Skocz do zawartości
Wojtek Szemik

Guitar Hero: Metallica

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako że w tą grę mało kto już gra online, chciałbym zaproponować bitwę zespołów. Gramy na poziomie medium/hard, więc pro graczami nie jesteśmy. Jeśli masz ekipę do pogrania, to pisz w tym temacie. Piszcie też kiedy wam pasuje, my dopasujemy się do waszej daty.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie, odezwij sie na gg: 6035021.

Perkusja: Hard/Expert

Gitara/Bas: Hard

Możemy coś pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogramy wraz z kolegą

perkusja HARD

gitar/bass MEDIUM

Kolega Gitara/Bass Medium

PSN Id qmpel84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnosnie perkucji. Bo na gitarce pogrywam sobie na medium a jak to wyglada z talerzami i gra na nich a w szczegolnosci z ich zywotnościa?? bo mam zamiar kupic

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnosnie perkucji. Bo na gitarce pogrywam sobie na medium a jak to wyglada z talerzami i gra na nich a w szczegolnosci z ich zywotnościa?? bo mam zamiar kupic

Pozdrawiam

Kwestia dobrego poskładania perkusji i dokręcenia górnych talerzy, są tam gumowo - piankowe podkladki, z którymi czasem trzeba pokombinować czy dać je od spodu talerzy czy od góry, ja osobiście podłożyłem od góry i jest rewelka. Polecam GH: Metallica na perkusję...można się spocić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jest ktoś chętny na ustawkę trofików?

Posiadam cały zestaw instrumentów.

Interesują mnie praktycznie wszystkie trofea, które można zrobić on-line, w grach:

Guitar Hero 5

Guitar Hero Warriors Of Rock

Guitar Hero Metallica

Band Hero

The Beatles Rock Band

Gram praktycznie cały tydzień, ale najczęściej w godz. 8-15 (sąsiedzi są w pracy i nikt nie zawraca mi d***:biggrin: ).

Chętnych proszę o info, najlepiej na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje ludzi do zrobienia trofików na online 6 stycznia. Głównie chodzi mi tutaj o zrobienie trofeum Battery gdzie trzeba nabić 1mln 4 osobowym bandem.

Odrazu się pisze ze moge zagrac na gitarze na hard/expert (zalezy jak mi bedzie szło:D)

Jakby ktoś chciał to piszcie tu albo na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny na każdy typ online w GHwor i w band hero... Narazie tylko te gry posiadam... no i jeszcze GH3... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doradźcie mi prosze;) Mam warriors of rock(pełen zespół) i myślę nad kupieniem następiej gierki z tej serii i teraz pytanie: Którą wybrać? GH metallica,rock band 2 czy rock band green day ? A i czy instrumenty z GH warriors będą pasować do gierek rock band ?? z góry dzięki za odp; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest temat do tego typu pytań, ale z tego co mi wiadomo to chyba wszystkie gitary z GH sa kompatybilne z Rock Band. Ja na twoim miejscu kupiłbym gitarę od GH bo RB ma słabe gitary (nie słuchać strum baru, a co moim zdaniem jest potrzebne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze gra w GH Metallica online? Mój nick PSN tehaer. Perkusja Hard/Expert, Gitara Expert.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze gra w GH Metallica online? Mój nick PSN tehaer. Perkusja Hard/Expert, Gitara Expert.

Nie gram na co dzień, ale potrzebuję perkusisty żeby wbić trofeum Battery. Mam jeszcze jedną osobę, która ogarnia Baterię na gitarze expert; sam gram bass hard. Jeżeli jesteś zainteresowany ustawką na to trofeum daj znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez jestem chetny do pogrania Gitara HARD/EXPERT , perkusja EXPERT . Mam juz wygrana na koncie na zawodach w Zabrzu na EPS. ciuciek_PL enjoy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chetnie pogram.

Gram tylko na perkusji Poziom expert/hard zalezy od kawałka i dnia :D

pisac jak cos 7557099 lub psn mrdywan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję osób do pomocy we wbiciu trofków on-line. Dopiero zaczynam swoją przygodę z GH toteż gram na poziomie medium. Próbowałem zmierzyć się z poziomem Hard/Expert, co zakończyło się druzgocącą klęska... :down:

Aktualnie posiadam jedynie gitare, ale planuję zakup pozostałych części instrumentarium.

 

Zainteresowanych proszę o pisanie na psn, nick: Yellow_Frog83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej Panowie no ja jestem chętny fajnie że się ktoś zgłosił, nie jestem expertem :) grywam na średnim poziomie i chętnie bym z kimś pograł online

 

psn: radekc1975, hs jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey, dawno nie zaglądałem na forum i ku mojemu zaskoczeniu temat odżył...

Próbowałem grać online i niestety napotkałem poważne problemy - może ktoś pomógłby w znalezieniu rozwiązania?

O co chodzi? Pierwsze próby gry online zakończył się kompletnym fiaskiem. Gdy próbowałem się z kimś połaczyć wyskakiwał komunikat "sesion no longer available", tak samo było w przypadku, gdy ktoś odbierał zaproszenie ode mnie... Poszperałem trochę po forach i doczytałem się, że żeby problem zlikwidować trzeba pootwierać odpowiednie porty i wstawić konsole w tryb dmz. Tak też zrobiłem.

Ostatecznie stanęło na tym, że mogę odebrać czyjes zaproszenie i dołaczyć do gry, natomiast nikt nie może dołączyć do mojej (ciągle to "session no longer..." się pojawia). Również w przpadku trybu wyszukiwania jest lipa. Gra "nie widzi" graczy. 

Z innymi grami nie mam (i nigdy nie miałem) takiego problemu i śmigam na legalu.

Internet mam z Neostrady 10Mb/s

 

Pomóżcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×