu zniżkowego? Czy mam czekać, aż wyślą mi kod do rejestracji sleeping dogs i dopiero wtedy prosić o ten kod zniżkowy.

#edit

Już sobie poradziłem. Czekam teraz na ten kod zniżkowy.

#

Gra już zamówiona :) Jak dobrze, że trafiłem na ten temat :D

Edytowane przez rhinoDAMIANEQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy kod działałby na Hitman: Rozgrzeszenie (Edycja Zawodowca) ? Nie wiem czy to można zaliczyć do edycji kolekcjonerskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy będzie ktoś tak uprzejmy i prześle mi skan albo zdjęcie paragonu ? niestety chyba jak większość po każdym zakupie wyrzucam paragon :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wysłałem do nich aż 3 emaile i nie dostałem odpowiedzi . Wie ktoś może dlaczego ? Może z gmail'a nie dochodzi ?

Edytowane przez LordOFGrubcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znając życie jest tak jak wszędzie indziej..."odpowiedź w ciągu 7-14 dni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę zamówić Dishonored wykorzystując kupon rabatowy. Kod jest przyjęty ale nie odlicza 50% . Wie może ktoś o cio chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie załatwienie całej sprawy trwa max dwa dni, bo trzeba wysłać 2 maile po jednym na dzień

Nie trzeba, sprawe mozna zalatwic spokojnie w 8h ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzieli się ktoś skanem zbędnego paragonu? Będę bardzo wdzięczny za pomoc w kupieniu mojej pierwszej gry na PS3, bo niewiem czy do GT5 będzie paragon razem z konsolą, jak będzie to nie użyję skanu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę zamówić Dishonored wykorzystując kupon rabatowy. Kod jest przyjęty ale nie odlicza 50% . Wie może ktoś o cio chodzi ?

Wyslij emaila z prośbą o aktualizacje kodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem MP3 na muve.pl promocyjnej cenie. Orientuję się ktoś czy będę mógł skorzystać z KG np na Hitmana?

Tak, sam tak zamierzam zrobić

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz po paru miesiącach kożystania bycia zarejestrowanym w kompani graczy dodam swoje 3 grosze. Otóż oprócz 1 rejestracji gry i 50% zniżce na następną , stwierdzam iż nie ma tam żadnych promocji. Jedyna zniżka jaką możemy sobie wykupic za uzbierane punkty to - 20% co i tak jest śmieszne gdyż cena jest naliczana od ceny sugerowanej a ta jest z reguły wyższa. W katalogu nagród nie ma nic interesującego, chyba że za krótko obserwuję tą stronkę i znacie przykłady iż wrzucają do puli nagród jakieś ciekawe kąski to dajcie zanć. Resumując to nie dziwię się iż ludzie rejestrują się 2 i więcej razy po to żeby wyrwać -50% zniżki gdyż jest to jedyna interesująca oferta tej całej kompanii. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, jak się okazało zrobiłem już u nich kiedyś konto na stronce. Mam tam jakąś grę na pc zarejestrowaną. Czy w tym wypadku mogę od razu prosić o wysłanie kodu zniżkowego? Czy mam czekać, aż wyślą mi kod do rejestracji sleeping dogs i dopiero wtedy prosić o ten kod zniżkowy.

#edit

Już sobie poradziłem. Czekam teraz na ten kod zniżkowy.

#

Gra już zamówiona :) Jak dobrze, że trafiłem na ten temat :biggrin:

I jak wygląda sprawa? Mam tę samą sytuację - kiedyś tam już jakąś grę na PC rejestrowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa jeszcze ta promocja? Wysłałem skan paragonu w sobotę i do teraz żadnego odzewu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobotę nie pracują, pozatym zobacz czy przypadkiem wiadomość od nich nie siedzi w spamie...

Zwykle w ciągu 1-2 dni, przysyłają kod...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera wszystkie paragony praktycznie wywaliłem. Mam tylko na Diablo 3 (189pln), ale to z PC.

No i jeszcze na InFamous i Uncharted 2 (łącznie 100pln).

Jakby miał ktoś jakiś świeży z PS3, byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem swój skan paragonu w ubiegły czwartek i do dzisiaj cisza. W spamie nic nie ma. Wysłałem przypomnienie kilka dni temu i nadal kaplica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie - program działa, pewnie maja dużo zamówień w związku z tymi cotygodniowymi promocjami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JURCZ91

Ja na razie czekam 4 dni. Jestem cierpliwy ;)

Edytowane przez JURCZ91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×