Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

Mielibyśmy GT 7 i 8, ale które słabo by się sprzedały, a tak lepiej zwrócić uwagę wszystkich jak to powoli i dokładnie robią 5, żeby każdy się najarał i kupił :P

Można powiedzieć, że sztuka, ale raczej w przenośni.

Edytowane przez Desu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zmieciony po demku które zaserwowali twórcy - coś pięknego, będzie gęsto, tłusto i epicko. Ktoś może mnie przenieść pod koniec marca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko czy Gow collection jak zostanie wydany razem z GoW III to będzie zloklizowany? Wie ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może mnie przenieść pod koniec marca?

Zniszczę Twoje marzenia odpowiadając krótko i dosadnie, nie.

Sam również czekam, nie grałem w demko, ale i tak wiem, że ten szpil nie zawiedzie. Będzie ostro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko czy Gow collection jak zostanie wydany razem z GoW III to będzie zloklizowany? Wie ktoś ?

Nic nie będzie miało takiego miejsca, lokalizacją objęta będzie tylko trzecia część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja i tak włącze za pierwszym razem po angielsku z polskimi napisami przyzwycaiłem się do głosu kratosa.Mam jeszcze pytanie o premierę którego marca? na stronie sklepu psx piszę że ok.26 a w gazecie psx że 17 z kolei na gry-online napisali że 19.Już się pogubiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Empiku GoW III ma pojawić się na półkach 19 Marca.

Jak wszędzie w europie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie oglądałem filmik na youtubie pod tytułem god of war 3 slurpee czy coś takiego było tam pokazane jak tworzą chimerę a w pewnym momencie widać symbol w dolnym rogu ekranu myśle że będzie to coś takiego jak gniew tytanów czy coś takiego, to tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pozbyłem sie Xboxa360 a 3 dni temu stałem sie posiadaczem ps3:)smile.gif:)Własnie gram gow 2 bo 1 juz skonczyłem(nie miałem ps2) pojebie mnie jak nie zagram w demko gow3 zlitujcie sie i poratujcie potrzebuje kod!!!prosze

Edytowane przez Binioll
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozbyłem sie Xboxa360 a 3 dni temu stałem sie posiadaczem ps3:)smile.gif:)Własnie gram gow 2 bo 1 juz skonczyłem(nie miałem ps2) pojebie mnie jak nie zagram w demko gow3 zlitujcie sie i poratujcie potrzebuje kod!!!prosze

napisz mi na priv tak dla pewnosci a kod moze sie znajdzie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@pack

odleciałem...

btw.

Myślałem, że zdobycie jeszcze kodu graniczy z cudem, a tu proszę. Jak by ktoś miał jeszcze na zbyciu jakiś kodzik dla fana serii, który nie miał tyle szczęścia co inni to byłbym bardzo, BARDZO wdzięczny.

Edytowane przez Desu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym poprosił o kodzik. Na ps2 GoW był zajebiscie zajebisty a 3-jke też bym chętnie sprawdził. wwnowak@op.pl

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kto zagrał w demo może napisać jak wypada porównanie grafiki w GoW 2 (PS3) z GoW 3. Słyszałem różne opinie i chciałbym się dowiedzieć, czy jest dużo lepiej czy tylko troszkę lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie jest duzo lepiej chodz wiadome znajda sie tacy dla ktorych to samo , esh a myslalem ze dostaniemy lepsza okladke do gry ;/ na pudelku z boku widac jaka bedzie okladka :/ zawiodlem sie troche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy ktoś kto zagrał w demo może napisać jak wypada porównanie grafiki w GoW 2 (PS3) z GoW 3. Słyszałem różne opinie i chciałbym się dowiedzieć, czy jest dużo lepiej czy tylko troszkę lepiej.

jak kolwiek grafika w collection jest ok w 2 czesci. tak do trojki nie ma startu.

a okladka mi sie podoba :D

Edytowane przez c00kiemonstah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeżeli ktoś ma na zbyciu kodzik do GOW III to z góry proszę a zarazem dziękuję.

Nie Aktualne pozdrawiam

Edytowane przez witek666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kto zagrał w demo może napisać jak wypada porównanie grafiki w GoW 2 (PS3) z GoW 3. Słyszałem różne opinie i chciałbym się dowiedzieć, czy jest dużo lepiej czy tylko troszkę lepiej.

Niebo a ziemia :) GoWIII jest wizualnie 2 generacje do przodu :P Nawet dzisiaj żadna gra nie prezentuje się tak wspaniale jak GoWIII, Ta gra to majstersztyk , dzieło sztuki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebo a ziemia :) GoWIII jest wizualnie 2 generacje do przodu :P Nawet dzisiaj żadna gra nie prezentuje się tak wspaniale jak GoWIII, Ta gra to majstersztyk , dzieło sztuki)

delikatnie mowiac przesadziles...no chyab ze grales w pelna i widziales cos czego inni nie? ale jesli gralismy w to samo to ja tych 2 generacji w przod nie dostrzeglem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

delikatnie mowiac przesadziles...no chyab ze grales w pelna i widziales cos czego inni nie? ale jesli gralismy w to samo to ja tych 2 generacji w przod nie dostrzeglem

No jak to nie? Jedyna gra która ma start do GoWIII , to moim zdaniem Batman AA.(z tego samego , lub podobnego gatunku) Ale tam z kolei otoczenie wysiada przy epickich krajobrazach z GoW. Postacie tam są fajnie wymodelowane. Z resztą , większość ludzi uważa , że to co widzieli na trailerze z E3 to pre render , a jeśli grałeś w demo , to wiesz , że to nie prawda i że gra faktycznie wygląda tak jak na trailerze. Więcej porównań mi do głowy nie przychodzi , bo nie widziałem drugiej tak pięknej i bogatej w detale gry. Większość dostępnych obecnie gier(z tego gatunku) nie dorasta do pięt Kratosowi w dziedzinie grafiki.

Edytowane przez andryush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebo a ziemia :) GoWIII jest wizualnie 2 generacje do przodu :P Nawet dzisiaj żadna gra nie prezentuje się tak wspaniale jak GoWIII, Ta gra to majstersztyk , dzieło sztuki)

Takie rzeczy to tylko w Unchareted 2;). Nie uwierzę póki sam nie zobaczę szczególnie, że w recenzjach GoW Collection wyraźnie wskazują, że między oprawą wizualną GoW2 a GoW3 nie ma, aż taaaakiej przepaści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×