Skocz do zawartości
Dante

Co to jest?

Rekomendowane odpowiedzi

Ściągnąłem takie coś z Japońskiego Store. Nie da się tego przenieść do żadnego folderu i zawsze jest na samej górze w ikonkach. Gdy włączę pojawia się jakiś pasek i ściąga coś z internetu, trwa to trochę, a gdy dojdzie do końca ukazuje mi się "Error has occured" i każe mi wyłączyć grę przez PS Button. Ktoś wie co to jest?

Zdjęcia kiepskie, bo robione telefonem i w dodatku obraz wyświetlany na projektorze.

zdjcie055ya5.th.jpg

zdjcie054hp3.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Też to kiedyś ściągłem, nie wiedziałem co to jest i do tej pory nic nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odpaliłem to na japońskim koncie, to po zakończeniu pobierania ujrzałem całą litanię ogłoszeń po japońsku i nie mogłem nic nacisnąć... dziwne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten długi loading to ściąganie update'u do tej "gierki". Gra polega na tym , że obserwujemy chodzącego po pokoju kotka , możemy go ubrać jak chcemy itd. Z menu można wejść też do paru SIECIOWYCH mini gierek np. Jan Ken Pon ( Kamień papier nożyce po polskiemu ;p) i inne popierdółki. Więcej się w to dziwne zjawisko nie zagłębiałem. Acha i jeszcze możliwe , że zamiast samej tej gierki ściągneliście tylko dodatek więc nie chce wam odpalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muehehe... niezla masz Dante tapetke

jakosc zdjec jest wystarczajaco dobra, zeby przeczytac na pierwszym skrinszocie 'pobieranie danych'

to cos co zaciagnales nazywa sie 'mainichi isshyo' - czyli w wolnym tlumaczeniu 'codziennie razem' (buehehe)

mozesz poszperac wiecej jesli kreca cie tematy tamagochi i innych pokemonow

http://www.dokodemoissyo.com/mainichi

http://uk.youtube.com/watch?v=QEmDg3JnQGE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest moja tapeta To jest background do tej ikonki właśnie, tak jak ustawiasz "kursor" na jakąś grę to zmienia się tło pulpitu pod tą grę. Kurde, żeby mi się to załadowało. Może rzeczywiście sam dodatek ściągnąłem.

EDIT: Działa Fajna zabawa, wprawdzie wszystko robię na czuja, ale naprawdę miodzio Okazało się, że rzeczywiście zassałem sam dodatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa zagadka. Post pod postem, bo dotyczy czego innego. Co to za gra? Właściwie to ciężko to nazwać grą, bo tam tylko obrazy i napisy się przewalają przez ekran (po japońsku of course), do tego czasem będziemy musieli dokonać wyboru. Ogólnie jest to jakiś horror i to powiem, że nie najgorszy. Oczywiście to tło to nie moja tapeta, a background ikonki tej gry Zdjęcie robione telefonem, obraz na projektorze.

zdjcie058gy1.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nazywa sie Imabikisou , a takie gry jak ta to Sound Novel. Napewno jako wielbiciel wszystkiego co japońskie (tak jak ja) chyba wiesz , ze w japonii produkuje sie pełno gier w których są tylko obrazki lub króciutkie filmiki i dokonujemy tylko wyborów zaznaczając co ma zrobić postać albo jakiej ma udzielić odpowiedzi itp. Trudno raczej sie w to demo zagrywać , ale i tak nie załuje 30 minut spędzonych z ta produkcja , otóż jak na ten typ gry jest całkiem niezła. Obrazy w High-Def są świetne tak samo jak dźwięk w tej grze , a o fabule nie moge za dużo powiedzieć ponieważ nie władam tak świetnie japońskim , ale słyszałem , że chociaż jest to kolejna historia o duchach i klątwach to naprawde potrafi zaskoczyć nawet jeśli znamy wiele takich opowiastek. Dla dobrze znających japoński i lubiących takiego typu gry moge z czystym sumieniem polecić tą produkcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam Novele Właśnie gram w Fate/Stay Night na PC po japońsku, który jest właśnie takową produkcją Gry bardzo przyjemne, a właśnie ta na PS3 mnie zaintrygowała, bo mimo, że nie rozumiałem za wiele z tekstu to klimat mnie wciągnął

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×