Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie jeżeli kupie gow 3 edycje kolekcjonerską w Anglii to czy będe mógł zmienić język na polski ? jak myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że nie, Z Uncharted 2 było podobnie, gra wydana w uk miała tylko angielski, myślę , że tutaj będzie tak samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jeżeli kupie gow 3 edycje kolekcjonerską w Anglii to czy będe mógł zmienić język na polski ? jak myślicie?

prosto i krotko. NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście się strasznie ciesze z lokalizacji gry. Powiem wam że wybór Oryginalnego języka i Polskiego Dubbingu to naprawdę genialna sprawa. Z tego co czytałem to zapowiada się naprawdę profesjonalny Polski Dubbing który będzie zadowalał wszystkich w GoW III. Podobno porządnie Lektorzy przyłożyli się do roboty. Szczerze mówiąc ostatni raz porządny Polski podkład który bardzo wychwalam do dziś słyszałem w grze Warcraft III + W3TFT - naprawdę lektorzy polscy dokonali rzeczy niesamowitych w tej grze x3

Jednak jeśli się okaże że w GoW III Polski Dubbing zawiedzie i nie będzie się podobał to zawsze dzięki wyborze można zacząć grę z Oryginalnym językiem angielskim i jestem pewien że na pewno będzie standardowo z tymi samymi głosami co w poprzednich częściach gry :3 Tak więc jest fajnie.

Hah xDD Czego nie można powiedzieć o grach na PC. Z tego co wiem StarCaft II w Polsce wyjdzie wyłącznie wersji z polonizowanej. Będzie wyłącznie Dubbing polski bez wyboru innych języków. A już wiadomo że Jima Raynora będzie podkładał koleś co gra policjanta z serialu "Rodzina Zastępcza" xDD Tak wiec mam niestety bardzo złe przeczucia co do Dubbingu dla StarCrafta. Jeśli okaże się że SC2 będzie miał mizerny podkład to w tym przypadku będzie można się jedynie rozpłakać bo niestety innego języka do wyboru nie będzie i jest skazanym się na to co się dostanie - No chyba że ktoś specjalnie będzie importował StarCrafta II z oryginalnym językiem z zagranicy xD

Jeśli chodzi o GoW III to jest wielka radocha że akurat w tej grze będziemy mieli wybór języków.

Edytowane przez XelBlackHearts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już wiadomo że Jima Rayana będzie podkładał koleś co gra policjanta z serialu "Rodzina Zastępcza" xDD Tak wiec mam niestety bardzo złe przeczucia co do Dubbingu dla StarCrafta.

A ja mam przeczucie, że nie bardzo wiesz o kim mówisz, bo ten policjant z serialu to Jarosław Boberek - jeden z najlepszych o ile nie najlepszy polski aktor dubbingowy. Zobacz sobie jego wyczyny w dubbingu (LINK) i zweryfikuj co napisałeś.

Kapitan ludzki w wychwalanej przez Ciebie polskiej wersji Warcraft III: Reign of Chaos to własnie policjant z "Rodziny Zastępczej". I co, głupio Ci? Bo jak nie to powinno ;P

Edytowane przez look4z

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zależało tylko na tym aby były napisy pl. Głosy i tak wole stare. Tak jak ktoś wcześniej napisał: Kratos i narratorka muszą być te same ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam przeczucie, że nie bardzo wiesz o kim mówisz, bo ten policjant z serialu to Jarosław Boberek - jeden z najlepszych o ile nie najlepszy polski aktor dubbingowy. Zobacz sobie jego wyczyny w dubbingu (LINK) i zweryfikuj co napisałeś.

Kapitan ludzki w wychwalanej przez Ciebie polskiej wersji Warcraft III: Reign of Chaos to własnie policjant z "Rodziny Zastępczej". I co, głupio Ci? Bo jak nie to powinno ;P

Znam podkłady tego Lektora. I nie zaprzeczę że świetnie podłożył głos Kapitanowi który towarzyszył Arthasowi w ostatnich misjach w Kampanii ludzi bo akurat nadawał idealnie się pod tą postać - i właśnie ten przykład który podałeś już jest na tyle dobry żeby udowodnić że ma on zbyt spokojny głos.

