Jump to content

Followers

No followers

Information

Group

Użytkownicy

Content Count

1,247

Birthday

12/21/1988

Last visited


Joined

 1. Siriondel

  Ostatnio obejrzany film.

  Również obejrzałem Parasite, na zamkniętym pokazie w Kinie Muranów - za darmo, niczym tytułowy pasożyt Nie widziałem tak dobrego filmu od jakichś 18 lat. Świetne połączenie czarnej komedii, thrillera i dramatu, które poprzez motyw konfliktu klas społecznych pokazuje, jak nisko można upaść. Idealne wyważenie gatunków i śmiech przez łzy, ale jest w tym wszystkim dający do myślenia przekaz o obu stronach ludzkiej natury. I mimo całego geniuszu, film wcale nie jest trudny w przyswojeniu. Wyborne kino, o którym się nie zapomina. 10/10 i dla mnie Top 4 filmów ever.
 2. Siriondel

  Ostatnio obejrzany film.

  Obejrzałem nowy film Tarantino. Tytuł filmu nie pojawia się na początku, ale na końcu. Przez prawie cały film zastanawiałem się, co ja tak w ogóle oglądam. I właśnie wtedy, kiedy pojawił się tytuł - olśniło mnie i zdałem sobie sprawę, jaki genialny film właśnie obejrzałem. Polecam iść do kina, a potem zastanowić się i wyrobić sobie opinię. Tu chodzi wyłącznie o bohaterów i ich życie, nie o fabułę czy jakieś przekombinowane wątki. Czasami nie jest łatwo nadążyć, ale warto się skupić i wchłaniać każdy szczegół. Jest to film bardzo dojrzały, swego rodzaju oda do aktorstwa i do Hollywood, które było kiedyś i raczej już nie wróci. Koneserzy kina albo osoby interesujące się tamtym okresem na pewno wyciągną z niego więcej, niż taki szarak, jak ja. Wypełniony wspaniałą grą aktorską, a zdjęcia i sceny są tak dobre, że zdają się wręcz krzyczeć do widza: "zobaczcie, k****, jakie to genialne!" Tempo film ma przedziwne - pierwsza połowa jest bardzo spokojna, w środku się trochę rozpędza i już widać Tarantino ze jego poprzednich produkcji... żeby pod sam koniec nabrać takiego tempa, aby na do widzenia wykopać butem widza z fotela. Absolutny majstersztyk, warto się wybrać. 9,5/10.
 3. Siriondel

  Dyskusja Ogólna - XO

  Jeżeli wrzucałeś je też na Xbox Live, to spróbuj https://gamerdvr.com/. Poza tym, jeżeli ich nie ma, to jednak musiałeś usunąć
 4. Siriondel

  Spider-Man

  Wiedzieli, że dzwoni, ale nie widzieli gdzie. Nową grę z Człowiekiem-Pająkiem w roli głównej nie robi Sucker Punch, tylko Insomniac. Wygląda interesująco. Jak dostanie formułę Arkham, to w zasadzie nie ma co się nie udać. To ma być nowe uniwersum. Wyłącznie na PS4.
 5. Siriondel

  Death Stranding

  Nowa produkcja Hideo Kojimy nie wygląda na grę, w którą będzie się grać na trzeźwo. W zasadzie nie wiadomo co to będzie (ani kiedy), ale Kojima nie jest znany z podążania za trendami.

Community Reputation

Siriondel last won the day on October 15 2017

Siriondel had the most liked content!

849 Konkretna

Informacje o profilu

 • Wiek
  29
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  z krainy Brzeskich Słoików.

Kontakt

 • Gamertag
  Siriondel
 • Gadu-Gadu
  2609907
 • PSN
  Siriondel

Recent Profile Visitors

16,863 profile views
×