Skocz do zawartości
fialas

APB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wdzię, że nie ma takiego tematu więc...

...swego czasu słyszałem info o APB który miał być MMO na PC i next geny, premiera miała byc w 2008, a tu ciągle o tej grze cicho. Jeszcze jak posiadałem Xa to o niej słyszałem i myślałem, że będzie exclusivem, ale widzę, że na stronie gry (apb.com) nie ma jasnego info na co wychodzi, oprócz PC i "next genowe konsole"

Tutaj możecie obejrzeć gameplaye z gry.

W skrócie ma to być MMO, z podziałem na stróżów prawa i przestępców, gdzie mamy zdobywać doświadczenie, oraz dzieje się to w otwartym świecie. Polecam filmiki wiele wyjaśniają.

(Nie wiedziałem gdzie umieścić temat, proszę o wyrozumiałość ^^)

PS

Będę wdzięczny jeżeli macie jakieś info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki smaczek mi narobiłeś :] kiedyś słyszałem o tej grze ale zapomniałem o niej . hmm bosko wpierw GTA 4 potem SAINT ROW 2 a na koniec APB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tę grę muszę mieć, IMHO jest tak dobra, że jeżeli nawet będzie exclusive na X0 to zakupie specjalnie konsole M$ dla tego tytułu Przegrzebałem sieć i albo znalazłem stare info sprzed premiery PS3 gdzie pisało, że gra wychodzi na PC/X0, lub nowe info PC/next-gen consoles. Możliwe, że wciąż cicho o grze z powodu wyjścia PS3 i tworzenia APB właśnie na naszą czarnulkę (mam taką cichą nadzieję). W końcu gra jest już robiona 3lata

Dla zainteresowanych screeny z GDC08.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytalem to ma być gra tylko na X360 i PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż jak już pisałem info różni się w zależności od czasu w jakim było publikowane. Napisałem e-maila do twórców APB może raczą odpisać Najwyżej będzie trzeba kupić X0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, odpisali, ze trwaja prace, dziekuja za zainteresowanie, teraz nie moga nic powiedziec, a info mam szukac na ich stronie (ktora dawno sie nie doczekala updata). Czyli zero informacji, wymigali sie od odp. i tyle Dlatego tez nie pisalem tu nic bo nie bylo po co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×