Skocz do zawartości
Gość ProroK

Deus Ex: Human Revolution

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Można by nawet pokusić się, na założenie osobnego wątku, bo ciekawa dyskusja się zaczęła wywiązywać a i w innym temacie, też trochę na temat PL było...

Po części się zgodzę z powyższym wpisem - niekiedy brakuje możliwości zmiany głosów/napisów czy całkowitego ich wyłączenia a to byłoby by chyba najkorzystniejszym rozwiązaniem dla wszystkich...

Ja akurat nie jestem przeciwnikiem polonizacji - o ile ekipa lokalizacyjna nie popełni czegoś w stylu "Kinect Star Wars" (Yoda wymiata), a napisy nie roją się od masy "kfiatków", to chętnie wybieram nasz język...

PS. I nie zapominajmy, że nie wszyscy muszą znać jedyny słuszny język zza wielkiej wody ;) na świecie są też i inne...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem deus ex, przelecialy napisy koncowe i gra powrocila do menu glownego, moje pytanie dotyczy dlc brakujace ogniwo, pobralem je i chce grac dalej, jak wejde do pobrane materialy to wlasnie tam jest brakujace ogniwo, po uruchomieniu gry postac jest "gola" tzn. nie jest to ta postac ktora konczylem gre - chodzi tu przede wszystkim o ulepszenia. Czy jest to normalne? Myslalem, ze jest to kontynuacja deus exa i bede gral postacia z podstawki a tu wychodzi na to ze mam postac od poczatku. Bede wdzieczny za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak - Missing Link to osobny, niezwiązany z podstawką dodatek... I zaczynasz od zera...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kloose oczywiście dobrze prawi - technicznie rzecz biorąc Missing Link jest niejako poza główną grą. Ja natomiast mam pytanie do pytającego: jak można było wogóle o to pytać? Setting dodatku jest tak przejrzyście i jasno zaprezentowany że średnio rozgarnięta małpa by w lot zrozumiała czemu Jensen jest goły(dosłownie i w przenośni). Zanik umiejętności wyciągania wniosków to chyba największa zmora pokolenia internetu - teraz zamiast poświęcenia 30 sekund na analizę i wnioskowanie wchodzi się na dowolne forum i smaruje pytanie o każdą, najlogiczniejszą nawet, pierdołę. Ja rozumiem pytanie o jakiś moment w którym gracz np. utknął, czy o stronę techniczną gry, ale pytanie pt. "nie jest tak jak sobie wymyśliłem, czy to normalne?" przelewa czarę goryczy. Ratuje Cię przynajmniej to żeś dobrze wychowany.

Edytowane przez Danny Boy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10.000 extra credits co jest w DLC jest do wykorzystania jednorazowo czy przy każdym przechodzeniu gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może jak rozwiązać problem ze znikającym HUDem? Po tym "prologu" mi zniknął i grałem tak przez parenaście godzin, ale mam już tego dosyć. Mam wersję z PS+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może jak rozwiązać problem ze znikającym HUDem? Po tym "prologu" mi zniknął i grałem tak przez parenaście godzin, ale mam już tego dosyć. Mam wersję z PS+.

Na samym początku zanim udasz się do fabryki Sarif (zakładnicy), rozmawiasz z Pritchardem i on naprawia ci implat. Nie wiem czy to można zrobić później, w ogóle wydawało mi się że jest to obowiązkowa sprawa bez której nie da się grać dalej z tym mrugajacym hudem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam buga i gram na poziomie ultra hard bez HUDu ;p Niestety tego błędu się chyba nie da naprawić inaczej niż rozpoczęciem nowej gry, więc niestety zakończę ją bez tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie...ściągnąłem grę z PS+ nigdy nie grałem w DeusEx macie jakieś rady dla początkującego? DLC opłaca się kupować bo widzę, że kosztują grosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się i to bardzo - masz z 6 godzin dodatkowej zabawy, a faktycznie kosztuje teraz grosze...

Zresztą te pozostałe dodatki też można kupić - za całość wyjdzie Ci 29zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie...ściągnąłem grę z PS+ nigdy nie grałem w DeusEx macie jakieś rady dla początkującego? DLC opłaca się kupować bo widzę, że kosztują grosze.