Uważam że wybór jego na Jima Raynora za dobry nie jest :/ Jak dla mnie jego głos nie pasowałby pod Raynora. Na pewno nie wyobraziłbym sobie jego głosu pod bohatera StarCrafta który niegdyś atakował Imperatora, a potem władcę Zergów. Jim Raynora zawsze miał bardziej bojowy nastrój i w jego głosie było słychać że to typowy kowboj. Pan Boberek chodź ma naprawdę fajny głos to jednak jest zbyt spokojny i nie pasuje mi pod typowego Kowboja xDD Nigdy nie słyszałem go w bojowym nastroju.

No ale pożyjemy, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu jak już SC2 zostanie wydane - kto wie może będzie jakiś przełom i lektor Raynora będzie świetny - Zobaczymy...

Jednak póki co jestem bardzo sceptycznie nastawiony do Dubbingu Polskiego SC2.

Natomiast mam bardzo wielką nadzieje że Kerrigan będzie podkładać Ewa Serwa(Sokolica, Maiev ShadowSong) albo Mroczna Sylvanas z TFT ^^ To byłby czad.

Edytowane przez XelBlackHearts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pana Boberka usłyszymyy też pewnie w polskiej wersji GoWIII. Widziałem go na jednym z filmików dotyczących polskiej lokalizacji... ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2007: Wiedźmin (gra komputerowa) – Magister

2009: Infamous

2009: Killzone 2 – Visari

2009: Burnout: Paradise – DJ Atomica

W życiu nie przypuszczałbym, że Visariemu, Dj'owi Atomica i Magistrowi  z Wiedźmina podkładała głos ta sama osoba ;) (ale, skoro to Boberek...).

Jedno pytanie - komu podkładał głos w inFamous ? Cole'owi czy Zeke'owi ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xel to jest Jim Raynor a nie Rayan ;)

Ja osobiście nie trawie innych voice'ow niż te oryginalne (zwłaszcza w produkcjach japońskich) chyba że nie mam wyboru jak np w Final Fantasy X i takiego infamousa sprowadzałem z anglii specjalnie

wersja zlokalizowana to powinien być dodatek a nie przymus

Edytowane przez darkman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już wiadomo że Jima Rayana będzie podkładał koleś co gra policjanta z serialu "Rodzina Zastępcza" xDD

A to nie on podkładał głos Drake'owi w U2? Moim zdaniem zrobił to re-we-la-cyj-nie! Bardziej przypadło mi to do gustu niż ang wersja, mimo kilku niedociągnięć związanych ze złą interpretacją ang...

Chodziły słuchy i teraz już nie wiem... to nie Linda ma dawać dubbing w gow3? Mam nadzieję że to bedzie raczej:

CO KUFAAAA? NIIIIC KUFA!! BO JAK CI ZAPIERDZIELE KUFAAAA....

niż łagodny głosik Petroniusza...

O wielki i czcigodny bla bla bla... :)

Edytowane przez Ch3rrY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

offtopic: I nie zapominajmy, że Pan Boberek ma wyłączność do podkładania głosu polskiemu kaczorowi Donaldowi :D

A co do gry to już jest końcówka stycznia a tu nic o nowym filmiku, który miał być, nie słychać... :(

Edytowane przez kaczorek007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

offtopic: I nie zapominajmy, że Pan Boberek ma wyłączność do podkładania głosu polskiemu kaczorowi Donaldowi :D

A co do gry to już jest końcówka stycznia a tu nic o nowym filmiku, który miał być, nie słychać... :(

Ja tam na filmik nie czekam tylko na grę. Filmik ci nic nie powie. Bedzie to ładne widowisko zrobione komputerowo o tematyce gow3 i nic wiecej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tam mogli by tej gry wcale nie dubbingować. Patrząc na ich poprzednie dokonania (słaby K2, średni inFamous) nawet nie będę odpalał polskiej wersji. Zresztą zawsze byłem i będę zwolennikiem oryginalnych głosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na filmik nie czekam tylko na grę. Filmik ci nic nie powie. Bedzie to ładne widowisko zrobione komputerowo o tematyce gow3 i nic wiecej :)

Co masz na myśli pisząc wyróżnione wyżej słowa? Twierdzisz , że fragmenty gameplay'u , które widzieliśmy wcześniej to pre rendery?

Ja bym bardzo chętnie zobaczył jakiś nowy trailer z gry :)

Edytowane przez andryush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli pisząc wyróżnione wyżej słowa? Twierdzisz , że fragmenty gameplay'u , które widzieliśmy wcześniej to pre rendery?

