Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mysle ze lepszy by byl wqrwiony Fronczewski :D

Nie no cwir.. daj spokój.. Pan Kleks?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no cwir.. daj spokój.. Pan Kleks?? :)

wqrwiony Pan Kleks :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wqrwiony Pan Kleks :)

ahahahahahahahaha ...

A co do froncza, zgadzam sie, jego mocnej barwy glosu zaden polski aktor chyba nie bije...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... odnośnie głosu Lindy mam tylko jedno pytanie:

Czy będzie możliwość ustawienia oryginalnych głosów ? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahahahahahahahaha ...

A co do froncza, zgadzam sie, jego mocnej barwy glosu zaden polski aktor chyba nie bije...

Ta jasne.. ale weź go wqurwij.

niewykonalne jak dla mnie.

Ojciec rodziny zastępczej z pianą w gębie i przekrwionymi oczami...

Może najlepszym wyjściem byłoby jednak wzięcie nieznajomego człowieka z grubym basowym głosem, ażeby się nikomu nie kojarzył z osobą która podkłada głos a z samym bohaterem gow3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może najlepszym wyjściem byłoby jednak wzięcie nieznajomego człowieka z grubym basowym głosem, ażeby się nikomu nie kojarzył z osobą która podkłada głos a z samym bohaterem gow3.

Najpierw trzeba takowa znalezc ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie pomysl i dobor aktorow naprawde sie podoba, i napewno po tym jak przejde w oryginale to sprobuje polskiej wersji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że nie które naprawdę mogą się podobać.

W ostatnim PSX Extreme pisali o polskich lokalizacjach i podobno praca z Lindą dała całkiem ciekawy efekt. Zastanawiam się kiedy dostaniemy próbkę materiału z polskim dubbingiem, chociaż najlepszym wyjściem byłby angielski dub. z polskimi napisami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i będziesz miał taką możliwość. (Angielski + napisy)

Ale po dubbingu w U2 nie martwię się o jakość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jakość obecnie się nie martwię. Tylko że angielski głos Kratosa jest nie do przebicia :D

Edytowane przez nielat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jakość obecnie się nie martwię. Tylko że angielski głos Kratosa jest nie do przebicia :D

We'll see

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LINK do dobrze znanego nam demka z E3, ale w nowej oprawie z Eurogamer Expo! Widać gigantyczny skok jakości jak na mój gust. Martwiłem się trochę ale teraz już jestem spokojny o wygląd graficzny nowego GoWa.

P.S. Koleś nie za dobrze gra, albo to jego pierwszy GoW. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miodzio :) i pomyśleć że już niedługo demko zawita i na moją konsole.

Wydaje mi się że U2 killer nadchodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No skok grafiki jest, i to spory, po U2:AT myslalem, ze GoW3 "nie podola", ale jak widac prace ida pelna para, zreszta wystarczy spojrzec na screeny:

Build z E3 2009:

http://features.cgso...09/god/im04.jpg

Aktualny (?) build:

http://i34.tinypic.com/33m79za.jpg

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gow 3 zmiażdży wszystko co do tej pory widzieliśmy, nie było momentu abym zwątpił w tą produkcje, nawet po ujawnieniu wielszego traileru na silniku gry. Jak widac po zamieszczonych zdjeciach wyżej jest znaczna różnica.Gra caly czas "się tworzy" a już moim zdaniem wygląda lepiej niż u2 (sugerując się chocby podanym wyżej zdjeciem). Ta mimika twarzy która w u2 była kapitalna tu jest jeszcze lepsza, widac ten wkurw Kratosa. Chce zobaczyc koncowy produkt i chocby scene z wyzej podanego zdjecia na ktorym jak zapowiadaja tworcy bedziemy widziec wszystkie miescie,zyly itp. podczas wyrywania głowy oponenta. Dbałosc o szczegóły tym właśnie bedzie God of War 3 do czego z resztą przyzwyczaiły nas poprzedniczki.

Aktualnie zabieram sie za szukanie jakiejs atrakcyjnej oferty z gow collection. Nie tyko dla demka GoW3 ale również po to aby przypomniec sobie historie dwoch pozostalych części bo i tak niemal pewne jest że skonczony produkt będzie się diametralnie róznił od "dodawanego" demka.

Pytanie do kolegi wyżej.

Drugie zdjecie z jakiej daty jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To drugie zdjęcie to na prawdę z gry? bo aż się wierzyć nie chce... U2 przy tym to mały pikuś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze... Brak mi słów. Jest to tytuł dzięki któremu przy zakupie padło na konsole Sony (chociaż jak się później okazało połowa moich gier czyli z 12 to exclusive'y więc MS może się schować).

Teraz jak patrze na te demko nasuwa mi się jedno pytanie... Czemu będą chcieli zakończyć serie, która jest w stanie przyciągnąć masę ludzi od konkurencji (znam 3 takie osoby)? Wiadomo każda seria ma swój koniec ale chociaż mogli by zrobić jeszcze jedną część na PSP :P

Widać że będzie głośno o tej grze i z pewnością odniesie sukces

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w zakończenie tej serii. To proste nie zarzyna się kury znoszącej złote jajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze... Brak mi słów. Jest to tytuł dzięki któremu przy zakupie padło na konsole Sony (chociaż jak się później okazało połowa moich gier czyli z 12 to exclusive'y więc MS może się schować).

Teraz jak patrze na te demko nasuwa mi się jedno pytanie... Czemu będą chcieli zakończyć serie, która jest w stanie przyciągnąć masę ludzi od konkurencji (znam 3 takie osoby)? Wiadomo każda seria ma swój koniec ale chociaż mogli by zrobić jeszcze jedną część na PSP :P

Widać że będzie głośno o tej grze i z pewnością odniesie sukces

Serie moze zakoncza, co nie zmienia faktu ze powstanie cos nowego, i moze, lepszego ? To seria sie konczy, nie dzialalnosc Santa Monica studio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, bardzo dobrze że kończą serię GOW w momencie jej świetności, A to studio w zamian za to na pewno wysmaży nam coś równie pięknego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam powiem, że to będzie koniec trylogii "God of war", ale Kratos jeszcze do nas powróci bankowo... :)

Edit: O Sony zamierza wysyłać kody na pobranie dema GoW-a 3 :) Oby dopisało szczęście :)

Edytowane przez kaczorek007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd to info o wysylaniu kodów przez sony ? Bedzie to cos na zadsadzie bety u2 dla wybranych ? Rozumiem ze trzeba byc zarejestrowanym na ign itp. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×