Skocz do zawartości
Vesspaqe

PS3 ratuje życie ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Piszę na gorąco więc weźcie poprawkę na emocje...

Jadę dziś do pracy około 10.30 i na światłach pod M1 trąbi na mnie jakieś auto - oglądam się a za mną w swoim aucie kuzyn siedzi...Nic niezwykłego powiecie ale on do mnie dzwoni i chce sie umówic na MS wieczorem. Gadka - szmatka swiatła się zmieniają więc jadę dalej...Wjezdżam na most, pruję lewym pasem w rozciągniętej kolumnie paru aut jakies 100-110/kmh...zblizam się do omegi która jedzie prawym pasem (widzę że jakies 30m przed nim sunie traktor)(!) Lekko odpuszczam gaz obserwując czy koleś nie chce zmienic pasa - hm, nie chce...więc redukuję i pyta...Doganiam go i już prawie wymijam kiedy pacjent gwałtownie zmienia pas !!! Bez migacza naturalnie...........................czas zwolnił......odbijam w lewo uciekając przed stluczką i wjeżdzam na drugą jezdnię - widzę auto które mruga światłami jakies 30 m przede mną......koleś z omegi orientuje się co zrobił i gwałtownie hamując wraca na swój pas niemalze parkując na traktorze....ja wracam w ostatniej chwili na swoj pas śmiga mi koło "ucha" samochód jadący z naprzeciwka...

Serce wali mi jak oszalałe - zjeżdzając z mostu zastanawiam się czy dokopać dziadziowi z omegi na najbliższych swiatłach - rezygnuję bo jego mina mowi mi że ma pelne portki naftaliny i shitu...ufff. Staram się uspokoić gdy nagle dzwoni telefon -to kuzyn który jechał za mną i wszystko widział:" Stary - mówi - milimetry doslownie! Zareagowaleś błyskawicznie doslownie w ulamku sekundy! Jak...jak...kur...jak w Motorstormie!!!" Wybucham nerwowym śmiechem do słuchawki i zastanawiam się w duchu czy przypadkiem cos w tym nie jest? Po prostu odruch...Dziekuję Ci Sony...Dziękuje Ci Evolution...a tak poważnie to dzięki Ci Boże..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[+] dla ciebie za sam opis :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi zaimponowałeś :)

To prawda co Vess pisze, badania wykazały, że gracze mają szybszą reakcję i lepszą koordynację ręka-oko od osób niegrających.

Więc zamiłowanie do grania mogło dać Ci te cenne ułamki sekund.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...hehe dzięki...Ostatnio próbowałem swoich sił w Final Night Round3 w multi (ian123g - strzeż się) i tak myślę czy nie zacząć spacerować nocą po Nowej Hucie  ;) ;) ;) Swoją drogą dziwne że moja dziewczyna nigdy nie grała w nic poza Jak&Dexter a i tak mnie pierze w realu gołą piąstką  ;D...eh życie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś mocny  ;D

Pograj w VF5 a potem leć na jakiś turniej sztuk walki  ;D Może i to się uda  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję refleksu i szczęścia.. i obyś więcej nie musiał przechodzić takich prób :P

Chyba że w wirtualnej rzeczywistości :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×