Skocz do zawartości
tank-mania

Dyskusja O Sposobie Dobierania Drużyn W Drugim Turnieju.

Rekomendowane odpowiedzi

@up

Biorąc pod uwagę turniej 'wrześniowy'. Chciałbym orientacyjnie poznać zamiary. Zakładając, że przejdzie nr.1. Jakie klany mają zamiar wziąć udział i w jakiej ilości drużyn? Tzn. jeżeli jest jakiś liczebny i może/chce wystawić dwie drużyny 12sto osobowe.

Tylko JSP zgłosiło chęć, więc czekam czy jest sens kombinować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AGD także jest chętne. Na razie nie możemy jednak wystawić drużyny dwunastoosobowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TNT też zagra! zresztą w kantynie też pozgłaszało sie kilka klanów, a tutaj nie miały akurat okazji też zgłosić swoją chęć grania :thumbsup:

Edytowane przez Mersi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AGD także jest chętne. Na razie nie możemy jednak wystawić drużyny dwunastoosobowej.

Ciekawy pomysł na nomenklaturę uczestników, nutka tajemniczości... myślę, że dobijecie do potrzebnego stanu ilościowego.

Tylko dobierajcie starannie ludzi pod względem ich rzetelnośi i będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł na nomenklaturę uczestników, nutka tajemniczości... myślę, że dobijecie do potrzebnego stanu ilościowego.

Tylko dobierajcie starannie ludzi pod względem ich rzetelnośi i będzie dobrze.

Spokojna głowa - tylko sprawdzeni gracze. Nie będzie niemiłych niespodzianek.

Idę walczyć. See U on the Battlefield! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także zgłaszam klan na turniej :) o nazwie... "Play For Fun" :biggrin: Jak coś to jesteśmy zwarci i gotowi :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś kiedy rusza turniej?

No koniec wrzesnia, początek października.

Proponowałem szybki wakacyjny, ale nikt nie zgłosił ochoty. Natomiast były głosy, że ludzie wyjeżdżają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No koniec wrzesnia, początek października.

Proponowałem szybki wakacyjny, ale nikt nie zgłosił ochoty. Natomiast były głosy, że ludzie wyjeżdżają.

Dzięki za odpowiedź. Mnie do końca wakacji nie ma, więc już teraz zgłaszam swój udział oczywiście jak Bas stworzy jakiś skład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bw270_cooltext544979046.gif

Wydaje mi się,że turniej powoli przestaje być zabawą,a zaczyna pogonią za tym kto wygra i zdobędzie nagrody.Początkowo myślą przewodnią miało być wyłącznie miłe spędzenie czasu.

Czy nie byłoby najprościej "wrzucić karteczki do szklanej kuli" i wylosować drużyny,bez zwracania uwagi na skill,K/D ratio,czy przynależność do klanu?

Edytowane przez made_in_KRAKOW
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo metodą jaką stosuję się przy losowaniu grup na eliminacje MŚ. Szybko, sprawiedliwie i wygodnie. 4FUN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby zastosować takie losowanie to najpierw trzeba ułożyć koszyki, a żeby tego dokonać to trzeba mieć jakiś wyznacznik. Myślałem o czymś w stylu 70*K/D + 0,3*Skill lvl, ale nie wiem jak by to w praniu wyszło :)

Wtedy można zrobić cztery koszyki dla obliczonych współczynników.

Koszyk 1: powyżej 400

Koszyk 2: 300 - 399

Koszyk 3: 200 - 299

Koszyk 4: 100 - 199

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się,że turniej powoli przestaje być zabawą,a zaczyna pogonią za tym kto wygra i zdobędzie nagrody.Początkowo myślą przewodnią miało być wyłącznie miłe spędzenie czasu.

Niestety to w pewnym sensie prawda.

Ideą miało być "poznajmy się, pograjmy razem na luzie i na wesoło". Idea w 90% jednak wypaliła, w życiu tak jest, że widoczne są ekstremy. Nawet jak 998 osób na dyskotece tańczy, a dwie się biją to te dwie są widoczne, a reszta ginie w tłumie.

Ale żeby nie było spinek, to będzie mała zmiana w strefie nagród. Nagrody będą okolicznościowe, niewymierne, teoretycznie bezwartościowe. A jednak niepowtarzalne, nie do osiągnięcia poza turniejem.

Jeżeli zaś chodzi o dobór drużyn to niedługo przedstawię decyzję za/przeciw pewnych systemów i podejmiemy decyzję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie byłoby najprościej "wrzucić karteczki do szklanej kuli" i wylosować drużyny,bez zwracania uwagi na skill,K/D ratio,czy przynależność do klanu?

Tylko wtedy mógłby się pojawić problem że ludzie by rzucili się na turniej jak na ciepłe bułeczki a później nie raczyli by do niego przystąpić bo po losowaniu by twierdzili że mają najsłabszy team i by olali turniej tak jak było to podczas pierwszego turnieju <_< Jest to denerwujące gdyż ludzie wpisują się a potem walą w ch*ja :confused: , a ludzie z rezerwy przeskakują z teamu do teamu bo się nie załapali do pierwszego składu gdzie i tak ludzie nie przychodzą a rezerwowi mogli by zając ich miejsce lecz nie bo to nadal rezerwowy :pardon:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×