Skocz do zawartości
Użytkownik

Ile Moja Konsola Jest Warta ?

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę sprzedać moją PS3, ale nie wiem ile mogę za nią dostać i ile jest warta. Konsola zakupiona w salonie Empik w Lublinie około 20 maja 2009 roku. W skład zestawu wchodzi konsola (model CECHL04 PB "Fat", dysk twardy 80 GB, kolor czarny), oryginalny jeden pad DS3, pełne okablowanie i przejściówki dostarczane razem z konsolą, książeczki i instrukcje obsługi w stanie nienaruszonym (nie wyciągane z folii). Wszystko zapakowane w oryginalnym kartonowym pudle od PlayStation 3 i zafoliowane tak jak było przy zakupie konsoli. Konsola była zakupiona za cenę 1599,90 zł w zestawie z 3 grami (Ridge Racer 7, Gran Turismo 5 Prologue oraz Ratchet and Clank: Quest for Booty), ale gry sobie zostawiam dla siebie i sprzedaję samą konsolę. Z braku czasu konsola była używana bardzo rzadko. Jakieś ok. 90% całego czasu od momentu kiedy wszedłem w jej posiadanie, sprzęt stał bezużytecznie na biurku przykryty szmatą i chroniony przed dostawaniem się kurzu do jego wnętrza. Tak jak już wspomniałem nie miałem czasu, aby siedzieć i grać na niej, więc konsola stała większość czasu wyłączona i nie używana. Konsola posiada normalne ślady użytkowania (drobne zarysowania na zewnętrznej obudowie, widocznie jedynie jeśli spojrzymy pod światło). Nigdy nie miałem z nią żadnych problemów oprócz tego, że kilka razy mi się zawiesiła i byłem zmuszony ją zresetować, ale podobno "ten typ tak ma" i to normalka przy PS3. Nigdy nie była rozkręcana i naprawiana w serwisie. Nie wiem, czy jest na gwarancji, ponieważ wcześniej nie interesowałem się tym w ogóle, ale wszystkie paragony i faktury mam zachowane jakby co. Ile ten cały zestaw jest warty według Was ? Ile mogę za nią oczekiwać ? Myślałem nad 900 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Sala wstydu? (zajrzyj sobie do sali wstydu bo po 1 Twój post pewnie tam trafi a po 2 wczoraj chyba ktoś napisał podobny temat jak Ty i @Tomo mu odpowiedział)

Co do pytania to ja bym nie dał 900 za samą konsolę FAT z 1 padem.

------------------------------------ EDIT by TOMO

Ja też bym nie dał, od siebie zaproponuje 1zł lub lekturę zamieszczonego tutaj postu :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×