Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Kosmicznie to nie jest przepasc jak miedzy ps2 a ps3. Jezeli pierwsze gry na ps4 beda wygladac jak bf3 na pc teraz to bedzie straszna bieda bo to zdecydowanie za slabo jak na nowa generacje. Ale moze mniej wiecej tak byc... dlatego napisalem ze nie bedzie juz takiego skoku... aczkolwiek nie powinno tak byc bo zawsze next genowe gry byly przez 1-2 lata duzo lepsze niz te na pcty graficznie. Tak czy siak ja sie w ogole nie napalam na nowe konsole bo teraz i tak juz nie robia tak dobrych gier jak kiedys i coraz krotsze... np. resident evil dla mnie zakonczyl sie na re2 - w pierwszych dwoch czesciach ta gra miala klimat, straszyla a teraz? re5 - smiech na sali, czegu tu sie bac zwykla strzelanka do ktorej kompletnie nie ciagnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytuły startowe na pewno będą o wiele lepiej wyglądać niż BF3 na PC. Kolejne gierki będą jeszcze bardziej dopracowane, aż w końcu nadejdzie moment, że znowu na PC będzie o wiele lepsza grafika niż na konsolach, ponieważ konsole stoją w miejscu przez parę lat. Jak dla mnie grafika nie jest najważniejsza, zatem mi to kompletnie nie przeszkadza, że niektóre tytuły wyraźnie wyglądają gorzej na PlayStation 3 w porównaniu z PC. Dla mnie liczy się fabuła, grywalność i miłe spędzenie czasu przed danym tytułem. Pozdrawiam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybierzecie? PS4 czy X720 ?

Ciężko odpowiedzieć na te pytanie, ponieważ nic nie wiemy o tych nadchodzących konsolach. Ja jednak z pewnością wybiorę PlayStation 4. Od dziecka grywam na konsolach Sony i nie chcę jakoś tego zmieniać. Przyzwyczaiłem się do pada, który bardzo mi pasuje, poza tym uwielbiam eksklusivy Sony.

Edytowane przez Jujo480

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybierzecie? PS4 czy X720 ?

Okaze sie o roku od premiery obu konsol. Nie rusze zadnej w pierwszym roku ich zycia bo zwyczajnie nie bedzie sensu. Dopiero po jakich 12-18 miesiacach bede sie zastanawial co kupie po ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybierzecie? PS4 czy X720 ?

Jezu... Nic nie wiemy,nie wiemy kiedy zapowiedzą,nie wiemy kiedy premiera,nie znany specyfikacji,i co bedzie mocniejsze. Rozumiesz,wiemy jedno wielkie ZERO.Więc takie pytanie jak na teraz nie sa na miejscu

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wrozac w ciemno to ja bym sie sklanial ku Nextboxowi - lepszy serwis online (juz chyba wszystkiego probowalem i za cholere nie moge wycisnac nawet polowy mozliwosci mojego lacza przy sciaganiu gier/dem z PSN, z po roznych forach widze ze masa ludzi tez ma z tym problem), zadna gra nie wymaga instalki, z kolei jak sie chce to mozna sobie kazda zainstalowac na dysku, rzeczy sciagnietych z XBL nie trzeba potem jeszcze instalowac, cross-game voice chat, itd. itd. - nie ma podstaw by twierdzic ze M$ zabierze te opcje w przyszlej konsoli, a z kolei czy Sony je doda do PS4 ciezko powiedziec. Bo dla samych gier to ze stajni Sony jedyne co by mnie ciekawilo to GT, ktore w tej generacji zawiodlo, oraz seria Resistance, ktora nawet jak bedzie kontynuowana to bez IG nie bedzie juz tym samym. Pozyjemy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa juz jakies wycieki jak bedzie wygladac ? tak jak w przypadku ps3 slim bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wrozac w ciemno to ja bym sie sklanial ku Nextboxowi - lepszy serwis online (juz chyba wszystkiego probowalem i za cholere nie moge wycisnac nawet polowy mozliwosci mojego lacza przy sciaganiu gier/dem z PSN, z po roznych forach widze ze masa ludzi tez ma z tym problem), zadna gra nie wymaga instalki, z kolei jak sie chce to mozna sobie kazda zainstalowac na dysku, rzeczy sciagnietych z XBL nie trzeba potem jeszcze instalowac, cross-game voice chat, itd. itd. - nie ma podstaw by twierdzic ze M$ zabierze te opcje w przyszlej konsoli, a z kolei czy Sony je doda do PS4 ciezko powiedziec. Bo dla samych gier to ze stajni Sony jedyne co by mnie ciekawilo to GT, ktore w tej generacji zawiodlo, oraz seria Resistance, ktora nawet jak bedzie kontynuowana to bez IG nie bedzie juz tym samym. Pozyjemy zobaczymy.

