Skocz do zawartości
erwines

De Blob 2

Rekomendowane odpowiedzi

post-16741-0-09751100-1314381385_thumb.j

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierkę można wyrwać za śmieszne pieniądze na thehut, podobno szału nie robi, niestety mam górkę tytułów do pokończenia i się nie zabrałem do zakupienia. Ktoś z forumowiczów grał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierkę można wyrwać za śmieszne pieniądze na thehut, podobno szału nie robi, niestety mam górkę tytułów do pokończenia i się nie zabrałem do zakupienia. Ktoś z forumowiczów grał?

http://www.youtube.com/watch?v=Lv7AK5HDnQw&feature=related

a i owszem grał a nawet nadal gra :biggrin: JA

nową grę można wyrwać za mniej więcej 50 zł. Jest to bardzo tani a dobry tytuł który dostarczy nam sporo zabawy

cóż mogę powiedzieć na temat tego tytułu

zacznijmy od obsługi ps move

to takie granie na move bez wykorzystywania move ponieważ różdżką możemy tylko operować po menu a w grze korzystamy tylko z jej przycisków

potrzebny jest też dodatkowy kontroler ( jak ktoś go nie ma to można używać zwykłego pada )

jedyna rzecz która mi się nie podoba podczas gry na move to sterowanie kamerą. Operuje się nią dwoma przyciskami a fajnie by było sterować ruszając kontrolerem move.

gra do trudnych nie należy a fabuła jest prosta

jakiś tam zły "ludzik" (nie wiem jak to inaczej nazwać ) sprawia że wszystko staje się czarno-białe, a jego sługi hipnotyzują mieszkańców planety

my wcielamy się w Bloba - kolorową piłeczkę z uszami

naszym zadaniem jest przywrócenie światu kolorów i pokonanie złego ludzika

na ukończenie każdego poziomu mamy wyznaczony czas ale jest go dużo i nawet na wyższych poziomach trudności zostaje duży zapas

gra jest głównie kierowana w stronę tych młodszych graczy co nie znaczy że i ci starsi nie mogą sobie pograć ( ja gram )

dużo humoru i świetna zabawa

co do muzyki. Ścieżka dźwiękowa świetnie pasuje do gry, nie ma tu zwykłej muzyki tylko jakieś wesołe melodyjki

oprawa graficzna też nie najgorsza ale w platformówkach nie o to przecież chodzi

niestety nie ma polskiej wersji lecz wystarczą podstawy angielskiego w menu i damy radę gdyż bohaterowie tak jak w seriach LEGO nic nie mówią tylko wydają dziwne odgłosy

można również grać z osobą towarzyszącą ( na dwa pady )

polecam dla graczy w każdym wieku, mamy tu naprawdę sporo dobrej zabawy a i odstresować się można i trochę pośmiać

subiektywna ocena ogólna 9-/10

muzyka 10/10

grafika 9/10

to tyle z mojej strony

pozdrawiam Erwin

ps: gra nie wymaga kontrolera bezprzewodowego PS Move. Do gry wystarczy zwykły pad

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×