Skocz do zawartości
Emir

Little Big Planet

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm... Wyłączymem pada od ps3, włączyłem padem od ps2, włącza się jest filmik i już nie mogę nim go wyłączyć, a potem jest "press PS Button to Play!"

miałem to samo. Ktoś mówił że w nowym patchu to naprawili, ale się mylił widocznie. Do gry w LBP potrzebny jest pad z przypisanym PSbuttonem i nie ma innej opcji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

od wczoraj mam problem gralem w lbp i nie zapisuje stanu gry czy ma ktos podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Misiopuchatek - gratuluję zakupu kalendarza :P Biłem się do ostatnich sekund xD Muszę się nacieszyć dwoma smyczami LBP, które mam - łącznie na GC wyłapałem 4 takie na spółkę z kumplem

a za ile poszedł ten kalendarz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
miałem to samo. Ktoś mówił że w nowym patchu to naprawili, ale się mylił widocznie. Do gry w LBP potrzebny jest pad z przypisanym PSbuttonem i nie ma innej opcji...

kuźwa, mam mega tanią mante i też smiga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Juz doszlem trzeba wszytkie itemy usunac z comunity lvl bo save ma ograniczona pojemnosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglby mi ktos powiedziec jak zrobic naprzyklad taki samochodzik jak ci przytrzyma to on jedzie albo winde w tworzeniu leveli bo przeszedlem dzis te wsyzstkie tutki ale nie wiem jak robic tak dobre levele jakie sa. Moze gdzies jest napisane jak robic tego typu rzeczy bo nie moge znalesc w sieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moglby mi ktos powiedziec jak zrobic naprzyklad taki samochodzik jak ci przytrzyma to on jedzie albo winde w tworzeniu leveli bo przeszedlem dzis te wsyzstkie tutki ale nie wiem jak robic tak dobre levele jakie sa. Moze gdzies jest napisane jak robic tego typu rzeczy bo nie moge znalesc w sieci

No podłączasz przełączniki. W samochodzie do kół, w windzie do tego co ją trzyma i w ustawieniach zmieniasz parametry :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głównie za pomocą przycisków/przełączników. Na youtube.pl jest kilka filmików jak można ich używać w konkretnych sytuacjach. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od samego poczatku gram razem z bratem w LBP. Ja na SIXAXSISie a on na padzie od PS2 na przelaczce.

Mysle ze powinienes, jak ktos u gory napisal, przycisnac i przytrzymac przycisk od analogow.

Powodzenia :D

Pozdro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy, aby zdobyć trofeum Crowd Pleaser/Feel the Love na jednym levelu musi grac 50ludzi/10serc czy sumują się np. 2 levele?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem nie moge tworzyc leveli gdy jestem w trybie tworzenia levelu to mam dostępne tylko naklejki i ubrani sacboya inne ikonki sa nie aktywne nie moge ich uzyc. Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Powiedzcie mi czy, aby zdobyć trofeum Crowd Pleaser/Feel the Love na jednym levelu musi grac 50ludzi/10serc czy sumują się np. 2 levele?

Sumują się.

@up - musisz porobić tutoriale. Znajdują się bodajże pod znakiem zapytania. Musisz przejść te plansze i wraz z progresem, będą odblokowywać Ci się różne opcje.

Edytowane przez Reven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Do Crowd pleaser chyba nie...Mi przynajmniej do Look What i Made się nie zsumowało :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK chyba jednak nie. Bo mam 10 sumując 3 levele, a trofeum nie ma ;/ A powiedzcie mi czy jak opublikuję poprawiony lvl o tej samej nazwie to usunie mi serca czy one sie zachowają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

Właśnie przyjrzałem się tym trophies i odkryłem gdzie diabeł tkwi obecnie ( :) ) O to opis Create: The levelS you have published were hearted by 50 or more people and you were hearted by 30 or more people - Wniosek, że liczy się to tylko do Create ( w innych nie ma magicznego S ;) )

Edytowane przez cybran06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
OK chyba jednak nie. Bo mam 10 sumując 3 levele, a trofeum nie ma ;/ A powiedzcie mi czy jak opublikuję poprawiony lvl o tej samej nazwie to usunie mi serca czy one sie zachowają?

Serca się zachowają

I sorry za pomyłkę :) Trofki mi wpadły same z siebie :P

Na konkurencyjnych stronie (a konkretnie jednej) jest temat gdzie wpisuje się swój nick i wszyscy się hearują. Bardzo pomaga w zdobywaniu trophy. Mi wpadło po zaledwie kilku dniach. Zrobienie planszy o nazwie heart 4 heart i share (z początkiem na końcu) barddzo pomaga w zdobyciu trophy.

Za to do wyżej wymienionego trophy dobrze jest grać na planszach o nazwie share, trophy bardzos zybko wpada, po pół godzinie mi wleciało (po wcześniejszym graniu na innych).

Moja wypowiedź może być nieskładna, za co przepraszam, ale się spieszę :)

Edytowane przez Reven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum studiuję od dawna, ale dopiero niedawno się zalogowałem :) Mam tę grę, (była w zestawie z PS) ale nie spodobała mi się, więc odłożyłem na półkę... Niedawno zaciekawiły mnie trofea w tej grze i właśnie co do nich mam pytanie. A mianowicie : jak się zdobywa trofea ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie, grając same wpadają, a jak chcesz zdobyć te trudniejsze to tam już trzeba się starać np, Ukończyć wszystkie plansze w 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam.

Czy save'y z wersji USA bedza dzialac na wersji PAL? Probowal ktos?:)

Pozdrawiam

kwas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam takie pytanko czemu jak klikam ps button i quit game to konsola mi sie resetuje? I czy w trofeum z przejsciem 150 leveli itd chodzi o rozne levele czy np nastepnego dnia tez sie liczy ten level :>?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Witam.

Czy save'y z wersji USA bedza dzialac na wersji PAL? Probowal ktos?:)

Pozdrawiam

kwas

Może być tak jak z DLC, że nie zadziałają. Na konsolach poprzedniej generacji z tego co wiem to bywały problemy

Jak mam takie pytanko czemu jak klikam ps button i quit game to konsola mi sie resetuje? I czy w trofeum z przejsciem 150 leveli itd chodzi o rozne levele czy np nastepnego dnia tez sie liczy ten level :>?

resetuje Ci się bo zapewne dajesz wtedy gdy konsola coś zapisuje na dysk twardy - a w LBP to bardzo częste, wszakże gra opiera się na online. A co do trofeum share czyli 150 leveli - 150 różnych leveli, przejśc trzeba tak by pojawiła się obok nich złota głowa sackboya, znaczy się że level zaliczony od startu do końca

Edytowane przez Sebol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Może być tak jak z DLC, że nie zadziałają. Na konsolach poprzedniej generacji z tego co wiem to bywały problemy

Na ps2 wygladalo to tak, ze nazwy sejfow z ntsc roznily sie od tych z pal. Dalo sie to obejsc po prostu przez zmiane nazwy sejfa... Ciekawi mnie czy na ps3 taki myk w razie czego poskutkuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podziała kopiowanie save. Nie da się nawet skopiować pomiędzy userami na jednej konsoli bo wywala błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×