Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

TAK TO JEST DEMO Z E3 !!!!!!!!!!!!!!!!

to jak ludzie moge oceniac gre (i grafike zwlaszcza) po demie, ktore wyszlo x miesiecy temu... zwlaszcza, ze teraz wyglada fenomenalnie :/ ja wiem, ze nie grafika gracz zyje, ale wkurzaja mnie te komentarze :/ ale ma slaba grafe, unosi sie nad woda itp.... to jest juz przeszlosc

chyba jednak zlym pomyslem bylo wypuszczenie tego starego dema dla szerszej publiki teraz... albo w ogole albo jakies nowe z obecna grafika i efektami zeby ludzie przestali jeczec...

Edytowane przez thegrim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

True. Dziewne bo mi się demo podobało jak nie było jeszcze dostępne ani demo ani te najnowsze materiały gttv. Wiadomo, że teraz demko wychodzi troche gorzej ale nadal jest świetne ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SKońćzyłem demo, jestem w głębokim szoku! Art work jest po prostu niebiański, a raczej heliański. Grafika porażająca, brutalność przerażająca. Znam już grę roku 2010! Co za piękny rok się zapowiada, HR i GoW 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

SKońćzyłem demo, jestem w głębokim szoku! Art work jest po prostu niebiański, a raczej heliański. Grafika porażająca, brutalność przerażająca. Znam już grę roku 2010! Co za piękny rok się zapowiada, HR i GoW 3.

Co do grafiki, to demo jest zrobione na starszym silniku graficznym, dopiero teraz gra wygląda piorunująco :).

Zapraszam do materiału GT jeśli ktoś nie oglądał: http://www.gametrailers.com/episode/gametrailers-tv/85?sd=1&ch=1

Edytowane przez UroborosPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi ogólnie o GoW to dla mnie już po I części jest to gra numer 1. Skusiłem się również na kupno PSP żeby przeżyć kolejną przygodę z Kratosem. Dziś rano pykłem sobie w demko GoW III - szok!!! tego mi brakowało :ok:.

Nie ma co krytykować starego dema tylko zagrać w grę i wtedy ocenić. Moim zdaniem ta gra powinna być u każdego gracza i to bez dwóch zdań!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co narzekają na demo niech jak najszybciej obejrzą te nowe materiały na GT. Bo zaraz cały wątek będzie zasypany komentarzami typu: Ale grafika to nie taka jaka miła być :(

JEST TO STARY KOD DLA PRZYPOMNIENIA! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A co robią fanbije PS3 ? przy newsach o exclusive'ach na Xboxa ?

O czym ? owe w ogole istnieja ostatnio ? - bo mam xboxa i cos nie widze takich newsow. - Alan Wake i ... to wszystko dla mnie :/

btw. Wpadlem na Polygamie, jezu, istnia swiatynia fanboyostwa - moja rada ? Olac ich, w gre nie grali nawet, a krytykuja ja, wiec ja takie iscie subiektywne opinie mam w 4 literach ;)

Co do dema, na pierwszy rzut oka widac ze nie rozni sie ono niczym od tego co bylo kilka miechow temu (wiem bo gralem) - SONY zle zrobilo wydajac je, bo wiekszosc baranow nie bedzie miec pojecia nawet w co gra.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem się powstrzymać i obejrzałem ten materiał... Muszę powiedzieć, że sam jestem zaskoczony poziomem wykonania tego dzieła. Myślę, że śmiało można to powiedzieć o tej grze i nie obchodzą mnie słowa sprzeciwu, bo raczej dobrego uzasadnienia w nich nie zobaczę. Bardzo mi się podoba, wręcz ciekawi motyw, kiedy widzimy z 1 osoby umierającego przeciwnika - jak Kratos go brutalnie wykańcza, niszczy (choć to mało powiedziane... nie ma takiego słowa, które by oddało to co się tam dzieje :P ). Widać jak kipi złością, nienawiścią, pała żądzą zemsty... Coś pięknego! Również piękna jest reakcja Gai na ból zadawany przez ''to coś''. Do tego jeszcze piękne lokacje ozdabiają całą grę, nadają jej klimatu, tej epickości :D . To będą niezapomniane chwile z God of War III. Już nic więcej nie będę oglądał na temat GoW III ;) .

Więcej nie jestem w stanie wykrztusić z siebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja jeszcze nie oglądałem tych materiałów , i chyba nie obejrzę , zaczekam do premiery , kupie grę , i będę mieć fun'u po same pachy :D Po pierwszym przejściu GoWII nie myślałem , że dożyje momentu , w którym kupie PS3 i przeżyję zakończenie trylogii. Byłem wkurzony na developerów za to , ze zakończenia nie ujrzę na PS2. Jednak stało się , mam PS3 i niedługo będę mieć GoWIII :D No i dobrze się jednak stało , że końcówkę historii przeżyje z PS3 , bo doznania audiowizualne są po prostu niesamowite!)

@God_of_War

Tak działa Play Online w telefonie :P

Edytowane przez andryush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie rozumiem poczwórnej kopii twojego posta ale masz rację ;) . Przygotuj się na niesamowite doznania, które napewno zapadną Ci w pamięć. Coś pięknego.

@up. Aha, rozumiem ;) .

