Skocz do zawartości
ps3seth

Nba 2K12

Rekomendowane odpowiedzi

Szaranowicz nie Łabędź i "hej hej" było 2 razy nie 3 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo zawiodło mnie pod względem zawartości. Jedna kwarta i to zespołem narzuconym z góry z dwóch dostępnych w grze? Lol.

Czy ktoś obeznany już z serią NBA K mógłby wyjaśnić znaczenie poszczególnych przycisków na padzie (łącznie z L I R)? Tak w obronie jak i ataku. Nigdy nie miałem przyjemności grać w w wirtualną koszykówkę, trochę nie ogarniam.

Edytowane przez jimmyyy8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile w ogole wazy to demko ? Bo sie zastanawiam czy bedzie sens sciagac.

Cala klawiszologie znajdziesz na necie ;P ale z tego co czytalem to wpychanie sie dupa pod kosz bedzie teraz pod trojkatem (zamiast L2+R2).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo zawiodło mnie pod względem zawartości. Jedna kwarta i to zespołem narzuconym z góry z dwóch dostępnych w grze? Lol.

Czy ktoś obeznany już z serią NBA K mógłby wyjaśnić znaczenie poszczególnych przycisków na padzie (łącznie z L I R)? Tak w obronie jak i ataku. Nigdy nie miałem przyjemności grać w w wirtualną koszykówkę, trochę nie ogarniam.

Manuale do gry masz tutaj (2k11): http://www.2kgames.com/manual/NBA2K11/

W 2K12 będzie fajny tryb nauki - poczytaj: http://slamdunk.com....2-training-camp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zagraniu 4 kwart nasunęły mi się następujące wnioski. Gra działa płynniej niż 2k11 i poprawiono ciut grafikę. Jedno wprawiło mnie natomiast w konsternację. Nie słyszę odgłosu odbijającej się piłkimellow.gif Trochę mnie to denerwuje ale mam nadzieję, że to tylko drobna niedoróbka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat tym bym się nie przejmował, w demach zawsze jest sporo tego typu rzeczy, zwłaszcza tak wczesnych (podejrzewam że wyjdzie jeszcze jedno, z wyborem drużyn itp.)

Martwią mnie inne rzeczy:

2K11 ograłem jak mało kto i na pierwszy rzut oka 2K12 nie różni się niemal niczym.. to co zauważyłem po 2 kwartach (wiem, wiem krótki okres) to że piłke mozna zgubic przy kozlowaniu, mozna szybciej z nia wybiec do kontry, jest chyba wieksza efektywnosc krycia podkoszowego.. ale to niuanse, a ja chciałem większych zmian które byly zapowiadane.. zupełnie inna technika rzutu + eliminacja bugów z 2K11 (lead pass z tego co widzę dalej można grać..)

Nie wiem... jako wielki fan serii czekam na drugie demko bo to mnie do kupna ani trochę nie przekonuje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po awarii PSN w końcu mogłem pobrać demo. Zagrałem w sumie pięć razy i zmiany względem NBA 2k11 widoczne są gołym okiem. Sytuacje w post to rzeczywiście duży postęp. Pad wibruje wtedy ze zróżnicowaną częstotliwości, co pozwoli tym bardziej wprawionym na odpowiednie atakowanie/odskakiwanie od przeciwnika. Poprawa w zbiórkach. Teraz zawodnicy podkoszowi dużo lepiej się ustawiają w okolicach pomalowanego i łatwiej dzięki temu o zbiórki ofensywne. Szukają wolnych pozycji, ogólnie mechanika uległa wg. niemałej poprawie. W końcu zlikwidowano tę dziwną poświatę na piłce. Teraz jest ładnie matowa. Dodano nowe animacje, ale ta z przyśpieszającym zawodnikiem, będącym z piłką jeszcze na własnej połowie jest nieudana, sztuczna. Ogólnie już widzę, że gra zanotuję kolejny progres względem poprzedniczki, jednak już dużo mniejszy, niż 2k11 przy 2k10. Jednak tak jak wspomniałem tu kilkukrotnie, grając wciąż w poprzedniczkę, nie widzę sensu kupować 2k12 dopóki nie ogarną sytuacji z lockoutem. Miłym aspektem zawsze było to, że każdy pierwszy sezon w Association był tożsamy z tym rzeczywistym (terminarz). Ciekawe czy update obetnie odpowiednią ilość spotkań, jeśli do tego dojdzie...

