Skocz do zawartości
MichalEEEk

Supremacy Mma

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule , już we wrześniu , ukaże się Supremacy MMA.Będzie to 3 seria gier MMA. Do tej pory ukazała się seria UFC ( 2009 oraz Undisputed 2010 ) oraz EA Sports MMA.Już we wrześniu dojdzie Supremacy MMA.Wszyscy fani sportu , oczekują konkurencji dla UFC oraz EA Sports MMA.Tym razem , będzie wiele brutalniej , wiele 'hardcorowiej'.

Jak narazie wiemy :

- gra ukaże się tylko na konsole Playstation 3 oraz Xbox 360.

- grafika będzie conajmniej dobra.

- będzie niezwykle brutalnie.

- gra nie będzie posiadała , żadnych oficjalnych licencji żadnej ligi MMA , co idzie za tym ? Zawodnicy , lokacje itd. będą tworzone przez dewelopera.

- w grze będzie kamera telewizyjna , oraz gra będzie bardzo realna.

Trailer #1

Trailer #2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- gra nie będzie posiadała , żadnych oficjalnych licencji żadnej ligi MMA , co idzie za tym ? Zawodnicy , lokacje itd. będą tworzone przez dewelopera.

Nie do końca. Oczywiście zgodzę się że nie będzie oficjalnych lig MMA ale jak wiadomo w grze ma się pojawić między innymi Jens Pulver. Nie będę się rozpisywał kim on jest ale każdy kto interesuje się w jakimś tam stopniu zagranicznym MMA to go zna. Ma się również pojawić też jakaś babka ale nie pamiętam kto. Być może twórcy nas zaskoczą i kogoś jeszcze dadzą. Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca. Oczywiście zgodzę się że nie będzie oficjalnych lig MMA ale jak wiadomo w grze ma się pojawić między innymi Jens Pulver. Nie będę się rozpisywał kim on jest ale każdy kto interesuje się w jakimś tam stopniu zagranicznym MMA to go zna. Ma się również pojawić też jakaś babka ale nie pamiętam kto. Być może twórcy nas zaskoczą i kogoś jeszcze dadzą. Zobaczymy.

No dobrze wiedzieć , że jednak coś będzie.:D

Dobrze , że napisałeś to jako pierwszy , ludzie będą wiedzieć ;DD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co z tego wyjdzie po trajlerach wydaje mi się że z grafą i odwzorowaniem rzeczywistości będzie słabo, ale na pewno gra wpadnie w moje ręce.

Pewnie zamienię MK9 + jakaś dopłata za S MMA

Szczerze kibicuje tej grze bo zawsze w bijatykach brakowało mi łamania rąk i nóg(piszę tu o grach z ludźmi a nie dziwadłami pokroju MK)

Naprawdę liczę że coś z tego będzie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc zamiast kolejnej w ostatnim czasie (4?) gry o MMA, wolałbym jakąś konkurencję dla Fight Night-a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo do sciagniecia z US PSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zakupilem ps3 i pierwsza gre ea sports mma. Teraz przepatrzylem supremacy mma na youtubie i jestem pod ogromnym wrazeniem.. Glowna roznica w tej grze to nie oszukujmy sie, ale brutalnosc, bo mam wrazenie ze pod wzgledem artystycznym czy gameplay'owym bedzie zblizona jak nie gorsza od ea sports mma czy ufc. Ale gdy doda sie do tego undergroundowe walki bez zadnych zasad, lamanie konczyn i duza ilosc krwi.... ehh no niektorych to po prostu pociaga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralem dzis pol godziny i stwierdzam,ze samymi rzutami mozna wygrac walke (odbieraja energie). Kilka rzutow i jest po wszystkim. Poza tym demko dosc slabe,jedna runda po ktorej trzeba obejrzec reklamy i pozniej znow menu + wstawka fabularna przy wyborze walki. Grafika nie jest zla, animcja bardzo ladna. Fajnie tez wyglada wizualizacja obrazen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra miała swoją premiere wczoraj.:) Kupił ktoś i grał , jak wrażenia :) ? Nastawiłem się , a chce znać opinie.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×