Skocz do zawartości
Emir

Little Big Planet

Rekomendowane odpowiedzi

Może trochę głupie pytanie ale o co dokładnie chodzi w tej grze? Nie mogę się do niej przekonać.

Tego się nie da opisać ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może trochę głupie pytanie ale o co dokładnie chodzi w tej grze? Nie mogę się do niej przekonać.

klasyczna platformówka, taki Mario tylko na PS3 z dołożonym kreatorem poziomów i możliwością gry na tych stworzonych przez innych graczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oraz świetnym trybem co-op po sieci lub na jednej konsoli do 4 graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czyli ze mozna budować super plansze i przechodzić je i inne poprzez chodzenie tymi ludzikami?

Aha już kapuje. Lux giera!

Edytowane przez Tomek47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tylko dostanę kaskę to lecę do sklepu kupić LBP ^^ przełamałem się do tej gry :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pinball makes me feel inadequate Wow! :)

Trailer- http://www.ps3attitude.com/new/2009/01/lbp-pinball/

LBP DLC resumes from January 26th: Wipeout, God of War, Valentines pack and many more!

Więcej info- http://www.littlebigplanetoid.com/article/...nes_pack_and_ma

LBP_ChineseNY_Costume.png

Edytowane przez pack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro rano mi kurier przejeżdża z tą grą i nie mogę się doczekać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ninja Gaiden Delta :) - http://pl.youtube.com/watch?v=Hvuiv870sfA

Plansza jest dość długa i trudna, inspirowana hardcorem znanym z serii Ninja Gaiden.

Bardzo fajny ten dodatek z Metal Gear Solid Level Kit (pack kosztuje 22zł, ale polecam gorąco!). Wprowadzenie broni daje dużo nowych możliwości. W dodatku pojawią się VR Missions.

Więcej tego typu dodatków. LBP to geniusz!!!

Edytowane przez pack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w necie jakis poradik do sciagniecia do LBP ?

Edytowane przez PlayBoy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Nie chcę podawać linku, żeby nie było jakiś zgrzytów, ale napisz do mnie na GG to dam ci poradnik gry-online.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak teraz przeglądam kostiumy i jest nieźle, naprawdę, nieźle. Już mam kostium Chimerki, teraz czas będzie na God of War + MGS costume pack, niech no tylko Resistance 2 mi się znudzi :P.

ps. witam po dłuższej nie obecności na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 20 w singlu (+ jakieś tam dodatkowe minigierki) i tysiące przez neta (w tym paredziesiąt na poziomie tych singlowych, czyli bardzo dobrym)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dokładnie 25 leveli podstawowych, 19 minigierek-wyścigów oraz 8 minigierek, w które gra się do utraty życia. Jest jeszcze Introduction - ale to trudno zaliczyć jako level bo to taki samouczek połączony z prezentacją twórców gry. Kilka plansz dochodzi wraz z dodatkiem MGS - 5 głównych leveli i jedna minigierka do utraty życia

Edytowane przez Sebol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mam wielki problem. Od nie dawna LBP mi się nie zapisuję. Czasami jedyne co zapisze to strój jaki ostatnio miałem. Jestem zrozpaczony. Co może być tego przyczyną i jak mogę to naprawić? Dzwonić do punktu obsługi klienta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myślałem, że więcej xD Platynki nie będzie już teraz to wiem. Nie jestem wytrwały xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam wielki problem. Od nie dawna LBP mi się nie zapisuję. Czasami jedyne co zapisze to strój jaki ostatnio miałem. Jestem zrozpaczony. Co może być tego przyczyną i jak mogę to naprawić? Dzwonić do punktu obsługi klienta?

Wejdź w edytor plansz i pousuwaj rzeczy z tego menu gdzie są znajdźki z plansz community. LBP ma takie coś, że save nie może być większy niż ileś tam mega i nie zapisuje się jak jest pełny, co w dobie HDD jest głupotą. Niby MM nad tym pracuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Usunąłem większość i...nie zapisało tego, że usunąłem. Popróbuję jutro jeszcze. Czy wykasować też kostiumy bo mam ich dość sporo? Usunę wszystkie obiekty i zdjęcia, może podziała :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Usunąłem większość i...nie zapisało tego, że usunąłem. Popróbuję jutro jeszcze. Czy wykasować też kostiumy bo mam ich dość sporo? Usunę wszystkie obiekty i zdjęcia, może podziała :/

Tego, co ściągnąłeś z psn`u nie trzeba kasować. Tylko stuff z fanowskich poziomów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A myślałem, że więcej xD Platynki nie będzie już teraz to wiem. Nie jestem wytrwały xD

platyna w LBP wbrew pozorom nie jest wcale taka trudna. Troszkę trzeba się namęczyć, żeby przejść niektóre lvle bez straty życia. Oprócz tego nic specjalnie trudnego nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobienie poziomu i uzyskanie 150 heartow dla niej tez proste? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zrobienie poziomu i uzyskanie 150 heartow dla niej tez proste? ;)

nie jest. Dobrze, że nie ma takiego trofea w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko

Ta paczka God of War zawiera tylko elementy naklejki itd ale nie ma gotowych poziomów jak to było z MGS ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zrobienie poziomu i uzyskanie 150 heartow dla niej tez proste? ;)

To ma być 50 heartów dla planszy i 30 dla Ciebie, a 50 heartów ma być łącznie czyli możesz wrzucić np. 10 plansz i na każdej po 5 :P Jak masz znajomych dużo to łatwo idzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanko

Ta paczka God of War zawiera tylko elementy naklejki itd ale nie ma gotowych poziomów jak to było z MGS ??

Tylko nalepki itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×