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie mocno zastanawiam na ta 2k12. Mam 3 gry na celowniku i ta wychodzi najszybciej - a jak rzekl wieszcz - grac trzeba ! :P

Generalnie sezon i association srednio mnie jara juz. Tylko dla starych druzyn i dla ulepszonego trybu MyPlayer kupie ta gre. Demka jeszcze nie ogralem, bo psn padl wczoraj, ale z tego co na OS widzialem to przy ogladaniu roznicy zbytniej miedzy 2k12 a 2k11 nie widac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę kupię na pewno, tylko tak jak ktoś juz wspomniał, po rozwiązaniu sprawy lockoutu. Ponieważ jak dostanę tytuł w swoje łapki po kilku kontrolnych meczach wskakuje od razu do Assocation i nie uśmiecha mi się grania nieaktualnymi składami.

Co do gameplayu widać różnice względem poprzedniej odsłony. Stare zagrywki nie wchodzą już tak często, lead pass został utrudniony i często dostałem steala w wydawać się było pewnej sytuacji, łatwe zdobywanie punktów za pomocą L2+ Right stick zostało mocno utrudnione, w porpzedniej edycji można było tak niemal każdą akcję kończyć i jak piłka nie wpadała to czesto odgwizdywany był faul, tutaj jeśli w pierwszej kolejności umiejętnie nie wyminiemy przeciwnika to po prostu odbijemy się od niego oddając przy tym nieprzygotowany rzut, utrudniono tez kilka innych tanich zagrywek i według mnie zmiany są dość duże. W nowy post play specjalnie sie nie wgłębiałem ale jak tylko dostane grę bedzie to chyba pierwszy raz od kilku edycji kiedy wejde w trening i przelecę przez samouczek

Szkoda tylko że demko mocno okrojone. Żadnych zagrywek, rotacji czy zmian taktycznych, drażni mnie też to wielkie żółte kółko zaznaczające gracza, mam nadzieję że będzie można je wyłączyć

I nie wiem gdzie jest hop step.

Czy wam również Jasona Kidda komentator nazywa Jason Terry :tongue:

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wam również Jasona Kidda komentator nazywa Jason Terry :tongue:

W demie komentarza nie ma. No chyba że ja mam jakąś bułgarską wersję... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W demie komentarza nie ma. No chyba że ja mam jakąś bułgarską wersję... :D

Jest komentarz "halowy", słychać gościa nieraz w tle, nakręca publiczność i wykrzykuje nazwę gracza jak zdobędziesz efektownie punkty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak Tobie wchodzila kazda zagrywka L2+RS to chyba albo grales na amatorze albo podajesz statystyki z treningu ;) Nie wiem, kto musial byc Twoim rywalem zeby na to pozwolic, ale na pewno nikt kto mialby chocby troche do czynienia z NBA 2K.. przeciez zablokowanie tej zagrywki jest banalne.

Po raz któryś też widzę ludzi majaczących o widocznych zmianach w gameplayu.. chyba musze rozegrac z 1000 tych 4-minutowych kwart zeby to dostrzec.. lead pass poki co wciaz stosunkowo latwo zagrac, uciekl jedynie gdzies hop-step z klawiszologii, a jak ktos nazywa zmiany animacji zmiana w gameplayu no to nie mam pytan..

zauwazylem tez ze ciezko jest zatrzymac sie i rzucic z naskoku, zamiast tego włącza sie animacja rzutu z jednej nogi.. no i jest ruch na nodze obrotowej za pomoca L2+R2... WOW.. powalajaca rewolucja w rozgrywce..

spoko nie widzialem zbyt czesto bugów z 2K11 ale... do grania jest tylko 1 kwarta 4min wiec gdzie mialem je widziec? Wystarczy ze kilka odnotowalem juz po 2 takich kwartach..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz któryś też widzę ludzi majaczących o widocznych zmianach w gameplayu.. chyba musze rozegrac z 1000 tych 4-minutowych kwart zeby to dostrzec..

