Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Piątkowy wyścig skończył się niestety DC , szkoda :confused: bo jechało się nawet nieźle.

Med, do ciemnozielonej Vectry, proponuje felgi ENKEI JS+M w jakimś oczoje.nym kolorze np. isotope green ;)

Ma ktoś na zbyciu Vauxhall'a Vectra 3,2 V6 '03?. Mam ją ale tylko ze znaczkiem Opla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aruw , mam już autko. Prześlę Ci je w celu obejrzenia setupu. Setup 1 jest na kręte ciasne tory a 2 na szybkie otwqrte. Nie są jeszcze dopracowane ale to dobra baza wyjsciowa.Odeślij mi je potem bo to moje jedyne. Oceń też kolorystykę.

Pozdro i do zobaczenia na treningach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie wiem jak mam sobie to przetłumaczyć ... jak tylko zaczyna się jakaś walka na torze to dostaje małpiego rozumu i przeważnie wjeżdzam w jakieś kartoflisko.

Nie przejmuj się Pac, miałem podobnie ;) Nerwy puszczają (dobrze, że zwieracze nie) i zaczyna się jakaś groteska ;). Najlepiej się tym nie przejmować i z czasem przywyknie się do tego ciśnienia i zaczyna się koncentrować na samej jeździe. Inną rzeczą jest, że łatwiej jest popracować nad konsekwentnym jechaniu do mety. Nawet po błędach musimy walczyć do końca, bo pech czasem dopada również innych i można wtedy zyskać na takiej uporczywej jeździe do mety. Wcześniej bardzo często, czy to po jakimś taranie we mnie lub swoim błędzie frustracja popychała do wciśnięcia czerwonej ikonki, ale już opanowałem ten odruch. Jako team musimy się wspierać i walczyć do końca :ok:

Może masz jakieś pomysły/linki do ustawień naszego Civica?

Tabelka zaktualizowana.

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie jeździłem Civic'iem bo szlifowalem technikę na dzisiejszy wyścig ;) tu dopiero jest się gdzie wywrócić.. a o F1 aż strach myśleć. - ale po paru przyzwoitych kółkach F40 daje niesamowitą frajdę z jazdy

ps. Jakby ktoś potrzebował samochód do nowego eventu to dajcie znać (najlepiej na PSN).

*Człowieniu wyślij mi zaproszenie na PSN

** Grande - Toyote wyśle ci dzisiaj po robocie

Edytowane przez NPK_PACMAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mam w domu szpital, nawet dosłownie niestety i o 22:00 to już dawno spałem, lub jeździłem po lekarzach. Ten event już sobie daruję. Co do następnego to czy ktoś ma tą Toyotę do podarowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grande , wysłałem :)

Tak patrzę, że ostatnio oprócz ziemniaka to i black się nie pojawia, ani na treningach ani wyścigach - zrezygnowali ?

Jak tak, to może nabór zrobić, jak nie, to poszukać jednej osoby do volvo ?:) Tydzień jeszcze mamy

Edytowane przez medmaxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę jeździł w nadchodzącym evencie. Pisałem do blacka na PSNie, pisał że też chyba będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

ps. Jakby ktoś potrzebował samochód do nowego eventu to dajcie znać (najlepiej na PSN).

...

Masz Pac może Vauxhall'a bo nie umie go trafić w używkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Człowieniu wyślij mi zaproszenie na PSN

Wysłane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz Pac może Vauxhall'a bo nie umie go trafić w używkach

Mam tego Vauxhalla - wyślę Ci jutro bo dzisiaj już wysyłałem

Edytowane przez NPK_PACMAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak, to może nabór zrobić, jak nie, to poszukać jednej osoby do volvo ? :) Tydzień jeszcze mamy

Jak najbardziej. Jeszcze jeden regularny kierowca na pewno by się przydał. Skoro ziemniak i black będą jechać, to możecie popytać znajomych i z jednym dodatkowym chętnym będzie pełny grid i komplet w zespołach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grande , wysłałem :)

Dzięki Med :) odwdzięczę się jakimś kuponem.

