Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

No muszę przyznać że nie jest źle z PL wersją :)

mam tylko nadzieję że nie będą sobie żałować za bardzo przekleństw... bo KZ2 pod tym względem to była jakaś parodia...

jeszcze pytanko, czy aby na 100% w Ultimate Trylogy Edition będzie PL wersja?? w sklepach w których jest dostępna ta wersja pisze że jest PL i ANG.

jak bys czytzl posty to bys wiedzial ze nie padnie ani jedno przeklenstwo w calej grze (na 99%?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się kolekcjonerka na Empik. Wie ktoś co ona zawiera? bo droższa o 50zł mam nadzieje że to nie tylko inne pudełko :)

GOW III Kolekcjonerska

2 strony wcześniej była o tym mowa ...

GOWIII_CE_Visual.jpg

Collector's Edition innehåller:

• God of War 3 game

• Phantom of Chaos - Character Skin (PSN Voucher)

• Dominus - Character Skin (PSN Voucher)

• GOW Arena with x7 challenges (PSN Voucher)

• x3 postcards

Swoją drogą kolejna okładka spier%^$#@ znaczkiem "polska wersja językowa..." <chyba, że to tylko na folii, lub łatwoschodząca naklejka ?>

Edytowane przez pan_satyros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 strony wcześniej była o tym mowa ...

GOWIII_CE_Visual.jpg

Collector's Edition innehåller:

• God of War 3 game

• Phantom of Chaos - Character Skin (PSN Voucher)

• Dominus - Character Skin (PSN Voucher)

• GOW Arena with x7 challenges (PSN Voucher)

• x3 postcards

Swoją drogą kolejna okładka spier%^$#@ znaczkiem "polska wersja językowa..." <chyba, że to tylko na folii, lub łatwoschodząca naklejka ?>

w przypadku Heavy Rain wersja kolekcjonerska miala nadrukowany znaczek PL na pudelku... tak wiec jak szpecic to na maksa!!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym kupił ale gdyby to był steelbox. Tekturkom już podziękuję. Są przetandetnie wykonane. Powinny być tańsze od zwykłej wersji. No i jak ktoś wspomniał, szpecący napis polska wersja językowa na pół okładki :/ ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym kupił ale gdyby to był steelbox. Tekturkom już podziękuję. Są przetandetnie wykonane. Powinny być tańsze od zwykłej wersji. No i jak ktoś wspomniał, szpecący napis polska wersja językowa na pół okładki :/ ehhh

Heh, a ja właśnie na dniach mam dostać kolekcjonerkę HR ... więc jednak nadrukowany, szkoda ;/

btw jak to jest voucherami ? jak w HR jest kilka rzeczy do pobrania to wszystkie są na 1 kod ? czy na każdy element jest osobny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, a ja właśnie na dniach mam dostać kolekcjonerkę HR ... więc jednak nadrukowany, szkoda ;/

btw jak to jest voucherami ? jak w HR jest kilka rzeczy do pobrania to wszystkie są na 1 kod ? czy na każdy element jest osobny ?

ja w pudelku mialem tylko jeden kod... ale jeszcze go nie uzywalem bo sa z tymi dodatkami jakies jaja :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja w pudelku mialem tylko jeden kod... ale jeszcze go nie uzywalem bo sa z tymi dodatkami jakies jaja :/

Dlatego lepiej ,kupic sobie za mniejsza kase zwykla edycje ,niz sie pozniej zalic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam Tekturowa okładka w kolekcjonerskiej wersji ujdzie. Mam edycje kolekcjonerską Heavy Rain i nawet bardzo mi się podoba. Ładnie wyrobili te krople deszczu na okładce i zawartość ładnie się prezentuje. A znaczek Polski ujdzie - nie jest najgorszy i uważam nawet że przyda się bo dzięki temu zwiększy zainteresowanie wśród klientów którzy są zieloni w, a dopiero od nie dawna mają w posiadaniu mają konsolę. To zachęci do kupna produktu. Wiecie jestem pracownikiem Empiku i patrzę na to z takiej perspektywy. Poza tym żaden fan GoW nie wybrzydzałby pudełkiem xDDD Od razu jak ktoś odpali GoW III to pewnie po 5 minutach będzie już tylko dziękował Bogu(a raczej Santa Monica) za taką grę bez znaczenia w jakiej okładce jest xDD Ja i tak na będę GoW III dwa dni przed premierą - akurat do w obowiązku magazynów salonów jest sprowadzenie premierowego produktu 1-2 dni przed wystawieniem na półki - A jako pracownik zawsze korzystałem z tego :tongue: Więc wezmę pierwszą lepszą z brzega wersję jaką przyślą wcześniej do salonu. Po prostu już nie mogę się doczekać tego produktu.

