Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Takie rzeczy to tylko w Unchareted 2;). Nie uwierzę póki sam nie zobaczę szczególnie, że w recenzjach GoW Collection wyraźnie wskazują, że między oprawą wizualną GoW2 a GoW3 nie ma, aż taaaakiej przepaści.

Styl pozostaje nadal ten sam , bo to nadal ta sama gra. Ale wykonanie naprawdę jest najwyższych lotów. Obejrzyj sobie ostatnie screeny z gry.

O proszę , porównanie CGI z GoWII i gameplay'u z GoWIII:

god-of-war-comparison-montage.jpg

A i B to GoWIII ;)

Osoba pisząca w recenzji , że między GoWII i GoWIII jest mała różnica w grafice , powinna odpuścić sobie gry , bo ma chyba poważną wadę wzroku ;)

Kratos.jpg

3641995727_0760b9bd21_o.jpg

Edytowane przez andryush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

to ze miedzy 2 a 3 jest rzepasc graficzna to juz mowilem, ale wciaz uwazam ze te 2 generacje to przesada. oczywiscie opieram swoje doznania na demku, uwazam ze U2 wyglada lepiej (pomijam styl graficzny, chociaz ten ma wplyw ogolny odbior). u2 to techniczny majstersztyk i jesli pelna wersja gow3 bedzie trzymac 'przynajmniej' taki sam poziom to nie ma sie co martwic ani spierac czy to obecna czy juz kolejna generacja grafiki. a juz wiemy ze nie jest zle :)

EDIT: taka mala prosba do modow: posty w stylu dajcie kod do dema prosze, zwlaszcza panow ktorzy zalozyli konto tylko w tym celu mozna by bylo kasowac.

EDIT2: ladne fotki :)

Edytowane przez c00kiemonstah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Może i będzie ładniej niż w Uncharted ;) Kratos jakoś ma więcej detali niż Natan Drake , mimo iż na sobie ma tylko tą ... no to cos :P Było już w internecie porównanie GoWIII i U2. Jako główny argument posłużył właśnie model postaci głównego bohatera. Ale i tak i jedna i druga gra wyglądają obłędnie. :thumbsup: A co do tej generacji w grafice , to dla mnie gry takie jak Uncharted , GoW to własnie jest ta kolejna genracja , bo żaden inny sprzęt nie oferuje takich doznań wizualnych ;)

Edytowane przez andryush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ,że nie podpadnę.

Jak ktoś che demo GOW3 niech wejdzie na stronę psxextreme

W tym temacie jak poprosicie to dostaniecie dane do konta z którego można pobrać demo ja tak zrobiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ,że nie podpadnę.

Jak ktoś che demo GOW3 niech wejdzie na stronę psxextreme

W tym temacie jak poprosicie to dostaniecie dane do konta z którego można pobrać demo ja tak zrobiłem.

nie ma czym podpasc. zrobilesz wszystkim przyjemnosc ;) troche wysilku wystarczylo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tych screenach, to rzeczywiście nie widać, aż takiej meeeggggaaa wielkiej przepaści technologicznej, ale trzeba przyżnać, że GOWIII wygląda dużo ładniej od II.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Po tych screenach, to rzeczywiście nie widać, aż takiej meeeggggaaa wielkiej przepaści technologicznej, ale trzeba przyżnać, że GOWIII wygląda dużo ładniej od II.

O_O

Spodziewałeś się przepaści a la Doom 1 vs Doom 3 ?

doom3.jpg3413-doom1.jpg

Edytowane przez VERGILDH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi Ci o screeny ABCD to faktycznie różnica mała , bo grafika z GoWIII jest bardzo bliska grafice CGI ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla was (jak i dla mnie) grafika w demie jest bardzo ładna i porównujecie ją do u2 to pomyślcie teraz co będzie w pełnej wersji :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla was (jak i dla mnie) grafika w demie jest bardzo ładna i porównujecie ją do u2 to pomyślcie teraz co będzie w pełnej wersji :pardon:

juz nie przesadzajmy, robienie sobie takich wyimaginowanych mysli w glowie moze tylko wam zaszkodzic przy zalaczeniu pelnej wersji, powinno byc lepiej, ale na pewno nie w takim stopniu w jakim niektorzy z was sobie to wyobrazaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no dla mnie to i w demie grafika wystarcza. Jeśli w pełnej wersji ma być jeszcze poprawiona to ja nie mam nic przeciwko. Ale mniej więcej to wiem czego się spodziewać , jeśli będzie lepiej to będę mile zaskoczony. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do pelnej wersji zyczylbym sobei zeby tylko poprawili bugi, inne takie i... zmienili animacje skoku podwojnego. bo to naprawde razi po oczach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co niektórzy narzekają na ten skok. Mi tam on nie przeszkadza. A co do grafiki to taka jaka jest w demie mi jak najbardziej pasuje, liczy się grywalność a ta z pewnością będzie na najwyższym poziomie. Już samo demo dostarczyło mi takich emocjo co mało który pełny tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wole nie ogladac niz zwiazanego z ta gra, a juz szczegolnie bossow, to kiedy nagle mi taki wyskoczy, wyciek mozgu gwarantowany :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chłonę dosłownie każdy materiał i oglądam wszystko co się da. A do 11 to już się mogę doczekać, jestem cholernie ciekaw co zaprezentują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy trailer

ale w jednym newsie pisało że 12 chyba nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wy nie macie dosyc tych coraz to nowych trailerow? :P bo do premiery bedziecie pewnie juz znali cala fabule :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaką całą fabułę pewnie tylko jakiś skrawek gameplayu z odpowiednią kamerą i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wy nie macie dosyc tych coraz to nowych trailerow? :P bo do premiery bedziecie pewnie juz znali cala fabule :D

akurat jesli chodzi o gow 3 to oprocz materialu z E3 to nie pokazuja nic a nic gry w ruchu. przynajmniej nam niedziennikarskim :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj powinienem was przeprosic i skasowac moja ostatnio wypowiedz bo pomylilo mi sie i myslalem, ze przeczytalem wiadomosc odnosnie Heavy Rain :P wiec oczywiscie post jest niewazny (i nie na temat...) :)

a co do GoWa3 to oczywiscie jestem napalony na ten trailer i pokaz mocy PS3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×