Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Już się szykuję. Tylko nie pamiętam gdzie zostawiłem kluczyki do Lotusa...

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Net sprawdzony i jest chyba ok choc chyba nie bylo mnie slychac (albo nikt mnie sluchal) :) zaklepuje kolor zielony w odcieniu amnesji

Szykuje sie dobry wyscig jutro kluczowe bedzie nie wypadanie z toru a to bedzie trudne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się pytam gdzie jest Lalek?!? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lalek, nie sugeruj się czasem listą startową. Tak dawno Cię nie było, że wyleciało mi z głowy. Oczywiście stawiaj się na starcie. Pamiętasz zasady? ;) Dodam Cię w tabeli po BH.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martw sie :) Nic sie nie zmienilo, od dawien dawna ustawiam sie za Lakerem. 

 

Sory, ze mnie wczoraj nie bylo, ale obowiazki, obowiazki, obowiazki. Na szczescie dzisiaj noc dluga ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Extra Zapowiada się tłoczno na starcie

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj kolor to niebieski (Le Mans Blue Metallic), felgi Rays TE37SL w standardowym srebrnym. Numer to 2. Jak na zdjeciu nizej.

 

Goodwood_Hillclimb_2015_9_jpg_300x300_q8

Edytowane przez lalek
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde wstalem rano i znowu czerwone lampki na routerze :( wiec nie wiem czy sie pojawie :(teraz pisze z roboty)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yogi jak te plecy z żoną w łóżku ? czy w COD'a na ps4 ? za szybko trigerry wciskałeś ? no powiedz coś zdradź. 

 

Może jak moja druga lepsza pójdzie wcześniej spać to coś ogarnę przed 23 do was, bo tęsknie do zawodów bez tuningu i kombinowania , zobaczę jak auto ogarniam czy dam radę,

jak macie hamulce ustawione proszę o tel. po południu :) od moich mechaników :D 

w P carsach znów nowe zawody i znów z otwartym tuningiem tym razem Formuła C czyli Formuła 3 od niedzieli.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gustaw, zepsuł Ci się avatar. Tamten było spoko, tutaj popem wieje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu mogę dyskutować mamy już drugą KIE w rodzinie że tak powiem i wieś wageny i europejskie diesle mogą się schować jeżeli chodzi o awaryjność eksploatację ceny części i serwisu. Sam silnk 1.6 crdi nie ma DPF nie ma koła dwumasowego ma zwykłe Turbo i wtrysk Boscha do remontu może pojeździć 350 tyś i lepiej  znam Soula służbowego który przelatał w 4 lata 420 tyś i dalej śmiga.

dobra nie miejsce na tą dyskusję. 

 

ps widziałem że się komuś avatar nie spodoba ale że tak szybko :)

mazdę miałem ostatnio kur$%^& 3 11 lat (5 lat ją miałem) a tak zardzewiała że dajcie spokój gniot nie z tej ziemii bez wypadkowa itd ale wszystkie drzwi klapa maska plus progi błotniki wszędzie rudy spać nie mogłem bo jak stała pod domem to było słychać jak ją rudy pożera, mechanicznie ok ale ta rdza :sad:

Edytowane przez Gustaw
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mazda była Twoją wizytówką, tylko tyle miałem na myśli :) Mazda 323 1.7 D '92 zawsze na propsie po za tym ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde wstalem rano i znowu czerwone lampki na routerze :sad: wiec nie wiem czy sie pojawie :(teraz pisze z roboty)

Może wcale nie wstałeś tylko dalej Ci się śni ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kierownice... Bede dzis:)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig tak emocjonujący ze jeszcze teraz mi ręce latają;)

Początek nerwowo. Po błędzie spadam o kilka pozycji ale walczę. Na okr nr 3 walka z black i po jego błędzie zyskuje pozycję.