A jeszcze jedno, powiem wam coś ciekawego. Jak wiadomo jutro jest oficjalna premiera Bad Company 2 i Assassina 2 na PC w empikach. Ponieważ Saturn jest w pobliżu mojego salonu i który jest zarazem konkurencją to my wystawiliśmy specjalnie te pozycje, 3 dni przed premierą żeby mieć lepsze zyski xDDD Nasi klienci mogli się cieszyć tymi produktami znacznie wcześniej xDD Tak więc tak naprawdę premiera to rzecz względna xD Przyglądajcie się swoim ulubionym salonom bo możliwe że oni także tak działają jak my ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam Tekturowa okładka w kolekcjonerskiej wersji ujdzie. Mam edycje kolekcjonerską Heavy Rain i nawet bardzo mi się podoba. Ładnie wyrobili te krople deszczu na okładce i zawartość ładnie się prezentuje. A znaczek Polski ujdzie - nie jest najgorszy i uważam nawet że przyda się bo dzięki temu zwiększy zainteresowanie wśród klientów którzy są zieloni w, a dopiero od nie dawna mają w posiadaniu mają konsolę. To zachęci do kupna produktu. Wiecie jestem pracownikiem Empiku i patrzę na to z takiej perspektywy. Poza tym żaden fan GoW nie wybrzydzałby pudełkiem xDDD Od razu jak ktoś odpali GoW III to pewnie po 5 minutach będzie już tylko dziękował Bogu(a raczej Santa Monica) za taką grę bez znaczenia w jakiej okładce jest xDD Ja i tak na będę GoW III dwa dni przed premierą - akurat do w obowiązku magazynów salonów jest sprowadzenie premierowego produktu 1-2 dni przed wystawieniem na półki - A jako pracownik zawsze korzystałem z tego :tongue: Więc wezmę pierwszą lepszą z brzega wersję jaką przyślą wcześniej do salonu. Po prostu już nie mogę się doczekać tego produktu.

A jeszcze jedno, powiem wam coś ciekawego. Jak wiadomo jutro jest oficjalna premiera Bad Company 2 i Assassina 2 na PC w empikach. Ponieważ Saturn jest w pobliżu mojego salonu i który jest zarazem konkurencją to my wystawiliśmy specjalnie te pozycje, 3 dni przed premierą żeby mieć lepsze zyski xDDD Nasi klienci mogli się cieszyć tymi produktami znacznie wcześniej xDD Tak więc tak naprawdę premiera to rzecz względna xD Przyglądajcie się swoim ulubionym salonom bo możliwe że oni także tak działają jak my ;)

wow nie wiedzialem ze empik stosuje takie "chocki klocki" ,w kazdym badz razie ja kupie gdzie indziej bo u was za drogo :P

PS. Czy wystawianie towaru na polki przed premiera nie jest karalne? I czy Ci nie chodzi przypadkiem o ten empik na targowku (bo z tego co pamietam blisku niego jest Saturn)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam Tekturowa okładka w kolekcjonerskiej wersji ujdzie. Mam edycje kolekcjonerską Heavy Rain i nawet bardzo mi się podoba. Ładnie wyrobili te krople deszczu na okładce i zawartość ładnie się prezentuje. A znaczek Polski ujdzie - nie jest najgorszy i uważam nawet że przyda się bo dzięki temu zwiększy zainteresowanie wśród klientów którzy są zieloni w, a dopiero od nie dawna mają w posiadaniu mają konsolę. To zachęci do kupna produktu. Wiecie jestem pracownikiem Empiku i patrzę na to z takiej perspektywy. Poza tym żaden fan GoW nie wybrzydzałby pudełkiem xDDD Od razu jak ktoś odpali GoW III to pewnie po 5 minutach będzie już tylko dziękował Bogu(a raczej Santa Monica) za taką grę bez znaczenia w jakiej okładce jest xDD Ja i tak na będę GoW III dwa dni przed premierą - akurat do w obowiązku magazynów salonów jest sprowadzenie premierowego produktu 1-2 dni przed wystawieniem na półki - A jako pracownik zawsze korzystałem z tego :tongue: Więc wezmę pierwszą lepszą z brzega wersję jaką przyślą wcześniej do salonu. Po prostu już nie mogę się doczekać tego produktu.

