Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3

Rekomendowane odpowiedzi

HS jest, jak coś można cisnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wam multi działa? ja dzisiaj nie mogę grać raz , że długo szuka graczy a dwa, że prawie cały czas mam znaczek "odłączonej wtyczki" i lagi jak .... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wam multi działa? ja dzisiaj nie mogę grać raz , że długo szuka graczy a dwa, że prawie cały czas mam znaczek "odłączonej wtyczki" i lagi jak .... :)

Ach, nic tak nie irytuje jak ta ikonka... Raz miałem tak, ze mogłem rozegrać 5 meczy z rzędu i wszystko śmigało, innym razem nie dało w ogóle grać, cały czas ta ikona i następnie wyrzucenie z gry, czyli nie jesteś sam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem chętny do gry online, potrzebuje kilku osób na TD bo to co niektórzy wyprawiają w multi to jest nieporozumienie :turned:. PSN ID: Dixoc

HS niestety nie posiadam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach, nic tak nie irytuje jak ta ikonka... Raz miałem tak, ze mogłem rozegrać 5 meczy z rzędu i wszystko śmigało, innym razem nie dało w ogóle grać, cały czas ta ikona i następnie wyrzucenie z gry, czyli nie jesteś sam ;)

Wychodzimy do głównego menu i znów włączamy multi. Wszystko znów powinno działać dobrze. :thumbsup: U mnie to działa.

P.S. PSNid: Blesik

Edytowane przez Blesik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musialinho

Zapraszać do znajomych w treści wpiszcie U3 multi! :D Chętnie pogram z Polakami!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

2 chętnych na zaliczenie CO-PA na wymagającym i miazdzącym,w celu odblokowania postaci( all maps)

Hs jak najbardziej ,Szukam ogarniętych graczy którym zalezy na zdobyciu tego,a nie takich co raz zagrają i olejom ,bo nie wyjdzie.Takze tylko konkrety,czekam.ID -arthurPL :ok:

Pisze z loginu mojej Kobiety :rolleyes:

Edytowane przez Ewelina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

2 chętnych na zaliczenie CO-PA na wymagającym i miazdzącym,w celu odblokowania postaci( all maps)

Hs jak najbardziej ,Szukam ogarniętych graczy którym zalezy na zdobyciu tego,a nie takich co raz zagrają i olejom ,bo nie wyjdzie.Takze tylko konkrety,czekam.ID -arthurPL :ok:

Pisze z loginu mojej Kobiety :rolleyes:

Jestem ""bardzo dobry"" w coopa, jak kupie u3 to mozemy zagrać !!!! Moj ID: bickamil5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do wspolnego grania wyłącznie osoby z HS i po mutacji głosu :)

psnid: sihill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogram w multi,dopiero zaczynam więc proszę o wyrozumiałość PSN Grzegorz12345PL

HS JEST

Edytowane przez Grzegorz M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygnany, brak headsetu-zepsuty, ale to kwestia czasu. Grałem dość długo w U2 , więc wiem jak w to grać, pozdrawiam :)

Edytowane przez Wygnany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej chętny do multi i do koopa

HS jest

nick: daw1985

wiek zgodny z rocznikiem w nicku :)

grałem w multi także w u2 więc radzę sobie całkiem, całkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na coopa zapraszam tylko bardzo ogarniętych graczy (HARD i CRUSHING) w celu zdobycia skórek: MARCO POLO, CZYNGIS CHANA, i Sir FRANCISA DRAKE'A, . Ci co graja pierwszy raz niech sobie odpuszczą, to muszą być gracze dobzi i którzy umią współpracować, a nie tacy którzy stoją i się rozglądają albo zwiedzają mapę xDxDxD !! Więc zapraszam, , w coopa jestem dobry, dlatego zapraszam w/w graczy,

Headset jest,

Mój ID: bickamil5,

Pozdrowienia !!

P.S. arthurPL, jak chcesz mozemy zagrać, mam kilku bardzo ogarnietych w coopa , wiec come on me !!

Edytowane przez bickamil5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick : Link396_PL

Level : 35 (więcej z bety wycisnąć się nie da)

Jestem średnim graczem, albo i gorzej :) Gram dla rozrywki, nie dla statystyk czy poziomów, dość często ginę, ale nie jestem najgorszy ( wczoraj spotkałem gościa, który miał 2 zabitych, a 120 śmierci )

Jak ktoś w ogóle wyśle zapro, to w treści niech napisze "U3" bez tej wiadomości nie będę akceptował - nie zbieram znajomych :) Zazwyczaj gram wieczorami, najczęściej w starcia drużyn, chociaż ostatnio gram w każdym trybie, bo zbieram skarby.