Ale powiedz co się tu dziwić. Ok na Ps3 dostajesz darmową grę online a Xklocku musisz płacić(chyba 120zł rocznie) ale widać że usługi sieciowe biją te w Ps3 :/. Lepsza gra online,wyższa jakość usług.

Mozolnie PSN próbuje dogonić Xbox Live ale upłynie jeszcze trochę czasu jak dogoni.

Więc widać że te 120zł to pryszcz w porównaniu co dostają posiadacze Xklockow

Jeszcze jednym argumentem jest Kinect. Bije spokojnie Ps Move(co to niby jest,podgapienie pomysłu od Nintendo) No teraz Kinect jest ograniczony przez USB 2.0 i x360,ale Kinect 2.0 który prawdopodobnie będzie przy premierze nextboxa będzie ulepszony i wtedy rozwinie skrzydła.;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wrozac w ciemno to ja bym sie sklanial ku Nextboxowi - lepszy serwis online (juz chyba wszystkiego probowalem i za cholere nie moge wycisnac nawet polowy mozliwosci mojego lacza przy sciaganiu gier/dem z PSN, z po roznych forach widze ze masa ludzi tez ma z tym problem), zadna gra nie wymaga instalki, z kolei jak sie chce to mozna sobie kazda zainstalowac na dysku, rzeczy sciagnietych z XBL nie trzeba potem jeszcze instalowac, cross-game voice chat,

A wiadomo, czy X360 da Ci 100% łącza?? Tak z ciekawości pytam.

Co do instalowania, to akurat nie jest to jakiś problem na PS3 raptem kilka gier tego wymaga. Plusem X360 są usługi online - są stabilne, praktycznie zero problemów z serwerami. W sumie XBL bardzo przypomina Steam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu... Nic nie wiemy,nie wiemy kiedy zapowiedzą,nie wiemy kiedy premiera,nie znany specyfikacji,i co bedzie mocniejsze. Rozumiesz,wiemy jedno wielkie ZERO.Więc takie pytanie jak na teraz nie sa na miejscu

Nie masz racji, niektorzy juz wiedza co kupia z roznych powodow... u mnie na pewno tylko konsola ze stajni sony, dlaczego? Bo na xkocka nie ma zadnych exclusive ktore mnie interesuje, nie ma gt czy uncharted, jakies gearsy itd - ja z takich gier chyba wyroslem bo totalnie mnie nie interesuja. To na pewno tez przywiazanie bo gralem na konsolach od czasu psxa i to wlasnie gry na konsole sony mnie gniotly w tamtych czasach, jak pierwszy RE, FF VII, GT, MGS itd. A te wieloplatformowe gry , ktore obecnie wychodza mam rowniez na soniaczu. Dodatkowo ja nienawidze firmy microsoft i nie bede ich nigdy wspieral chocby nie wiem co wymyslili :) Mialem kiedys dwa xboxy jako wygrana w firmie, w ktorej pracuje ale od razu je wystawilem na allegro. Wiec dla mnie wybor jest oczywisty - PS4 only.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nowe pokolenie nie rozumie pewnych rzeczy i używa wtedy durnego słowa fanboy. Zrozumcie jedną rzecz, że istnieje takie coś jak przywiązanie ze sprzętem. Ja nie lubię Microsoftu od początku lat 90 tych i do dziś nie przepadam za tą firmą. Są ludzie którzy wielbią ATARI, AMIGA,APPLE,Playstation. To nie ma nic wspólnego z byciem fanboyem, Kiedyś Atarowcy nienawidzili ludzi związanymi z Commodore-Amiga,Amigowcy nie przepadają za Apple i Pecetami z mikrosyfem na czele. To jest normalne w świecie komputerów/konsol. Jak kibicuję SONY PLAYSTATION od 1994 roku i do dziś sprzęt dla mnie to tylko od SONY. Mikrosoft narobił wiele złego w latach 90 tych swoją polityką monopolu dlatego uważam, że SONY przejeła w pewnym sensie schedę po tych, których Gates wykończył. Playstation& Amiga RuLeZZZZZZ!

