Skocz do zawartości
Hades26

Oddam serwis tombnext.pl !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wiem że ogólnie to nie na temat związany z forum itd ale nie wiem gdzie by to 'ogłosić'... Swojego czasu zrobiłem serwis www (nie cały) ale w większej części o Tomb Raider. Od października można powiedzieć że nie mam czasu na dłubanie przy nim i osobie zainteresowanej oddałbym ten serwis wraz z materiałami do niego za darmo!! Prawa autorskie i majątkowe pozostają po mojej stronie!

Serwis mieści się pod TYM linkiem, jest opłacony do lipca, kolejna opłata wynosić będzie około 150zł/rok!

Proszę o poważne podejmowanie decyzji, nadłubałem się przy nim sporo czasu i szkoda mi oddać komuś kto się nim nie zajmie!!

Moje warunki:

Serwis prowadzony będzie w celach informacyjnych, w żadnym przypadku w zarobkowych,

Osoba która chce zająć się serwisem musi znać minimum: HTML, znajomość Photoshop CS3, Flash CS3,

W stopce, na każdej stronie będzie widniał mój podpis z treścią (Projekt i wykonanie mCol) będący też linkiem do mojego adresu mailowego,

Jakakolwiek sprzedaż serwisu i pozyskiwanie korzyści materialnych z prowadzenia serwisu bez mojej zgody będzie zabroniona!!

Moderatora proszę o nie zdejmowanie tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×