Skocz do zawartości
Tomo

Harry Potter i insygnia śmierci

Rekomendowane odpowiedzi

Harry-Potter-and-the-Deathly-Hallows-Logo-26-10-kc.jpg

Informacje ogólne:

Ilość trofeów: th_platinum.png x1 th_gold.png x3 th_silver.png x9 th_bronze.png x32

Ilość trofeów offline: 41

Ilość trofeów online: 4

Trofea możliwe do pominięcia: 11 (Wand-master, Liquid Experience, Confusion Reigns, Got it Covered!, A Strong Shield, Quibbler Collector, Avid Quibbler Collector, Daily Prophet Reader, Daily Prophet Subscriber, Wizard's Wireless Listener, and Wizard's Wireless Wizard)

Czas do zdobycia platyny: 12-16 godzin

Ilość podejść niezbędnych do 100%: 3 razy

Nie znam gry, powyższe informacje opieram wyłącznie na danych zaczytanych w sieci, jeśli ktoś wyłapie tu jakiś błąd to proszę o info na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiłem admina aby założył osobny temat dotyczący gry Harry Potter i Insygnia Śmierci część I ale niestety się nie doczekałem więc piszę tutaj. Czy ktoś wie, czy w trofeum "Pokonaj 1000 wrogów w grze wg scenariusza" trzeba zabić 1000 za jednym przejściem gry czy sumują się zabicia ze wszystkich przejść? Czytałem 2 poradniki i w jednym pisało że się sumują, a w innym że sie nie sumują więc już sam nie wiem... Osobiście przeszedłem gre na hardzie i miałem ponad 500 zabic ale 1000 nie wpadło, a potem jeszcze przeszedłem na easy i dalej nie wpadło. Może się nie sumuje, a może po prostu z obu przejściach razem nie mam nawet 1000, nie wiem. A jeżeli się nie sumują to czy ktos zna jakis łatwy sposób wbicia tego 1000? może być nawet czasochłonny, zostało mi jeszcze do przejścia gra na medium to może jeszcze sprobuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za PS3Trophys:

"Through the story mode, just kill every enemy you come across. This particular trophy should be earned very close to the end of the game. I earned mine about ten minutes before the game came to a close. If you miss this trophy during one playthrough, it does carry through to additional playthroughs. Just keep defeating enemies and you will recieve all other defeat trophies as well as this one."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, właśnie dokładnie ten poradnik czytałem, ale w drugim pisało że się nie sumują... wie ktoś może z własnego doświadczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mogli byście mi powiedzieć jak zdobyc trofeum Jasna Prezentacja? Jak mam to opublikować?

Edytowane przez lluukkaass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóż pelerynę-niewidkę, podejdź do delikwenta i przytrzymaj L1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zaczynam przygodę z pierwszą częścią Harrego Pottera i Insygnia Śmierci :thumbsup:

Mam nadzieję, że czeka mnie niezła zabawa i kolejna platynka :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, witajcie.

Pytanie niestety nie jest związane bezpośrednio z trofeami ale przeszukałem forum i nie znalazłem tematu o grze. Mam więc nadzieję, że nikt się nie obrazi jak napisze tutaj.

Chodzi mi o rozszerzoną rzeczywistość. Obie części gry jako dodatkową atrakcję mają możliwość zobaczenia postaci przy rozszerzonej rzeczywistości. Wystarczy ściągnąć program ze stronki i podłożyć pudełko pod kamerkę. Niestety po ściągnięciu i uruchomieniu programiku otwiera się okienko które jest czarne. Próbowałem z kamerą w laptope, która działa na innych programach, a nawet z zewnętrzną kamerką internetową. Próbowałem nawet na innym komputerze ale problem jest ten sam. Czy ktoś może wie co się dzieje? Miał podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×