Fatalny okres jazdy 3 błędy w ciągu 3 okrążeń... Ale bylem zły.. Na okr nr 4,5,6 jadę w peletonie z catani, Yogi, laker error. No i zaczynam koncert błędów. Co dojadę do catani to przy próbie ataku błąd. I strata ułamków sekund. W pewnym momencie po małym zamieszaniu wyprzedzeniem, a mnie laker i lalek a z zamieszania korzysta catani który odbiera kolejna pozycję. Okr 9,10to festiwal dwóch mega błędów po których tracę kolejne pozycje i czas ;(

Drugi stint mega tempo i odrabianie strat. Czasy każdego okrążenia to 1.32,5xx i niżej. Tutaj przepraszam error za uderzenie. Ty wpadles w poślizg a ja chcąc cie jak najszybciej wyprzedzić wpadam w ciebie. Jechałeś na dublu, ale powinienem pojechać ostrożniej. Można było tego uniknąć. (okr ok 22) Przepraszam.

Tutaj uwaga do Nervusa. Obejrzyj sobie okrążenie 22. Wyjeżdżasz na tor, po przygodzie na poboczu, wprost przed moim nosem! Przez twój niebezpieczny powrót odbijam lekko w lewo, łapie trawę i tez wpadam z toru...po czym ty odjezdzasz w siną dal. Mega nie fajnie!!

Końcówka to takie emocje ze szok. Walka z killroy, pogoń za Yogi. Tym razem uciekles z pod topola Yogi. Uratował ;) cie killroy i moja zacięta walka z nim. Dzieki killroy było MEGA!

Edytowane przez pela222
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On bedzie bardzo ciezko... Pierwszy raz mam 1080 i no nie ogarniam.. Kazdy zakret to strach... No co mowic duzo 4, kolka w plecy... Graty dla was. No i frekwencja super:)

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega emocje i spinka a na pierwszym kółku spadek na koniec, a wszystkiemu winna gorąca głowa i oglądanie się za siebie. Będzie ciekawy Event

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Error, na ostatnim kolku to sie chyba stopa przezegnales jak Cie lykalem poboczem :biggrin: Balem sie, ze wylecisz na srodek toru - nie wiem czemu ;)

 

Cieglo, swietne tempo, mam nadzieje ze jeszcze bede za Toba ganial w tym evencie. Gratulacje.

 

Podium po takim poczatku, a przez caly wyscig przebijanie sie w gore stawki. Zwlaszcza pojedynek z Lakerem byl midzio :thanks:

Dzieki piekne za ten wyscig :thumbsup: Graty Jaski za zwyciestwo.

Edytowane przez lalek
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wyścig petarda:)) Pomimo tego ze 3/4 wyścigu jechałem uszkodzony:) A miało być tak stabilnie i przewidywalnie hehe , jedzmy na KM hehe , dobrze ze te SM zostawiłem:) No ale od początku. Start i zaczynam walkę od razu. Bezkolizyjnie udaje sie dojechać do długiej prostej na której świetna akcja z Errorem. Dobra walka Error , THX:) Awansuje kolejna pozycje i banan z twarzy nie zchodzi , az tu nagle Falo łapie trawkę i zawija mnie z toru prosto na bandę. Jakoś udaje sie wyratować ale mam rozwalony przód i spadam na ostatnie miejsce, spory kawałek za peletonem. Wtedy myślałem ze to koniec:( a okazało sie ze to początek petardy był:) postanawiam jechać dalej z uszkodzeniami i zaczynam bój w stylu Hamiltona . Najpierw doganiam peleton a potem zaczynam wyprzedzać. Ale emocje miałem wtedy , kierownica krzywa , ściąga na lewo ale daje radę i po mega walce przebijamsie na p4!! Czad . Po jakimś czasie dojeżdżam do Killa i próbuje być szybszy, niestety błąd , spin i znowu spadam na koniec stawki , tym razem na p10. Znowu walka o odrobienie pozycji i znowu sie udaje . Do ostatniego pitu zjeżdżam ponownie na p4 , przed Lakerem , ale niestety spinuje na wjeździe do PIT i stoję w poprzek toru. Wyprzedza mnie Laker ale różnica jest niewielka wiec mam nadzieje na fajna walkę. Niestety od razu na pierwszym kołku po PIT robię błąd i rozwalam auto. Strasznie sie wtedy wkurzyłem ale ...postanowiłem nie zjeżdżać i ostatnie 13 kołek jadę rozwalonym autem. O Lakerze mogłem już zapomnieć ale na spokojnie udało sie dowieźć p5:) Nie wiem Pela czy był potencjał żebyś mnie dogonił:) W uszkodzonym aucie zrobiłem 1.32.200, na treningu 1.32.05 wiec zakładam ze pod koniec wyścigu , bez uszkodzeń i z mniejsza ilością paliwa wpadło by 1.31. Także moze bym sie obronił;))', moze ...:) Tak czy siak wyścig LEGENDA :)) a autko nie takie wolne i stabilne jak niektórzy twierdzili:))

