Skocz do zawartości
UltrasPoland

Na Czym Gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,od pewnego czasu szukam jakiegoś dobrego,nie drogiego fotela do gry,bez żadnych bajerów.Chodzi mi jedynie o wygodny,nie drogi fotel,jeżeli macie jakieś ciekawe linki,pomysły to dawajcie,przy okazji pochwalcie sie na czym Wy spedzacie chwile przed konsolą :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotel firmy Fatty, laska niestety nie była dołączona w zestawie ;)

fotel-fatty.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grywam na PS3 :whistling:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiem, że chodzi o rzeczy na których siedzimy podczas grania. To była pierwsza rzecz jaka przyszła mi do głowy. Żarcik taki.. :pardon: A ja grywam na fotelu/kanapie. Nie powiem jaka bo nie była kupowana specjalnie do grania tylko ogólnie do salonu i była kupowana w jakimś meblowym sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy w sumie od gry, żeby się lepiej wczuć wybieram odpowiednią sofę.

przy Pixel Junk Eden:

pixel_sofa.jpg

przy God of war I,II (III już nie! ):

furniture_creative-001.gif

przy Tron legacy:

noah3.jpg

przy Tomb Raider:

c2005.jpg

(czasem się coś psuję to podaję linka Link1)

przy Flower HD:

furniture-007.jpg

przy Beijing 2008 (najczęściej w konkurencji pływanie):

a414_swiming.jpg

Link2

A to jak znajomi wpadną:

nap.jpg

żartuję, tak na prawdę na tym gram:

c5056.jpg

Link3

:)

Nie ma to jak jutro bronić pracę magisterską :)

Edytowane przez Marcoch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kanapa, ale przydałby się taki fotel jak ma Tomo, skill +10% wtedy :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram na sofie z ikeai... swoja droga polecam bo jeszcze na wygodniejszej nie siedziałem:) zresztą dlatego wybór padł akurat na nią:)

kivik-sofa-trzyosobowa__0108267_PE258013_S4.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na fotelu na kółkach takim do pc ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na takim bujaczku można dostać choroby sierocej ;)

LOL dobre. Masz plusa za poprawienie mi dzisiaj mojego "zrytego" humoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecałbym coś takiego http://www.argos.ie/...AMING+CHAIR.htm

a że szukasz czegoś tańszego to powinieneś zadowolić się http://www.argos.ie/...AMING+CHAIR.htm lub http://www.argos.ie/...AMING+CHAIR.htm

jeśli wciąż dla ciebie za drogo to pzestań zawracać ludziom głowę i kup najtańszy fotel jaki znajdziesz

edit. jesli chcesz cos w stylu poduchy to moze ciebie tez zainteresowac: http://www.argos.ie/static/Product/partNumber/9003792/Trail/searchtext%3EGAMING+CHAIR.htm

Edytowane przez ExiledDiclonius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był już temat o fotelach i pozycjach do grania ( LINK http://www.ps3site.p...-grajac-na-ps3/ ) lecz niestety został bardzo szybko zamknięty, dlatego że niedługo przed powstaniem mojego niesamowicie interesującego tematu na forum debiutował nowy moderator, który bardzo utożsamiał się ze swoim zadaniem i zamykał prawie wszystkie tematy. Skończyło się na tym, iż mój temat też został zamknięty i przeniesiony do sali wstydu.

Żeby nie było, że piszę nie na temat. Ja siedzę na krześle obrotowym co jest moim zdaniem turbo wygodne, gdyż można szybko odwracać się pomiędzy komputerem a PS3.

Edytowane przez timetoshake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem że wiekszości posiadaczami PS3 są bogate dzieci bogatych rodziców,ale mimo wszystko poniektórych wypadałoby nauczyć się troszke kultury bo chamstwo aż kipi.Tyle więcej nie ma co dyskutować bo poziom jest żenujący. Pozdro.

Edytowane przez UltrasPoland
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem do czego odnosi się powyższy post, ale jakoś nie zauważyłem objawów chamstwa. No chyba, że ślepy jestem.

@timetoshake: takie krzesło to fajna rzecz jak masz jedno obok drugiego (kiedyś miałem taką konfigurację), ale teraz zrobiłem się wygodny i wolę się rozłożyć na łóżku czy kanapie, chociaż do niektórych gier nie idzie inaczej jak na siedząco :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem że wiekszości posiadaczami PS3 są bogate dzieci bogatych rodziców,ale mimo wszystko poniektórych wypadałoby nauczyć się troszke kultury bo chamstwo aż kipi.Tyle więcej nie ma co dyskutować bo poziom jest żenujący. Pozdro.

Wypowiedział się kibol :), ksywa wymaga choć jednym rzutem butelką albo krzesłem w Policjanta. Forum jest chamskie bo nie wypisujemy CHWd.... Jp... itd. Kolego, Twoja kultura za pewne tutaj pasuję: Odpowiednie forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem do czego odnosi się powyższy post, ale jakoś nie zauważyłem objawów chamstwa. No chyba, że ślepy jestem.

@timetoshake: takie krzesło to fajna rzecz jak masz jedno obok drugiego (kiedyś miałem taką konfigurację), ale teraz zrobiłem się wygodny i wolę się rozłożyć na łóżku czy kanapie, chociaż do niektórych gier nie idzie inaczej jak na siedząco :).

Prawdopodobnie chodziło mu o moją wypowiedź, w której podałem kilka modeli siedzisk przeznaczonych dla graczy. Zarówno droższy model jak i te najtańsze, po czym stwierdziłem, iż jak go nie stać na te najtańsze to żeby nie zawracał ludziom głowy tylko kupił najtańszy fotel, co jest prawdą, gdyż 100 euro nie jest wygórowaną ceną jest wręcz tanio. Za taką kwotę nie znajdzie czegoś co się nie rozpruje lub rozpadnie po pół roku o wygodzie nie wspominając.

Zawsze pozostaje coś takiego: http://www.argos.ie/...ext%3ECHAIR.htm (jeśli wcześniej wykrył chamstwo to nie wiem jak chłopak odbierze ten sarkazm)

Ja rozumiem że wiekszości posiadaczami PS3 są bogate dzieci bogatych rodziców,ale mimo wszystko poniektórych wypadałoby nauczyć się troszke kultury bo chamstwo aż kipi.Tyle więcej nie ma co dyskutować bo poziom jest żenujący. Pozdro.

Tak się składa, iż nie jestem dzieckiem, ani nie mam bogatych rodziców.

Edytowane przez ExiledDiclonius
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-16741-0-94695300-1312532495_thumb.j

coś podobnego mam

tylko jeszcze by się jakiś uchwyt na piwko przydał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Inne tematy sa o fotelach a mi chodzi dokladnie o ta pufe.

1.jpg

kosztuje ok. 100 zl i sie zastanawiam czy jest to wygodne. W sklepie nie moge tego znalesc aby samemu sprawdzic wiec moze ktos z was posiada ten fotel?

Albo o rozmiar wiekszy i 50 zl drozszy

3.jpg

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×