Edytowane przez God_of_War

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ma się sprawa z polską wersją językową? Chyba co było ogólnie udostępnione to raptem kilka słów wypowiedzianych przez Lindę (przy okazji konkursu, gdzie można było wygrać udział w pracach lokalizacyjnych). Jakieś nowe informacje się pojawiły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gdzie pozamawialiście swoje pre-ordery ? Premiera ponoć ma się odbyć w Europie 17 , a zależy mi aby gra doszła jak najszybciej ponieważ wygląda na to , 16-18 będę miał wolne , a niestety obecnie tylko wtedy bym miał jak posiedzieć przy ps3 :confused:

Zastanawiałem się nad utlimą

ps

przyznam się niechlubnie , że to moje będzie pierwsze bezpośrednie starcie z Kratosem . Czy ten tytuł wymaga zapoznania się koniecznego z wstępem czyli I i II zanim usiądę do III ?

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może coś ze mną jest nie tak ,ale Gow of War mnie nie porywa. Co prawda demo trójki mi się podobało, ale po zagraniu w jedynkę stwierdziłem że sobie odpuszczę, bo musiałbym grać na siłę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakbyś przeszedł I i II część ale możesz również przeczytać "streszczenie" fabuły oraz obejrzeć filmiki. Możliwe że na początku III części będzie jakieś wprowadzenie przypominające wcześniejsze wydarzenia co byłoby dobrym rozwiązaniem ze strony Sony.

Ale mimo wszystko zachęcam do kupienia Collection ponieważ to jest obowiązkowa pozycja i aż głupio nie zaliczyć poprzednich części przygód Kratosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej się zapoznać, bo historia jest nawe3t ciekawa i naprawdę epicka. Mam jednak wrażenie że gdy będziemy zaczynać ]I[ będzie obrazkowo pokazane ważniejsze etapy tej historii z wcześniejszych części. Zawsze jest GoW Collection z 1 i 2 na PS3 ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żal mi tych osób co God of War'a porównują do X-mena ^_^ i to jeszcze po ograniu dema. Wolverine mimo, że był ciekawym slasherem to nie może nawet lizać pięty Bogowi (Wojny?) Gier. Radzę zakup Collection i zagranie we wszystkie GoWy, gdyby nie HR to pewnie już bym skończył dwójkę, ale i na to przyjdzie czas. Na III nie czekałem nawet, uważałem, że to bezmyślna jatka z wszystkim co się nawinie na nóż Kratosa, ale fabuła już I części zmasakrowała mnie. Teraz GoW to bardzo wyczekiwany tytuł tego roku.

@BTW. Marzec jest zabójczy - BC2, GoW3, Just Cause 2 i jeszcze FF13 (na który nie zwracam uwagi jRPG to nie dla mnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najgorzej będzie jak przyjdzie mi cała trylogia i mając w ręku 'trójeczkę' będę zmuszony do zagrania w jeden i dwa... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najgorzej będzie jak przyjdzie mi cała trylogia i mając w ręku 'trójeczkę' będę zmuszony do zagrania w jeden i dwa... :/

Powiem Ci tyle, jak zagrasz w 1 i 2 to nawet mając w ręku 3 nie będziesz żałował, możesz mi wierzyć ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tyle, jak zagrasz w 1 i 2 to nawet mając w ręku 3 nie będziesz żałował, możesz mi wierzyć ;) .

potwierdzam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z grafika w 2 pierwszych częściach, typowa PS2 grafika czy została drastycznie zmieniona ? Pytam się z ciekawości bo raczej i tak zakupię Collection, dla mnie grafika to sprawa drugorzędna, wiele razy powracam do PSX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drastycznie zmieniona :D, zerknij na gametrailers.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie pozamawialiście swoje pre-ordery ? Premiera ponoć ma się odbyć w Europie 17 , a zależy mi aby gra doszła jak najszybciej ponieważ wygląda na to , 16-18 będę miał wolne , a niestety obecnie tylko wtedy bym miał jak posiedzieć przy ps3 :confused:

Zastanawiałem się nad utlimą

ps

przyznam się niechlubnie , że to moje będzie pierwsze bezpośrednie starcie z Kratosem . Czy ten tytuł wymaga zapoznania się koniecznego z wstępem czyli I i II zanim usiądę do III ?

Tu masz http://www.youtube.com/watch?v=C2oO-MwSqI4&feature=PlayList&p=59087BA812EAC58B&index=0&playnext=1 wszystkie filmiki z pierwszej i drugiej czesci tyle wystarczy jesli chodzi o fabułe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

moim zdaniem niczym sie grafika nie różni z filmu na GT od dema zaprezentowanym na E3

ps.

gazetka z empiku z edycjami GOD OF WAR ]I[

http://img62.imagesh.../6408/gow3o.jpg

denerwują mnie te kółeczka które oznaczają że gra jest w pełnej polskiej wersji językowej....psuje to cały wizerunek okładki gry

Edytowane przez maverik001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafika jest ta sama co w demie zaprezentowanym na targach E3

Czytaj ze zrozumieniem całe strony, a nie wyrwane z kontekstu posty-odpowiedzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafika jest ta sama co w demie zaprezentowanym na targach E3

A moglbys czytac troche uwazniej ? Przewertuj post na ktory DaraS odpowiadal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×