Jaskiniowiec, kolego z drużyny, jakieś sugestie co do malowania? Może żółta karoseria i czarne koła?

Nervus, włączysz do listy torów Twin Ring Motegi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Med :) odwdzięczę się jakimś kuponem.

kuponów nie musisz, ew jakąś farbkę ;)

W sumie to się cieszę, że wyścig został przerwany. Ktoś takiego strzała w tył mi sprzedał, że musiałem zjeżdżać do boksu już na 1 lapie, a później znów samotna jazda :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w ramach testowania stabilności postawiłem pokój publiczny.. Wszystko było nawet nieźle, nie wywaliło mnie (co prawie zawsze miało miejsce ostatnio) i już myślałem, że potoczy się wyścig bez problemów. Start i na którymś z pierwszych zakrętów postawiło kogoś bokiem, co skutkowało uszkodzeniem koła. Chwilę później nie opanowałem uszkodzonego auta i wylatuję z trasy, przecinam zakręt i z trudem wracam na asfalt. Postanowiłem zjechać na PIT i jechać na 2. Niestety w czasie wjazdu do mechaników gra się zawiesiła.. Jak nie jedno, to drugie... Potem restart, naprawa plików systemowych i było zbyt późno na cokolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuponów nie musisz, ew jakąś farbkę ;)

W sumie to się cieszę, że wyścig został przerwany. Ktoś takiego strzała w tył mi sprzedał, że musiałem zjeżdżać do boksu już na 1 lapie, a później znów samotna jazda :/

Sory Med, ten strzał to ode mnie. Zagapiłem się lekko i nie zauważyłem że hamujesz. U mnie obyło sie bez uszkodzeń i miałem nadzieję że u Ciebie też. Jeszcze raz sorka i w tym kontekście fajnie że przerwało wyścig.

Wczoraj w ramach testowania stabilności postawiłem pokój publiczny.. Wszystko było nawet nieźle, nie wywaliło mnie (co prawie zawsze miało miejsce ostatnio) i już myślałem, że potoczy się wyścig bez problemów. Start i na którymś z pierwszych zakrętów postawiło kogoś bokiem, co skutkowało uszkodzeniem koła. Chwilę później nie opanowałem uszkodzonego auta i wylatuję z trasy, przecinam zakręt i z trudem wracam na asfalt. Postanowiłem zjechać na PIT i jechać na 2. Niestety w czasie wjazdu do mechaników gra się zawiesiła.. Jak nie jedno, to drugie... Potem restart, naprawa plików systemowych i było zbyt późno na cokolwiek.

Może w piątek Ja bym postawił pokój?. Jakiś czas temu poprawiłem łącze i może to by coś dało. Jeśli się okaże że dalej są jazdy ze stabilnością pokoju to będzie znaczyć że po prostu tak musi być, ale może pójdzie płynniej :biggrin: .

Do zobaczenia na treningu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może w piątek Ja bym postawił pokój?. Jakiś czas temu poprawiłem łącze i może to by coś dało.

Jasne. Tylko o której będziesz mógł to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej. Jeszcze jeden regularny kierowca na pewno by się przydał. Skoro ziemniak i black będą jechać, to możecie popytać znajomych i z jednym dodatkowym chętnym będzie pełny grid i komplet w zespołach.

Może mi się uda dołączyć tylko w tej chwili to loteria więc na razie spróbuję potrenować ,no i wyścig F1 chciałbym koniecznie zaliczyć bo to pierwsza okazja od 2 lat i prędko się nie powtórzy napewno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damian wysłałem Ci zaproszenie :) Przyjmij to wyślę Ci gotową Mazdę

Podaj na jakiej trasie ustawiałeś autko i jaki czas wykręciłeś :) Muszę mieć odniesienie do kogoś od FWD :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze pytanka dwa :

1. Co z wyścigiem F40 po Indy ?

2. Jakie oponki do sedanów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×