Edytowane przez lons
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak inni patrza na firme wielbiciel sony zawsze powie ze xbox czy jak tam nazywa xshit jest najgorsza konsola jaka moze byc ale prawda jest inna, dla mnie liczy sie jak konsola sie prezentuje pod wzgledem graficznym i multimedialnym i mi to nie przeszkadza czy to sony microsoft czy tez inna firma, ja na sony sie przejadlem za czasow ps2 jak i ps3 (mam obie konsole) i zawsze xbox mial lepsza grafike niz ps, mam nadzieje ze ps4 bedzie lepsze od konkurencji bo tym razem nie chcial bym sie zawiesc na marce playstation.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie jak koledzy powyżej kibicuję firmie Sony i nie interesuje mnie Wii czy Xbox. Jako dziecko miałem PSX, potem PS2, PSP, wreszcie PS3. Przyzwyczaiłem się do pada PlayStation, podoba mi się polityka Sony, a największym plusem marki Sony są exclusivy, które bardzo mi przypadły do gustu. Jakoś nie ciągnie mnie do Gearsów itd. Taki po prostu jestem, może ktoś mnie nazwie fanboyem, ale ja na pewno nim nie jestem. Po prostu przywiązałem się do PlayStation i raczej na pewno postawię na PS4. Pozdrawiam.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy te targi?? Czerwiec ??

Chyba 6-9 czerwca. Spokojnie ludzie bez nerwów. To tylko plotki nic nie potwierdzonego. Nie ma co tu spekulować. Poczekamy do czerwca czy zapowiedzą czy nie(bo to nic pewne). Pożyjemy zobaczymy :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie w ogóle nie ma znaczenia marka. Wszystko zależy tylko od jednego w konsoli ... jakże odkrywcze o gry. Jeżeli będą wybitne na obie to pewnie tak jak teraz kupię zarówno Xboxa jak i Playstation. A tak dokładniej, którą konsolę kupię.. pewnie tą co wyjdzie wcześniej (no chyba, że obie wyjdą w podobnym czasie).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja popieram spike1314, mam teraz PS3, jestem z niego baaaaardzo zadowolny, niedlugo 4 latka, niszczona codziennie i zero problemów. (dlatego zdecydowałem sie na PS3, kolega po 1,5 roku miał juz 2 przegrzane xboxy). Ale jeśli nowy X bedzie wydawał mi sie lepszy to chętnie kupie wlasnie ta konsole. jestem bardzo przywiązany do SONY ale raczej do ich sprzętu jako takiego aniżeli do konsol, a do malomiękkiego nic nie mam i nie rozumiem tego ich szykanowania, ot korporacja jak kazda inna.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak inni patrza na firme wielbiciel sony zawsze powie ze xbox czy jak tam nazywa xshit jest najgorsza konsola jaka moze byc ale prawda jest inna, dla mnie liczy sie jak konsola sie prezentuje pod wzgledem graficznym i multimedialnym i mi to nie przeszkadza czy to sony microsoft czy tez inna firma, ja na sony sie przejadlem za czasow ps2 jak i ps3 (mam obie konsole) i zawsze xbox mial lepsza grafike niz ps, mam nadzieje ze ps4 bedzie lepsze od konkurencji bo tym razem nie chcial bym sie zawiesc na marce playstation.

Między ps2 a pierwszym xboxem było prawie 3 lata różnicy, nic dziwnego że gry wyglądały lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję że będzie lepszy pad przede wszystkim bo ten mnie denerwuję, niestety pad xboxowy jest o niebo lepszy aż miło się gra w CoDa czy BFa...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję że będzie lepszy pad przede wszystkim bo ten mnie denerwuję, niestety pad xboxowy jest o niebo lepszy aż miło się gra w CoDa czy BFa...

Sądzę, że nie będzie większych zmian w stosunku do kształtu. Dualshock to prawie tradycja :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie tez pad od x'a miażdży dualshocka (ktory sam w sobie jest dobry), ale co za to jest ogrom x'owych padów pod ps3 wiec nie jest to jakos mega istotna kwestia IMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby jest dużo ale nie wszystkie nieoryginalne pady działają ze wszystkimi grami i to jest z tym w pewien sposób loteria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie dostaniesz pada x'owego pod ps3 takiej jakości jak oryginał x'a. Fajne mają pady np. Razer Onza Tournament Edition. DS3 jest dobry, ale X bije go na głowe ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×