Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Tak, dostaje się nowe bronie, choć od siebie dodam że ostrza chaosu nic nie przebije :P .

Fabuła jest, można powiedzieć że nawet ciekawa i nie jest zwykłym popychaczem gracza dalej, miejscami potrafi zaskoczyć i naprawdę wciągnąć.

Dante Kratosowi mógłby co najwyżej lizać buty, ten drugi to świetnie zarysowana, fajna postać. Prawdziwy [cenzura] z krwi i kości. Dante przy nim jest nijaki B) .

Edytowane przez DaraS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabuła jest świetna jak kręcą cie klimaty mitologiczne ;D W demku pokazane jest tylko naparzanie bo wszyscy widzą ocb tam z poprzednich części i tak też radze ci pograć najpierw w 1 i 2, bo jak zaczniesz od 3 to nic nie zrozumiesz i fabuła off.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i filmik pozamiatał wszelkie wątpliwości (o ile ktoś jez miał.. :P ).

Cóż teraz pozostaje tylko czekać do premiery, a w między czasie pewnie jakaś kolejna recenzja się pojawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie do fanów serii GoW. Otóż odrazu chciałbym zaznaczyć, że nigdy nie grałem w poprzednie części.

Dziś przeszedłem demko i muszę powiedzieć, że po demku Dante's Inferno GoW 3 nie wywarło na mnie piorunującego wrażenia.

Oj, oj , zaraz mi się dostanie :) Jeśli chodzi o grafikę to oczywiści bez dwóch zdań - REWELACJA. Muzyka też super chociaż ta

z Dante's mi bardziej podpasowała (klimaty gotyckie). Moje pytanie dot. następujących kwestii:

1. Czy w GoW zdobywa się jakieś nowe bronie, punky dośw. , czy coś nowego podczas gry się odblokowuje ?

2. Czy w GoW jest jakaś zarysowana mocna fabuła ? - oj, oj , znów mi się dostanie :)

Pytam, bo grając w demko Dante's Inferno i porównując z demkiem GoW3 mam wrażenie, że to 1 pokazało trochę więcej (opórcz grafy)

pod względem fabuły, broni, można się określić po jednej ze stron , itd. W GoW3 natomiast nic innego w demku nic tylko młuckarnia.

Pięknie to wygląda ale zastanawiam się czy jest coś więcej oprócz tego , czy tylko takie demko zarzucili ?

Pozdr.

ja takze zagralem jakis czas temu w demko, fajne ale... nie rewelacja co sie spodziewalem, kupilem gow collection i powiem ci ze gdyby nie dom, rodzina, praca to bym w weekend skonczyl obie czesci, od tej gry nie idzie sie oderac, ogladajac filmiki z you tuba itd mialem obawy przed ta gra, jednak po zagraniu stwierdzam ze jest to mega, wypas gra i jedna z lepszych gier w histori. Demko gow3 pokazuje tylko sieczke, jest za krotkie zeby pokazac piekno tej gry, fabule i zagadki. Kup najpierw collection a potem zageaj w 3czesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra musi zarządzić ,niema co się sugerować reckami pismaków którzy będą chcieli przynajmniej na moment zaistanieć na łamach sceny.

Brać i nie gadać :)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że przed premierą Heavy Rain było cicho na temat GOW3 żeby nie odciągnąć niepotrzebnie uwagi od dzieła Quantic Dream (które, swoja drogą, uważam za warte uwagi!)

Nowe filmiki naprawdę robią duuuuże wrażenie. Epickość godna hollywoodzkich super produkcji. Mam jednak drobny uraz do autorów gry, że nie dali nowego dema, czy też chociaż tego samego ale z poprawkami (bo jestem pewien, że od czasu E3 poprawili w tym levelu tu i ówdzie, jak również w samym silniku gry). Po moim doświadzeniu z betą BFBC2 trudno było nie zauważyć skoku jakości w grafice w wersji demonstracyjnej, dlatego czuję się uprawniony do biadolienia, że panowie z sony santa monica powinni nas uraczyć świeższą wersją;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pracy obejrzałem trailer. Gra robi piorunujące wrażenie! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Styl walki jak i sposób wykończenia bosa powalił mnie na kolana a to tylko demo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witka! Koledzy czy któryś z was ma namiary na steelboxa w Polsce , w jakim sklepie można będzie nabyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno Dawno temu(Tak naprawdę z parę miesięcy temu) kiedy ten temat jeszcze nie był tak rozpisywany jak dzisiaj.

