Skocz do zawartości
Say

Unearthed: Trail Of Ibn Battuta

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie w pracy, dostąpiłem zaszczytu zagrania w tą wspaniałą produkcję...

 

Całość zajęła około 2 godzin i 30 minut z hakiem, ale standardowo bawiłem się w lizanie ścian. O ile parę dni temu, za największego gniota ostatnich tygodni uważałem "Szybkich i Wściekłych" od Acti, tak po parunastu minutach gameplayu, tytuł powedrowął do rzeczowej gry. Jedynym pozytywnym aspektem tego crapu, jest intro wprowadzające - kilka minut naprawdę dobrej animacji. Tyle i aż tyle...

 

Produkcja na siłę próbuje być wszystkim (chociaż wiadomo - głównie nieudolnie naśladuje Uncharted), w efekcie czego w ciągu tych dwóch godzin, mamy mieszankę strzelania, skakania, gonitwy samochodem, quadem, a nawet sterowania zdalnym samochodzikiem. Całość oczywiście wypada poniżej wszelkiej krytyki...

 

Gra lata na niby zmodyfikowanym silniku Unity (co umożliwia prostą konwersję na inne platformy), ale poziom zarówno oprawy audio-wideo (brzydkie, zblurowane i pozbawione szczegółów tekstury, ciągle powtarzające się asety, zbyt dudniące i źle dopasowane odgłosy) oraz samej mechaniki (postać lewituje nad podłożem - wręcz po nim pływa, dziwna animacja szkieletu i ogólnie wszystkiego, skopany system detekcji trafień, zerowa inteligencja przeciwników) jest zwyczajnie mówiąć żałosny...

 

Ogólnie mówiąć - to jakies nieporozumienie i nie wiem kto dostał w łapę, za dopuszczenie do publikacji tego potwora na PSS'ie. Odradzam rękami, nogami i wszystkimi innymi członkami ciała - nawet za darmo i nawet po pijaku...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielki dzień!Na portalu jest info,że dostępna jest wersja demo naszej ,,ulubionej" gry Unch...Unearthed! :biggrin: Popołudniu niezwłocznie zabieram się do testowania xD

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Goty...dla tej gry kupiłem konsole Sony ! ! !  :laugh:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok.... kupiłem... 3 piwo za mną... chyba jestem gotowy....

dzis zajebisty humorek... pare piwek w lodówce, zobaczymy :D

ok... arabski dubing i jadę...

Edytowane przez zdun
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×