Zdecydowanie bierz dodatki - "Missing Link" to wręcz idealny przykład tego jak powinno wyglądać DLC z prawdziwego zdarzenia. Jego jedyna wada to chyba to że nie da się zagrać w jego zawartość w trakcie podstawowej kampanii, a byłaby to świetna okazja do małego przetasowania augmentacji i wyzerowania dopakowanego ekwipunku celem uczynienia końcówki gry bardziej wymagającą. Tactical + Explosive to po prostu bonusy z preorderów, ale za takie grosze to czemu nie wziąć - dostaniesz bardzo fajny wytłumiony karabin snajperski i ciekawą, choć krótką misję dodatkową.

A rady dla początkujących? Hmm polecam rzucić okiem na mój niby-poradnik odnośnie broni i augów parę stron wcześniej. Z kwestii o których nie wspominałem to warto dokładnie zrozumieć jak działa hackowanie - sprawia dużo frajdy i jest bardzo użyteczne. No i naprawdę polecam pierwszy raz grać bez żadnych solucji, jutuba itd - po prostu na wczuć się w postać i grać po swojemu.

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie jakieś rady dla początkującego

Jest taki dział, który zwie się "Poradniki", no ale po co w ogóle do niego zaglądać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie jakieś rady dla początkującego?

Warto inwerstować na początku w hackowanie i (choć jest to dość nudne moim zdaniem) włamywać do każdego napotkanego komputera, alarmu. W ten sposób można bardzo szybko uzbierać kolejne praxis (za pkt doświadczenia). Warto też kupić możliwość podnoszenie cięzkich przedmiotów, bardzo często obejdziesz w ten sposób przeciwników. Niewidzialność też jest dobra, szczególnie na kamery, i te kurtyny podczerwieni (nie wiem jak to się fachowo nazywa w grze) bardzo się przydaje - choć zabiera energię baterii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ System lądowania Ikar

+ Wzmacniacz Społeczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też ten karabin obezwładniający niewiele dawał ? Praktycznie ponad połowa moich strzałów jest niecelnych nawet tych z bliskiej odległości, mimo tego że celownik zmienia mi się kolor na czerowny a na dodatek bardzo często przez te niecielne strzały przeciwnicy mogą mnie łatwo namierzyć. Aż się sam zastanawiam bo może ja coś źle robie. Celuje w okolice tułowiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o Tranqulizer Gun'a? To jest najlepsza broń w całej grze... Grałem tylko z nią.

Jedynie na bossach używałem ostrej.

Masz w głowę strzelać, w tułów musisz poczekać chwilę zanim strzałka zacznie działać.

Dopiero po kilku sekundach padnie jak w tułów strzelasz.

Chyba, że chodzi Ci o te małe, elektryczne?

Tym dziadostwem nie grałem, także nie wiem. Tranqulizer jest idealny na każdą okazję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponad 20h

Wątku głównego? Razem z misjami pobocznymi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też ten karabin obezwładniający niewiele dawał ? Praktycznie ponad połowa moich strzałów jest niecelnych nawet tych z bliskiej odległości, mimo tego że celownik zmienia mi się kolor na czerowny a na dodatek bardzo często przez te niecielne strzały przeciwnicy mogą mnie łatwo namierzyć. Aż się sam zastanawiam bo może ja coś źle robie. Celuje w okolice tułowiu.

Chodzi ci o paralizator czy karabin na strzałki usypiające? Bo na pewno nie o PEPSa, bo to jak pierdolnie, to wiesz że zadziałało. Jak paralizator Ci nie skutkuje to pewnie walisz na zbyt dużą odległość. A środek nasenny, jak już ktoś napisał, przy strzale w tułów działa dopiero po jakimś czasie. Co zresztą wydaje się zupełnie logiczne i gdybyś poświęcił 15 sekund na przeczytanie opisu broni w inventory to pewnie nie odczułbyś potrzeby zadawania równie idiotycznych pytań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam chyba już ponad 10 godzin a jeszcze jestem w Detroit ale te misje poboczne rzeczywiscie troche zajmują czasu. Apropo broni to chodzi mi o tą broń co dostałem lecąc samolotem na początku gry na długi dystans. Rzeczywiście cały czas strzelam w tułów. Boję się że jak strzele w głowę to przypadkiem kogoś zabije bo podobno zdarzały się takie przypadki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×