Rzekłem w tym temacie: Że GoW III będzie największym Hitem w roku 2010 jaki powstanie na konsole PS3. Wówczas ktoś mi odpowiedział że oto padło oficjalnie pierwsze proroctwo że GoW III będzie najlepszą grą w 2010 xDDD Powiadam wam, po obejrzeniu materiału: GameTrailers TV with Geoff Keighley. Jak najbardziej jestem pewny proroctwa. GoW III będzie najlepszą grą jaka wyjdzie na PS3 *O*

Jeszcze tylko 2 tygodnie z kawałkiem do premiery *____*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem w gow 1 i 2,ale to co dzisiaj zobaczyłem na GameTrailers w hd,normalnie szczena przy podłodze .Wydaje mi sie ze jesli chodzi o grafike to śmiało przebija u2 ,mam również nadzieje ze sam gameplay będzie trzymał wysoki poziom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jeszcze tylko 2 tygodnie z kawałkiem do premiery *____*

jeszcze aż 2 tygodnie   :fool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa broń z materiału GTTV

2dtamad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witka! Koledzy czy któryś z was ma namiary na steelboxa w Polsce , w jakim sklepie można będzie nabyć ?

Tak, empik ale jaka cena będzie jeszcze nie wiadomo, widziałem dziś gazetke z empiku jest GOW 3, GOW 3 Edycja kolekcjonerska i GOW Ultimate Trilogy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa broń z materiału GTTV

nie jedyna jaka pokazali. zabierzemy jeszcze hadesowi jego hmmm harpuny? to chyba nie to samo co na fotce, inna poswiata ;) no i miecz olimpu w walce tez jest, i butki hermesa sa naprawde super. wogole opad szczeki. a co do walki kratosa z tytanem. tytan to kronos, zakuty w kajdany wiec chyba z terazniejszosci a nie przeszlosci jak reszta. hmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem jak ktos moze sie zastanawiac czy fabula w tej grze jest dobra "zapchaj dziura" :P to jest jedna z tych gier, ktore maja i genialny gameplay i swietna fabule :) np porownujac fabularnie do Dantego to jest to mistrzostwo :D

dlatego jezeli ktos wczesniej nie gral to biegiem po GoW Collection jeszcze przed premiera zeby pozniej nie bylo jeczenia, ze cos w fabule ktos nie rozumie :D hmm... ciekawe czy na poczatku 3 czesci bedzie jakies przypomnienie dwoch wczesniejszych....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zagralam w demko gow3 tak sie wszyscy podniecacie ze myslalam ze to jakis hit a to poprostu ubogi x-men ;) bo w xmenie przynajmniej punkty doswiadczenai mozna bylo rozdawac ;)

lyknelam demko w 5 minut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytajcie komentarze na polygamii, coś pięknego biggrin.gif xboty, znów pięknie się zmobilizowały i nadają na gowa od momentu pojawienia się materiałów. "Gra nie powala", "Od czasów demka nic nie poprawili", "czym tu się jarać". Wytłumaczcie mi coś? Czy im ktoś za to płaci? Oni naprawdę wierzą w to co piszą? Ja rozumiem, nie lubieć jakiejś marki, itdp - ale wypisywać takie bzdury? Można być kompletnym laikiem w tematyce gier, ale gow3 wyznacza nowe standardy. Nic co do tej pory wyszło, technicznie nawet się nie zbliżyło do tego co dziś zaobserwowaliśmy.

A co robią fanbije PS3 ? przy newsach o exclusive'ach na Xboxa ? Wydaje mi się, że to samo więc nie rozumiem twojego oburzenia.

A co do tego materiału to dla mnie jest to MIAZGA. Według mnie główny kandydat zaraz obok Alan'a Wake'a do gry roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zagralam w demko gow3 tak sie wszyscy podniecacie ze myslalam ze to jakis hit a to poprostu ubogi x-men ;) bo w xmenie przynajmniej punkty doswiadczenai mozna bylo rozdawac ;)

lyknelam demko w 5 minut

nie wiem czy powinienes oceniac serie GoW po ograniu starego dema :] przejdz najpierw 1 i 2 czesc, ogladnij nowe materialy z GTTV i wtedy pogadamy na temat czy GoW jest gorsza wersja jakis X-menow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Prawie 3Giga do ściągnięcia rozrywka na 5 min :verymad: cos nie ciekawie ..poza tym graficznie ładnie ..postać Kratosa świetna,, ale otoczenie trochę nie pasuje .....Kratos w jaskini jest na wodą i to aż widać..Trochę to nie dopracowane żeby nie było interakcji z choćby wodą,,, tylko postać się unosi nad nią ..Jak dalej będzie nie wiem,, ale jak na razie jest ok,, choć jak na tyle pracy można było się spodziewać bardziej dopracowanych detali

Edytowane przez sagi79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze na portalach coraz to wiecej marudzenia na to demo i tak chcialem sie zapytac zebym nie mial juz zadnych watpliwosci: to jest dokladnie to demo co bylo na E3? bo jezeli tak to graficznie nie ma co oceniac... z nowych materialow wynika, ze ta gra pod wzgledem grafiki niszczy U2 (mojego faworyta zreszta...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze na portalach coraz to wiecej marudzenia na to demo i tak chcialem sie zapytac zebym nie mial juz zadnych watpliwosci: to jest dokladnie to demo co bylo na E3? bo jezeli tak to graficznie nie ma co oceniac... z nowych materialow wynika, ze ta gra pod wzgledem grafiki niszczy U2 (mojego faworyta zreszta...)

TAK TO JEST DEMO Z E3 !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×