Ja bym bardzo chętnie zobaczył jakiś nowy trailer z gry :)

Hmmmm... wydaje ci się że jakiś poziom zaczyna się widokiem na kruka a ty musisz trzymać gałkę do przodu żeby biec obok i kamera nie zawsze cię pokazuje? że częściej widać twoją twarz niż drogę, którą masz podążać? Że kamera tak się oddala jak się wspinasz po skalistym gigancie że aż cię nie widać? dla mnie to nie gameplay. Być może są tam fragmenty gry (np ruchy, czy ciosy) ale gra raczej tak wyglądać nie będzie.

No chyba że to ładnie zrobiony replay ;)

Jak filmik na który się czeka ma wyglądać podobnie to to raczej bedzie którtki film na podstawie gry aniżeli sama gra.

ewentualnie pokazany jakiś jeden przerywnik filmowy między poziomami.

Takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xel to jest Jim Raynor a nie Rayan ;)

Ja osobiście nie trawie innych voice'ow niż te oryginalne (zwłaszcza w produkcjach japońskich) chyba że nie mam wyboru jak np w Final Fantasy X i takiego infamousa sprowadzałem z anglii specjalnie

wersja zlokalizowana to powinien być dodatek a nie przymus

Dzięki :) Już poprawiam literówkę - Ostatni raz grałem w SC trzy lata temu xDD wiec zapomniałem jak piszę się dokładnie nazwisko Jima xDD

Dla mnie tam mogli by tej gry wcale nie dubbingować. Patrząc na ich poprzednie dokonania (słaby K2, średni inFamous) nawet nie będę odpalał polskiej wersji. Zresztą zawsze byłem i będę zwolennikiem oryginalnych głosów.

Z tym nawet będę musiał się zgodzić jeśli chodzi o grę StarCraft II. Bo nie będę zaprzeczał że akurat oryginalne głosy w SC i w SC: BW to po prostu majstersztyk. Chodź gra ma ponad 12 lat to jednak jest uznawana do dziś za jedną z najlepszych strategii na rynku i dopracowanych gier. Z wielką przyjemnością słuchałem głosów Zeratula, Imperatora Arcturusa czy też Keriggan. Z tego co wiem te same głosy będą użyczone w SC2, jednak my Polacy nie będziemy mieli okazji ich usłyszeć gdyż będziemy przymusowo posiadać tylko Polską wersję. Dlatego strasznie mi się nie podoba to że czasem wychodzą gry wyłącznie z jednym Polskim Językiem w naszym kraju. Dlatego ciesze się że GoW III został oszczędzony i będzie miał dwa języki do wyboru - Bo to byłaby tragedia gdyby był tylko Polski Dubbing i okazałoby się że zawiódł.

Jednak jeśli chodzi o Polski Dubbing do GoW III to w tym przypadku jestem nastawiony akurat bardzo pozytywnie :) I liczę na to że będzie świetny. Jednak jak wyjdzie mizernie to włączam oryginalny Angielski ze starym dobrym głosem Kratosa z poprzednich części :D

A jak dotąd najlepszy Polski Dubbing jaki był słyszałem to W3+W3TFT ;)

PS.: A taka mała ciekawostka. Akurat gdy jeszcze nie posiadałem PS3, a głównie grałem na PS2 to zawsze interesowałem się nowinkami na temat wychodzących gier na PS3. Ponieważ jestem fanem serii MGS - wówczas skupiałem się na info na temat MGS4 - Pamiętam jak parę lat temu pojawiła się plotka - już nawet nie pamiętam gdzie ale to chyba była jakaś gazeta typu PSX-Extreme albo Neo-Plus xD Mówiąca że MGS4 wyjdzie w Polskiej wersji językowej z Dubbingem xDDDDDDD To była tragedia jak to przeczytałem xDD Ale dzięki Bogu okazało się w późniejszym czasie że oczywiście to była tylko zwykła plotka. Cóż to byłby za koszmar nie słyszeć takich lektorów jak David Hayter(Snake) albo Patric Zimmerman(Ocelot).

Po prostu twierdze że są takie gry które mają już perfekcyjny podkład głosów i lepiej ich już nie zmieniać.

Edytowane przez XelBlackHearts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm... wydaje ci się że jakiś poziom zaczyna się widokiem na kruka a ty musisz trzymać gałkę do przodu żeby biec obok i kamera nie zawsze cię pokazuje? że częściej widać twoją twarz niż drogę, którą masz podążać? Że kamera tak się oddala jak się wspinasz po skalistym gigancie że aż cię nie widać? dla mnie to nie gameplay. Być może są tam fragmenty gry (np ruchy, czy ciosy) ale gra raczej tak wyglądać nie będzie.