Masz rację, bo albo jesteś ślepy, albo tępy, albo to jednak Ty majaczysz i to podczas grania. :)

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od zawsze czyli gdzieś od nba 2K5 na poziomie superstar nie przestawiając sliderów. layupy z L2 + RS są BANALNE do wykonania i niemal zawsze kończą się punktami ewentualnie faulem, oczywiście chyba że ktoś wbiega na pałę i ładuje się na 3 obrońców. Lead pass faktycznie nie jest taki trudny, pograłem trochę więcej i wychodzi coraz częściej.

W multi nie gram już od ponad roku. Na ligi czas mi nie pozwala (trzeba grac w miarę regularnie a nie moge tego zapewnić) a do normalnych meczy się sparzyłem nie raz. Masa dzieciaków co jak przegrywa 20-30 punktami wychodzi z gry w połowie meczu

Demo z każdym rokiem jest coraz bardziej okrojone, w poprzednim chociaż można było zagrywki stosować

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, Imperatore swoją pyskówką na poziomie szczyla 13-letniego przekonales mnie.. po prsotu moc twojej argumentacji rozlozyla mnie na łopatki. tak przyznaje ci racje..jestes mistrze merytorycznej wypowiedzi.

@up:

zgodze sie ze demo jest coraz bardziej okrojone i ze wkurzajace sa dzieciaki wychodzace za spotkan.

a lead pass to najwieksze zlo jakie dotknelo ta gre w historii i w pewnym momencie rzucilem 2k11 w kat z postawnoeniem ze nie spojrze na 2k12 dopoki tego nie poprawia.. i stad ten zawód. podobne odczucia ma wielu graczy. wiem, bo na codzien tworzylem i gralem w najwiekszych ligach online w PL.

jest jeszcze czas jednak, licze ze pelna wersja bedzie duzo inna a na przykladzie wielu gier widac ze mozna dokonac zmian doslownie tuz przed premiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem troszkę w demo by nie psuć sobie zabawy choć i tak spędzamy dni na My Player Mode a później dopiero przechodzę do Asso. W każdym razie demko strasznie okrojone i zbyt wiele z niego nie idzie wywnioskować. Sama podstawa nie została zmieniona ale jak coś zmieniać skoro jest dobre choć i tak uważam że wiele można było zmienić w NBA2k11. Bolał mnie fakt że latałem, głowa nad obręczą przy 6'2(188cm) a gdy leciałem do bloku(bardzo wysoko rozwnięty) to zawodnik miał ręke na obręczy ledwo. Teraz niby mają te ręcę jakoś celować w piłkę czy coś więc mam nadzieję że dobry timming da radę. No ale wracając do samego dema NBA2k12 to cóż, LeBron non stop wbiegał mi i jak nie trafiał to faul miał. Do tego dalej ciężko jest się bronić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lockout się przedłuża chociaż podobno jest coraz bliżej porozumienia. Niestety obozy przygotowawcze które prawdopodobnie powinny się ju rozpocząć zostały odwołane co najmniej do 15 października.

2K Sports zapowiedziało już że w grze będą składy z poprzedniego roku

http://www.ppe.pl/news-10571-NBA_2K12__sklady_z_zeszlego_roku!.html

Dlatego niestety poczekam z zakupem. Prawie od razu wskoczyłbym do Assocation którego bym pewnie nie ukończył ponieważ jak tylko skończy się lockout i wyjdzie update to zacznę i tak od nowa :confused:

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę się doczekać! Grę kupuję jak tylko wyjdzie bo 2k2011 była świetna. Nowe drużyny klasyczne będą wisienką na torcie:)