Graty Jaski za zwycięstwo :) , ledwo ledwo ale zawsze:)))

Graty Cienglasz za p2 i cisnieniowanie naszego miszcza:)) super tempo:)

Graty Lalek za p3 , super wynik , super tempo , az strach pomysleć co będzie jak sie przygotujesz do wyścigu:))

Dzięki Panowie , super sciganko:))

Edytowane przez dr-yogi-reborn
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Nie wiem Pela czy był potencjał żebyś mnie dogonił:) W uszkodzonym aucie zrobiłem 1.32.200, na treningu 1.32.05 wiec zakładam ze pod koniec wyścigu , bez uszkodzeń i z mniejsza ilością paliwa wpadło by 1.31. Także moze bym sie obronił;))', moze ...:)

Tylko cie podpuszczam ;) był moment gdzie mocno się zbliżałem. Z drugiej strony wiem ze jechaliśmy podobnym tempem. No a wyprzedzenie to już inna para kaloszy ;). Dodam że byłem pod wrażeniem jak na moich oczach wyprzedzales z dużą łatwością innych (nie pamiętam kogo ale było kilka takich manewrów). Inna sprawa ze gdyby nie porobił mnie Nervus to może sprawa wyglądała by inaczej juz po wyjeździe z boksu po drugiej zmianie opon... Co by było gdyby ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty Lalek za p3 , super wynik , super tempo , az strach pomysleć co będzie jak sie przygotujesz do wyścigu:))

 

 

Ja to widze inaczej. Strach pomyslec co bedzie, kiedy wszyscy sie przygotujemy :) Wczoraj walke na torze mialem tak na prawde tylko z Lakerem, reszta pozycji zostala zdobyta po bledach, co zmienia sytuacje.

Edytowane przez lalek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to zastanawiam sie czy ewentualnie szukac jakis sztuczek co mi ogranicza kat skretu na gt6 czy uczyc sie 1080 ale no ja kurka wodna za wolny jestem....Kiedys ktos pisal ze ja jak na padzie jezdze no a teraz to chyba i na hulajnodze bym nie dal rady ta kiera... Nie mam zaufania do niej.. jeszcze.

 

Lalek, ja to sie wczoraj uczylem jak wracac na tor bezpiecznie

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko i na tem takiej zabawy grajac jeszcze nie mialem dawno ale to bardzo dawno tem spocily mi sie rece na kierownicy lecz tym razem tak wlasnie sie stało nie mialem pojecia ze tym autkiem bedzie sie tak jezdzilo maly blad przy dochamowaniu i juz mnie nie bylo walka z wami wszystkimi na poczatku dala mi mnustwo frajdy trochę błędów sie przydarzyło nie tylko mi i dlatego moglem cisnac gdzies z przodu lakier wczorajprzeszedl samego siebie wypadal ze dwa razy z toru tuz przedemna lecz i tak byl duzo szybszy Yogi dzieki za twoj refleks bo pot mi po plecach polecial jak mialem spina na pierwszym zakrecie a ty o wlos przeszedles obok mnie graty panie co do Pelli to pozamiatal mnie na ost kółku nie mialem szans na obrone lecz robilem wszystko by byc przed nim lecz niestety nie udalo sie polknal mnie w mig ogóle wrażenia mega i jak frekwencja dopisuje to dopiero czuć rywalizację i super sie wtedy ściga:-) oby tak dalej to ten evencik tym lotusikiem będzie jeden z lepszych w jakim bralem udział pozdro i do następnego

Gratulacje dla podium :)

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×