No chyba że to ładnie zrobiony replay ;)

Jak filmik na który się czeka ma wyglądać podobnie to to raczej bedzie którtki film na podstawie gry aniżeli sama gra.

ewentualnie pokazany jakiś jeden przerywnik filmowy między poziomami.

Takie jest moje zdanie.

Faktycznie , to z okiem i krukiem to już specjalnie zmajstrowany filmik na silniku gry.

Jednak przykłady , które podałeś później , to wszystko może mieć miejsce w grze. Jeśli grałeś we wcześniejsze części GoW , to powinieneś wiedzieć , ze takie iście kinowe ujęcia kamery są na porządku dziennym w tej grze ;) Dla przykładu , scena z GoWII , gdzie Kratos biegnie po ogromnym łańcuchu , który wiedzie do zaprzęgu gigantycznych koni , albo scena , gdzie Kratos wbiega do lasu , w którym później walczy z barbarzyńcą z jego przeszłości. Dynamiczne oddalanie się kamery , do tego stopnia , że nasz bohater jest prawie nie widoczny (kontrolę nad Kratosem mamy bez przerwy) jest rzeczą normalną w tej produkcji ;) jak możesz wątpić w talent twórców tego arcydzieła? :P Taki jest gameplay w tej grze i dlatego dostaje ona najwyższe noty. ;)

Edytowane przez andryush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm... wydaje ci się że jakiś poziom zaczyna się widokiem na kruka a ty musisz trzymać gałkę do przodu żeby biec obok i kamera nie zawsze cię pokazuje? że częściej widać twoją twarz niż drogę, którą masz podążać? Że kamera tak się oddala jak się wspinasz po skalistym gigancie że aż cię nie widać? dla mnie to nie gameplay. Być może są tam fragmenty gry (np ruchy, czy ciosy) ale gra raczej tak wyglądać nie będzie.

No chyba że to ładnie zrobiony replay ;)

Jak filmik na który się czeka ma wyglądać podobnie to to raczej bedzie którtki film na podstawie gry aniżeli sama gra.

ewentualnie pokazany jakiś jeden przerywnik filmowy między poziomami.

Takie jest moje zdanie.

Jeśli chodzi o tego nieszczęsnego kruka i widok z pierwszej osoby to masz rację, ale jeśli chodzi o oddalanie się kamery, gdy chodzisz po gigancie to oczywiście prawda. Już w poprzednich częściach takie ''myki'' stosowali. Bardzo piękny widok... wtedy fajnie jest sobie postać i podziwiać :P . Trailer sprzed roku był na silniku z gry, a po tych nowych screen'ach można śmiało stwierdzić, że gra jeszcze lepiej się prezentuje na dzień dzisiejszy :) . Jeśli miałeś przyjemność obcować ze starym demkiem to powinieneś wiedzieć, że te trailery są na kodzie gry, tyle że tak skryptowanym, by kamera najeżdżała inaczej i Kratos robił odpowiednie sekwencje ciosów :D .

Ktoś mnie już uprzedził :P . Tak czy siak sam widzisz, że nie tylko ja tak myślę :D .

Edytowane przez God_of_War

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boberek to tez krol lemurow z Madagaskaru (Pingwiny z Madagaskaru)

Tylko że to jest temat o God of War III, a nie o Pingwinach z Madagaskaru...

Co do gry:

Oddalanie się kamery twórcy specjalnie zastosowali w GoW bo chcieli pokazać piękno tej gry i większe pole to zabijania, bo jak by się walczyło z tytanem gdy widzisz tylko jego ręce?).

Potem twórcy gier wzięli ten pomysł do np: NGS 2, (W Dante Inferno na pewno też coś takiego będzie) itp.

Edytowane przez UroborosPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OkOk. nie wątpie w kreatywność twórców. Jeżeli chodzi o kamere to ok. mi niestety nie było pisane dostać kod dlatego też wnioskuje wszystko po tym co widziałem na trailerze i z kilku info z sieci.

Żeby ktoś nie pomyślał że atakuje grę.. po porostu chce zobabczyć, czysty i soczysty gameplay :)

i tak samo na nią czekam jak i wy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×