Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

hmm na necie jest gazetka i w niej jest 169zł za pada.

169 to za dualshocka, za sixaxisa 69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MediaMarkcie w Gdańsku były Sixaxisy po 70 zł jakoś z miesiąc temu. Promocja zaczęła obowiązywać w piątek, a ja cynk dostałem niestety w niedziele wieczorem, więc w poniedziałek już ich nie było, a sam zamierzałem kupić sobie 2 (co i tak zrobiłem ale za pośrednictwem allegro :] ).

Dlatego też uważam, że nie musi być to błąd.

Swoją drogą to niezły biznes jeśli kupisz 10 i sprzedasz po 90 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jade to sprawdzic, jesli to prawda to kupie Sixaxisa z wyprzedazy, potem moze juz nie byc.

Swoją drogą to niezły biznes jeśli kupisz 10 i sprzedasz po 90 zł

Watpie, na allegro.pl sa po 85 i jest 1 chetny... mozna wtopic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba lepiej DS3.. moze sie zasugerowalem, ale siakos lepiej mi lezy w rece, ciezszy nieco niz six.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padow w Auchan Wola Park nie ma...

Nie dowiezli podobno jeszcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Padow w Auchan Wola Park nie ma...

Nie dowiezli podobno jeszcze...

O jaaaaa, akurat miałem dzisiaj jechac, trudno pojadę moze w sobote

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w katowicach i sosnowcu tez nie dowiezli, sony zawiodlo

albo to wielki kit...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
albo to wielki kit...

To dziwne, tak to by nie reklamowali chyba. A może jest to promocja na określony rejon? Często tak bywa niestety... Ale znowu jak sprzedawcy coś o tym wiedzą, tylko mówią, że jeszcze nie ma to chyba nie może tak być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w Auchan w Płocku i tam dowiozą dzisiaj. To są SIXAXIS`y za 69zł. 110 zł obniżki - na 100%. I Rachet & Clank za 49 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem na allegro DS3 i mam pytanie odnosnie kabla usb. czy do podlaczenia pada do konsoli moge uzyc obojetnie jakiego usb-miniusb czy moze jest jakis specjalny kabelek do tego?bo kabelka z padem nie sprzedaja, wiec musze jakis dokupic. pytanie moze glupie, ale kto pyta nie bladzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupilem na allegro DS3 i mam pytanie odnosnie kabla usb. czy do podlaczenia pada do konsoli moge uzyc obojetnie jakiego usb-miniusb czy moze jest jakis specjalny kabelek do tego?bo kabelka z padem nie sprzedaja, wiec musze jakis dokupic. pytanie moze glupie, ale kto pyta nie bladzi...

Każdy USB-miniUSB powinien pasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ktoś był w Auchanie w Białymstoku?

jak sytuacja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupilem na allegro DS3 i mam pytanie odnosnie kabla usb. czy do podlaczenia pada do konsoli moge uzyc obojetnie jakiego usb-miniusb czy moze jest jakis specjalny kabelek do tego?bo kabelka z padem nie sprzedaja, wiec musze jakis dokupic. pytanie moze glupie, ale kto pyta nie bladzi...

Podłączałem pod swojego pada kabelki od różnych urządzeń i każdy działał Czy to od aparatu, czy to od PSP Więc nie masz się o co martwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale sie jaracie ja kupiłem sixaxisa za 59.99 w media expert u mnie w miescie od tygodni leżą bez zainteresowania klienteli chce ktoś?? za 70zł + przesyłka (na piwo będzie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. W Rumi w Auchanie pady są dostępne za 69zł. DS3 za 169zł i jest też Rachet & Clank za 50zł.Padów maja pełen asortyment,warto się zaopatrzyć.Ja jutro jadę po grę i pada

A tutaj gazetka

21.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po 14.00 przyszły sixaxisy w Rumi. Kilka sztuk i jeszcze ich nie wyłożyli na półki (pewnie i tak tam nie trafią). Ja swój już kupiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj po 14.00 przyszły sixaxisy w Rumi. Kilka sztuk i jeszcze ich nie wyłożyli na półki (pewnie i tak tam nie trafią). Ja swój już kupiłem

Wy tak wierzycie w te promocje?

Przecież od kiedy pojawiły się DS3 to 6axisy są poniżej 100zł w elektromarketach. A Wam napisali, że przecena ze 179zł to lecicie? Nie myślałem, że te marketingowe oszustwa jeszcze na kogoś działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh przecierz gazetka idzie na wszystkie sklepy w polsce nie tylko na jeden, chociarz może tak pisać!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Heh przecierz gazetka idzie na wszystkie sklepy w polsce nie tylko na jeden, chociarz może tak pisać!!!

Nieprawda. Gazetki w różnych miastach (a nawet w różnych punktach sprzedaży w tych samych miastach) najczęściej się różnią. (oczywiście nie zawsze i nie wszędzie)

przykład: MM - Poznań kupuje bez VATu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wy tak wierzycie w te promocje?

Przecież od kiedy pojawiły się DS3 to 6axisy są poniżej 100zł w elektromarketach.

Tak. Ja wierzę, że wydać 70 zł w auchanie jest lepiej niż 100 zł na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak. Ja wierzę, że wydać 70 zł w auchanie jest lepiej niż 100 zł na allegro.

Jakie 100 zł dzieciaku? Teraz na allegro sixaxis'y stoją po 80 zł. Ja też miałem kupowac w Auchan, ale wole kupic dualshock'a niz kolejnego sixaxis'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie 100 zł dzieciaku? Teraz na allegro sixaxis'y stoją po 80 zł. Ja też miałem kupowac w Auchan, ale wole kupic dualshock'a niz kolejnego sixaxis'a.

Cene 100zł zapewne podał jako orientacyjną.Jeżeli pad by na Allegro kosztował 69zł to i tak dla niektórych lepiej kupić w auchanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cene 100zł zapewne podał jako orientacyjną.Jeżeli pad by na Allegro kosztował 69zł to i tak dla niektórych lepiej kupić w auchanie.

To zalezy, bo jeśli sklep wystawia takiego pada w tej cenie na allegro to nie ma wtedy różnicy, tylko za wysyłkę dopłacasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×