Skocz do zawartości
kakaroto

Le Tour De France

Rekomendowane odpowiedzi

WTF?!

Obejrzałem

i wymiękłem. Tzn wiem, że to chyba czysty menadżer ale w pewnej chwili wyobraziłem sobie tą grę w zestawie z plastikowymi pedałami z miejscem na zamontowanie MOVE. Doczepialibyśmy to zamiast kapci na stopy i machali przed sobą w fotelu. Czadzik!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wyjdzie straszna lipa ale jestem ciekaw gameplayu, na razie mało info o grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umie ktoś włączyć język polski? Z tego co podawane jest na stronach sklepów z grami oraz z informacji od wydawcy wynika, że jest to gra z polskimi napisami. Nie ma jednak do wyboru polskiego języka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jeszcze bylem w klubie kolarskim to cisnalem w jakiegos cycling managera xD Pewnie to kupie, ale jak spadnie ponizej 100zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem gameplay na youtube i ta gra wygląda strasznie. Widok zza pleców jednego kolarza, brak licencji (np. Team Gepard to mnie rozwalił). O ile w Cycling manager na PC dało sie grać to na to jakoś wydaje mi sie, że mimo iz jestem wielkim fanem kolarstwa to jednak sie nie skusze. Chyba, że za jakieś 30 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem toto dziś w empiku - wolają sobie 130 pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tę grę bym kupił gdyby była za niecałe 5 dyszek :D Pomysł dobry lecz wykonanie takie sobietym bardziej za tę cen, i zamiast ekipy leopard jest ekipa guepard :P

Edytowane przez krz976

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to polecam PCM 11 lub ew. PCM 10 z database 2011 ;) który ściągnięci na www.pcmdaily.com :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odkopię temat.

Jako, że jestem absolutnym fanem kolarstwa to ten tytuł był dla mnie obowiązkowy. Nabyłem go zaraz po zakończeniu Wielkiej Pętli za 120 zł. Zagrywam się w nią do dziś od czasu do czasu, ukończyłem już 3 Toury, etc.

Największy problem sprawiają mi etapy sprinterskie. Ma ktoś jakąś radę jak je wygrywać ? Oczywiście wybieram Cavendisha albo Rojasa/Pettachi ale zawsze mam 2 miejsce ... Daje, w poleceniach, żeby mój team rozprowadzał peleton, ale za każdym razem kończy się to fiaskiem.

Ma ktoś może jakiś poradnik torfeów ? Przydałby się, bo niektóre są dla mnie niejasne, a platyna nie wydaje się być ciężka, za to czasochłonna.

P.S. Wie ktoś może coś na temat Le Tour 2012 ? Już niedługo początek Wielkiej Pętli a tu cisza.

Edytowane przez Oranje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odkopię temat.

Jako, że jestem absolutnym fanem kolarstwa to ten tytuł był dla mnie obowiązkowy. Nabyłem go zaraz po zakończeniu Wielkiej Pętli za 120 zł. Zagrywam się w nią do dziś od czasu do czasu, ukończyłem już 3 Toury, etc.

Największy problem sprawiają mi etapy sprinterskie. Ma ktoś jakąś radę jak je wygrywać ? Oczywiście wybieram Cavendisha albo Rojasa/Pettachi ale zawsze mam 2 miejsce ... Daje, w poleceniach, żeby mój team rozprowadzał peleton, ale za każdym razem kończy się to fiaskiem.

Ma ktoś może jakiś poradnik torfeów ? Przydałby się, bo niektóre są dla mnie niejasne, a platyna nie wydaje się być ciężka, za to czasochłonna.

P.S. Wie ktoś może coś na temat Le Tour 2012 ? Już niedługo początek Wielkiej Pętli a tu cisza.

Hej.Ja zagrywałem się w tą grę na PC od 2003 roku..Tydzień temu kupiłem Tour De France 2012 na Xbox 360.Niestety,to co zobaczyłem po odpaleniu,to jakaś kpina.Wersja konsolowa oferuje TYLKO wyścig Tour De Fance i kierowanie jednym kolarzem.W dodatku nie jeździ się całych etapów,tylko te miejsca,które są zaznaczone na niebiesko.Ogólnie lipa.Nie ma przedsezonowych wyjazdów,nie ma dziesiątek wyścigów.I w dodatku wszystko po angielsku,gdzie wersja PC ma spolszczone wszystko i na wypasie.Oddałem grę na drugi dzień,uff..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tytuł brzmi Le Tour De France 2012 . Czyli chyba trzeba się spodziewać ze bedzie szło zagrać cała wielką pętlę . Dla mnie gra jest typowa dla fanów kolarstwa . Gramy TDF na kazdym etapie mamy sekcje grywalne z najciekawszychy momentów etapu i uwazam to za bardzo dobry wybór na niektórych wieksze na niektórych mniejsze ,sterujemy jednym zawodnikiem ale reszte mozemy kontrolowac przez wydawanie poleceń a wiec mozemy mu kazac nadawać tempo albo atakować lub osłaniac nas i wspomagać . Etapy sa w skali 2:1 Grę polecam dla sympatyków kolarstwa ja się nie zawiodłem a grałem wczesniej w PCM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że na konsolę wersja jest taka jaka jest. Dla mnie jest ona nudna i beznadziejna.

Pograłbym w wersję na PC ale niestety nie mama karty graficzne by mi poszła :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×