Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Uwaga główny Ilustrator GoW3: Andy Park na swoim oficjalnym koncie które jak każdy wie znajduję się na Devie ukazuję specjalny filmik: Andy Park of God of War 3. Tutaj macie Journal Parka gdzie promuje filmik >>> http://andyparkart.d...rt.com/journal/ <<< Natomiast tutaj macie bezpośredni link do 19 minutowego filmiku na temat Concept Artów Parka do GoW >>> http://www.cgchannel...n-god-of-war-3/ <<<

Edytowane przez XelBlackHearts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy trailer

ale w jednym newsie pisało że 12 chyba nie?

Nowy trailer pojawi 11.02 późno w nocy, a na europejskim blogu PS będzie można go zobaczyć w piątek z samego rana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza recenzja GOW III i.....

gowiii1380x285.jpg

Tylko 9 :( czuję się trochę zawiedziony, co prawda recenzent zaznacza że zabrakło mało do 10 ale zabrakło. Cóż... i tak wszyscy kupimy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hmmm... no zobaczymy jak to będzie, ale coś szybko ta recenzja... :) Nie ważne czy jest 9 czy 10... i tak wiem, że będzie epicko!

Edytowane przez kaczorek007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, sorry że się tak wcinam między wódkę a zakąskę, ale straszliwie czekam na GOW3, i bardzo bym chciał zbadać demko. Nie ma ktoś jeszcze kodów na zbyciu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z oceny bardzo zadowolony ale poczekajmy na inne serwisy i wtedy będziemy wiedzieć co o tym tytule sądzą ludzie z konsolowej branży. Dla mnie to i tak będzie najlepsza pozycja jaka znajdzie się na mojej półeczce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to i tak będzie najlepsza pozycja jaka znajdzie się na mojej półeczce :P

Podpisuję się pod tym moimi płetwami i skrzydłami!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

"Tylko" 9 za to, że nic nowego nie wprowadzono do rozgrywki?! Ja jako fan oczekiwałem, że właśnie nic nowego nie wprowadzą ponieważ jest to seria dopieszczona pod każdym względem. Jeżeli EA tworząc DI ściągała z GoW przyznając się do tego i zaznaczając że mistrza nie przeskoczą ale chcieliby się do niego zbliżyć to coś o tym świadczy

P.S.

Wyżej napisałem że jestem zadowolony z oceny 9/10. Teraz poznając powód wystawienia tej oceny moje zadowolenie spadło :D

Edytowane przez nielat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

9 ? ale crap ! ... edgjewpgpogp!!

A tak na serio, ludzie, przesadzacie, skoro gra dostala 9 tylko za to ze jej mechanika sie nie zmienila, to raczej nie mamy powodu do obaw czyz nie ? - w koncu 2 pierwsze czesci pokochalem za klimat, fabule oraz najwazniejsze, przyjemnosc z rozpier.... tych kreatur, czyli to co w slasherze jest najwazniejsze. Ja ostatnio zrobilem sie wielkim przeciwnikiem ulepszen i udziwnien w sprawdzonych seriach, bo kiedy widze to co sie dzieje przykladowo z seria Final Fantasy, serce mi peka.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 to nie jest przecież zła ocena. Mi ona jak najbardziej odpowiada. Czekam na kolejne recenzje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra ocena, choć przyznaję, że uzasadnienie denne... Myślę, że inne oceny będą ciut wyższe ;) . Nie mogę się doczekać tego premierowego trailera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obchodzi mnie ocena jakiegoś magazynu...

Dla mnie liczy się tylko moja własna :)

Zresztą 9/10 to 90% czyli bdb gra, więc nie wiem z jakiego powodu niektórzy tak sapią :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, jak zobaczyłem w TV tą reklamę to od razu skojarzenie z GoWem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hmm, mozliwe ze w mozgu mi sie miesza przez nadchodzace God of War, ale czy jest ze mna az tak zle, czy wy tez moze widzicie cos "zauwazalnego" na tym obrazku ?

http://www.uniaaptek...kaps._small.jpg

To są jakieś tabletki i one zawierają omege 3 i dlatego jest znaczek omegi pokazany :).

Edytowane przez UroborosPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam też kilka słów do gdybania na temat "9/10"...

Sam skończyłem drugą część kilka razy;) pokochałem ją nie tylko za nawalanie przeciwników... ale głównie za fabułę... jak dla mnie nie musi sie kompletnie nic w nawalaniu zmienić;p bylebym tylko poznał dalszą część losów Kratosa;p Chce wbić ostrze w głowę Zeusa i ostatecznie zasiąść na tronie:D

Interesuje mnie tylko w jaki sposób Kratos znów zostanie pozbawiony swoich umiejętności<myśli>.... z części drugiej wyssało je z niego ostrze Zeusa..... co teraz?? jakieś pomysły??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy ma się pojawić ten nowy gameplay?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy ma się pojawić ten nowy gameplay?

Już było to omawiane ze 2 strony wcześniej... Dziś późną nocą (to właściwie będzie już jutro ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyzby nikt nie widzial jeszcze nowego trailera?;> hmmm... musze przyznac ze za pierwszym razem trudno ogarnac wszytko co sie dzieje ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja odplywam przy tym trailerze :) nic dodac nic ujac... gra pozamiata wszystko :D jak dla mnie to znowu jest genialny rok Sony :D widze, ze znowu wstrzymam sie z kupnem X jako drugiej konsoli z rok :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem trailer z ranka dziś, robi wrażenie. To stary (dla mnie nowy) God Of War :) Marzec to będzie masakra dla portfela mojego i moich rodziców :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×