Ja grałem w U2 mam 67 level XVII, dobre statystyki, przeszedłem na u3 , wogole inne sterowanie, a w pierwzym meczu juz miałem 16:4,, ale zeby miec 2 na 120, to trzeba chyba dawac sie zabijac, albo zwiedzac mape :)

Ktoś może zauważył że są gracze używający cheatów do tej gry?

ja widziałem jak Gośc RabusPL123, i jego podrobka RabusPL132 zabijaja wszystkich na lotnisku na 22 strzały, a inni wala do nich cały magazynek ii ic, chowanie sie w sciany ( inny sposob niz w U2 ) , masa bugów nawet w singleplayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja widziałem jak Gośc RabusPL123, i jego podrobka RabusPL132 zabijaja wszystkich na lotnisku na 22 strzały, a inni wala do nich cały magazynek ii ic,

Chyba nie uważasz tego za cheat? Rabuś po prostu potrafi rewelacyjnie strafe'ować, grałem przeciwko niemu i ma skilla, prawie mnie pokonał w 1v1. No i najwyraźniej ma lepszego cela niż inni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdę kogoś bardzo, bardzo dobrze ogarniętego (a najlepiej dwie osoby) z headsetem do przejścia (albo chociaż potrenowania na początek) wszystkich pięciu map co-op adventure na najwyższym poziomie trudności? Dowiedziałem się dzisiaj że za takie osiągniecie dostajemy specjalną odznakę (tę z poziomem) na stałe, fajnie by było wreszcie się za to zabrać i coś takiego mieć, szczególnie że gra jeszcze młoda i mało kto tego dokonał. Dotychczasowi znajomi z ps3site grają niemal wyłącznie rywalizację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie pogram zapraszajcie mam 52 level w U3

Edytowane przez bickamil5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma zadnych odznak za prezjscie na CRUSHING

Dostajesz do każdej odznaki symbol pokazujący że ukończyłeś na Crushing wszystkie mapy z co-op adventure.

Chcesz zagrac 1 na 1 , śmialo dawaj ze mną na U2, mam jeszcze kilku bardzo dobrych graczy którzy chetnie cie sprawdzą !! :)Pewnie grasz tylko w U3 od 2 tygodni i uwazsz sie za dobrego, jLoL

Errr... nie wiem, chcesz pokazać mi że masz kolegów? Ja też mam sam paru graczy którzy mnie sprawdzają i nie potrzebuję do tego Twoich. Z U2 już skończyłem dawno i na pewno nie będę odnawiał zapomnianych nawyków i marnował czasu by zagrać z... Tobą.

A w U3 gram od letniej bety, przez całe Subway Promo i pełną wersję od początku miesiąca. I tak, uważam się za dobrego. Jest mnóstwo graczy lepszych ode mnie, to jasne, ale daję sobie radę i na pewno z ogarniętą ekipą zamiótłbym Crushing bez większych wysiłków po odrobinie treningu.

Tak pozatym nie grałes w U2 wiec nie oceniaj jak jest, ja grałem z RabuPL123 który sie uwaza za 5 na swiecie w U2, A wcale nie bo gra, tylko z levelami od 1-20 ( nooby ), i dlatego ma 288 tysiecy killi na 120 tysiey zginięć, a i uzywa switch lagów, chowa sie wscian, po pprostu jest slaby

W U2 mam 60 poziom i przegrane ok. 500 godzin. Nie znasz mnie więc nie filozofuj. A Rabuś uważa się za 5 na świecie bo ma 5 miejsce w rankingu U2, to chyba zrozumiałe, ale uważać to on sobie może co chce, piąty nie jest na pewno, szczególnie że tabele skilla nie wyznaczają, ale jest dobrym graczem. Jeżeli nie jesteś w stanie go pokonać, nieuprzejme jest oskarżanie kogoś o cheaty czy lag switch, kultura gry. Zagrałbym z Tobą, pokonałbym Cię a potem byś na forum napisał że to dlatego bo miałem lagi i oszukiwałem? Nie, dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×