A jeszcze jedno, powiem wam coś ciekawego. Jak wiadomo jutro jest oficjalna premiera Bad Company 2 i Assassina 2 na PC w empikach. Ponieważ Saturn jest w pobliżu mojego salonu i który jest zarazem konkurencją to my wystawiliśmy specjalnie te pozycje, 3 dni przed premierą żeby mieć lepsze zyski xDDD Nasi klienci mogli się cieszyć tymi produktami znacznie wcześniej xDD Tak więc tak naprawdę premiera to rzecz względna xD Przyglądajcie się swoim ulubionym salonom bo możliwe że oni także tak działają jak my ;)

w Krakowie to wlasnie Saturn i MediaMarkt wystawily swoje wersje BC2 juz w poniedzialek :D a w Empikach pojawil sie w srody chyba :)

zreszta to nie jest o tym temat :D

koniec offa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

na tym filmiku z gow3 jest pokazana czesc walki z bosem ( oglądałem początek zeby nie zepsuc zabawy ) i tez nikomu nie chce jej zepsuc

tylko małe pytanie o grafikę na filmie jest super !!!

ale w demo które pobrałem juz tak rewelacyjnie nie ma to jest wina ustawien ??

dodam ze mam tv hd 37 tak ze efekt powinien byc dobry

a w demo nie ma mozliwosci ustawiania obrazu

http://www.ps3site.pl/pierwsza-gra-na-ps4-nie-to-god-of-war-iii/38389/#more-38389

z góry dziekuje za odp

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

na tym filmiku z gow3 jest pokazana czesc walki z bosem ( oglądałem początek zeby nie zepsuc zabawy ) i tez nikomu nie chce jej zepsuc

tylko małe pytanie o grafikę na filmie jest super !!!

ale w demo które pobrałem juz tak rewelacyjnie nie ma to jest wina ustawien ??

dodam ze mam tv hd 37 tak ze efekt powinien byc dobry

a w demo nie ma mozliwosci ustawiania obrazu

http://www.ps3site.pl/pierwsza-gra-na-ps4-nie-to-god-of-war-iii/38389/#more-38389

z góry dziekuje za odp

pozdr

Demko zawiera scenę pokazywaną wcześniej na E3. Inaczej mówiąc jest to wczesna wersja kodu. Więc grafika musi być gorsza. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

na tym filmiku z gow3 jest pokazana czesc walki z bosem ( oglądałem początek zeby nie zepsuc zabawy ) i tez nikomu nie chce jej zepsuc

tylko małe pytanie o grafikę na filmie jest super !!!

ale w demo które pobrałem juz tak rewelacyjnie nie ma to jest wina ustawien ??

dodam ze mam tv hd 37 tak ze efekt powinien byc dobry

a w demo nie ma mozliwosci ustawiania obrazu

http://www.ps3site.p...389/#more-38389

z góry dziekuje za odp

pozdr

ten temat byl juz omawiany ze sto razy... to jest demo z E3... dlatego ma tak slaba grafike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytałem właśnie recenzję w neo 9,5 jak dla mnie dobrze ale chciałem dyche tylko że przy reavy rain dostał u nich 10 a psx chyba 8+ więc na ocenę poczekam kiedy będzie będzie recenzja w psx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam ocena oceną :P dla mnie i tak będzie 10/10 :D ponieważ gdzieś tam czytałem że nic nie zabrali ze starego god of war :) więc ja już się cieszę na samą myśl o tym ,że dalej będzie rzeźnia jakich mało na ekranie mojego telewizora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam recki nie czytam ,zeby sobie gry nie popsuc i tak ja kupie bede ja czcil na oltarzu i modlil sie do Kratosa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tak samo ,do 19 mogę jeszcze umrzeć i ne pogram:tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwią mnie ludzie którzy oglądają te 10 min... Psucie sobie samemu zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie jak będzie wyglądało pudełko GoW III w kolekcjonerce Ultimate Edition? Na niektórych zdjęciach, jest to brzydkie z samym napisem (<_<), a na innych nadruk z twarzą Kratosa (:D)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie jak będzie wyglądało pudełko GoW III w kolekcjonerce Ultimate Edition? Na niektórych zdjęciach, jest to brzydkie z samym napisem (<_<), a na innych nadruk z twarzą Kratosa (:D)...

Chyba jeszcze nie wiadomo, ale mogę się mylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie jak będzie wyglądało pudełko GoW III w kolekcjonerce Ultimate Edition? Na niektórych zdjęciach, jest to brzydkie z samym napisem (<_<), a na innych nadruk z twarzą Kratosa (:D)...

a co za różnica, liczy się zawartość pudełka ( w tym wypadku płyty ) a nie okładka :P

ja tam już nie oglądam żadnych materiałów z gry, tych 10 minut nie widziałem i nie chcę widzieć.

Wolę sobie spokojnie poczekać do premiery i nie psuć sobie zabawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy fragment z dema będzie w całości przeniesiony do finalnej wersji (nie licząc podciągnięcia grafiki)? Czy macie gdzieś info na ten temat, bo troche mnie martwi, że Heliosa tak łatwo i szybko się pokonuje. Niby go ten tytan zgniótł, ale... niesmak pozostaje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×