Skocz do zawartości
Oen1992

Prison Break

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zauważyłem że nie ma tematu na tym forum o serialu jakim jest Prison Break. Oglądał ktoś? Jakie wrażenia ? Macie jakieś akcesoria czy tylko widzieliście w telewizji ?

Ja np jestem fanem tego serialu niedawno skończyłem MV o pierwszym sezonie :

http://www.youtube.com/watch?v=TmdoFRJPnnk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również uwielbiam ten serial lecz nie pochwale 3 sezonu ale i tak świetne. A koniec był najsmutniejszy co zrobił Micheal dla Sary.

Akcesoria:

oryg. 1 i 2 sezon na DVD

gra na PS3

no i na tyle szukałem kiedyś 2 książek po polsku odnośnie tego serialu ale nie znalazłem i nie mam xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu był to mój ulubiony serial

1. sezon bardzo bobry

2. sezon rewelacyjny

3. sezon średniactwo

4. sezon mizeria

Przestałem oglądać w połowie 4 bo to co zrobili twórcy to kpina z widzów. IMHO powinni skończyć po 2, ale niestety musieli popsuć całe wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety tylko dwa pierwsze sezony do oglądnięcia. Pierwszy super, drugi też interesujący, potem to nawet nie równia pochyła, ale od razu skok na samo dno.. Przykład jak można zepsuć dobry pomysł, przez rozciąganie na siłę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam dla mnie wszystkie cztery sezony były w porządku tylko ostatni lekko przesadzony. Może jakieś opinie na temat mojej prezentacji ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wszystkie sezony i mi się podobały wszystkie ;) Chociaż jakbym miał wybierać kolejność, który najlepszy to wybrał bym 2,1,4,3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam dla mnie wszystkie cztery sezony były w porządku tylko ostatni lekko przesadzony. Może jakieś opinie na temat mojej prezentacji ? :)

Filmik już zablokowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik już zablokowany

Co masz na myśli ? u mnie działa ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się klika na link:" Ten film wideo zawiera treści od partnera WMG, który zablokował go na mocy praw autorskich"

U ciebie może działa bo jesteś autorem

Wyloguj się z youtube i sprawdź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się klika na link:" Ten film wideo zawiera treści od partnera WMG, który zablokował go na mocy praw autorskich"

U ciebie może działa bo jesteś autorem

Wyloguj się z youtube i sprawdź.

Możesz mi poradzić jak to ominąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serial od którego wszystko się zaczęło... ;) Mogę tak powiedzieć, bo to właśnie Prison Break zapoczątkował u mnie zainteresowanie amerykańskimi serialami. Potem zaczęło się szukanie kolejnych i tak obejrzałem wszystkie sezony Jericho, Heroes, 24H, Fringe i innych. Samo Prison Break... Oczywiście sezon pierwszy najlepszy, lecz drugi też trzymał w napięciu. Trzeci już słabszy a czwarty... Dawał radę, mnie się podobał. Ogólnie Prison Break jako całość zostawiła u mnie pozytywne wspomnienia. Ostatnio oglądałem The Killing (o którym trochę na moim blogu) które również jest bardzo ciekawe i może lekko nasuwać skojarzenia do wątku spiskowego z PB.

Edytowane przez JackXP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prison Break obejrzałem już dawno, dawno temu, ale teraz oglądam po raz enty, drugi sezon właśnie, bo moim zdaniem trzyma on bardziej w napięciu niż pierwszy.

W ogóle cała fabuła serialu jest niezwykła - człowiek który poświęca się dla brata i ratuje go przed karą, za czyn, który nie popełnił, udając się do więzienia i przygotowując całą ucieczkę w najmniejszych szczegółach. Jak dla mnie najlepszy serial amerykański, chociaż znawcą kina nie jestem, to wydaje mi się nawet lepszy od Friends czy House MD(które też są świetne i jestem ich wielkim fanem), chociaż nie wiem czy można je porównywać, bo to w ogóle inne gatunki. Zakończenie smutne, bardzo mnie złapało za serce, chociaż nie będę tutaj pisał na ten temat, bo może ktoś nie obejrzał do końca. Jeżeli ktoś w ogóle nie widział tego serialu, to polecam gorąco, bo serial godny obejrzenia - sam posiadam nawet dwa pierwsze sezony na DVD. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z moich ulubionych serialów.

Prywatny ranking sezonów od najlepszego do najgorszego:

1. Sezon 1

2. Sezon 4

3. Sezon 3

4. Sezon 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wszystkie sezony. To był/jest mój ulubiony serial i na pewno lepsza produkcja od Skazanego na śmierć nie zawita. Szkoda, że już się skończył :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To to miało aż cztery sezony? Ja chyba skończyłem na pierwszym(tzn nie wiem czy dokończyłem :) ), ale w takim razie nieźle polecieli na kasę, ponoć pierwszy sezon miał się skończyć na 14 odcinku(czy coś koło tego, ten gdzie dziurę kopali), ale ze względu na popularność przedłużyli...o jakieś 3,5 sezonu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak masz rację kolego wyżej, ale powiem Ci, że jeżeli nie oglądałeś następnych sezonów, a spodobały Ci się pierwsze odcinki to zabieraj się za nie. Na prawdę serial super i może polecieli na kasę, ale wykonali te dzieło elegancko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy sezon-rewelacja

Drugi -dobry

Trzeci dla mnie elegancki

czwarty trochę pod s/f podchodziło momentami

Fenomenalny T-Bag !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy sezon rewelacja

Drugi jeszcze lepszy

Trzeci oglądałem z przyzwyczajenia choć było parę dobrych akcji

Czwarty oglądałem gdyż byłem ciekawy zakończenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×