1964-65 Celtics: K.C. Jones, Sam Jones, John Havlicek, Tom Sanders, Bill Russell, Tom Heinsohn, Larry Siegfried, John Thompson, Mel Counts

1964-65 Lakers: Jerry West, Dick Barnett, Elgin Baylor, Rudy Larusso, Leroy Ellis, Jim King, Darrall Imhoff, Walt Hazzard, Don Nelson

1970-71 Bucks: Oscar Robertson, Jon McGlocklin, Bob Dandridge, Greg Smith, Kareem Abdul-Jabbar (Lew Alcindor), Bob Boozer, Lucius Allen, Dick Cunningham

1970-71 Lakers: Jerry West, Gail Goodrich, Keith Erickson, Elgin Baylor, Wilt Chamberlain, Jim McMillian, Willie McCarter, Rick Roberson

1970-71 Hawks: Walt Hazzard, Pete Maravich, Lou Hudson, Bill Bridges, Walt Bellamy, Jim Davis, Jerry Chambers, Len Chappell

1971-72 Lakers: Jerry West, Gail Goodrich, Jim McMillian, Leroy Ellis, Wilt Chamberlain, Flynn Robinson, Keith Erickson, Elgin Baylor

1971-72 Knicks: Walt Frazier, Dick Barnett, Bill Bradley, Dave DeBusschere, Jerry Lucas, Phil Jackson, Earl Monroe, Willis Reed, Luther Rackley

1976-77 76ers: Henry Bibby, Doug Collins, Julius Erving, George McGinnis, Darryl Dawkins, World B. Free, Steve Mix, Harvey Catchings, Mike Dunleavy, Joe Bryant

1984-85 76ers: Maurice Cheeks, Clint Richardson, Julius Erving, Bobby Jones, Moses Malone, Clemon Johnson, George Johnson

1984-85 Bucks: Craig Hodges, Sidney Moncrief, Paul Pressey, Terry Cummings, Alton Lister, Mike Dunleavy, Ricky Pierce, Paul Mokeski, Randy Breuer, Charles Davis

1985-86 Celtics: Dennis Johnson, Danny Ainge, Larry Bird, Kevin McHale, Robert Parish, Bill Walton, Jerry Sichting, Scott Wedman, Sam Vincent

1985-86 Hawks: Doc Rivers, Randy Wittman, Dominique Wilkins, Kevin Willis, Tree Rollins, Cliff Levingston, Eddie Johnson, Jon Koncak, Spud Webb, Antoine Carr, Scott Hasting

1985-86 Bulls: Kyle Macy, Michael Jordan, Orlando Woolridge, Sidney Green, Charles Oakley, George Gervin, Dave Corzine, John Paxson, Rod Higgins

1986-87 Lakers: Magic Johnson, Byron Scott, James Worthy, A.C. Green, Kareem Abdul-Jabbar, Michael Cooper, Kurt Rambis, Billy Thompson, Mychal Thompson, Frank Brickowski

1986-87 Celtics: Dennis Johnson, Danny Ainge, Larry Bird, Kevin McHale, Robert Parish, Bill Walton, Jerry Sichting, Scott Wedman, Sam Vincent

1988-89 Pistons: Isiah Thomas, Joe Dumars, Mark Aguirre, Rick Mahorn, Bill Laimbeer, Dennis Rodman, Vinnie Johnson, James Edwards, John Salley, Darryl Dawkins

1988-89 Bulls: John Paxson, Michael Jordan, Scottie Pippen, Horace Grant, Bill Cartwright, Sam Vincent, Brad Sellers, Craig Hodges, Dave Corzine, Charles Davis, Will Perdue

1989-90 Cavs: Mark Price, Craig Ehlo, Larry Nance, John Williams, Brad Daugherty, Steve Kerr, Reggie Williams, Tree Rollins, Paul Mokeski

1990-91 Lakers: Magic Johnson, Byron Scott, James Worthy, Sam Perkins, Vlade Divac, A.C. Green, Larry Drew, Mychal Thompson, Elden Campbell

1990-91 Trail Blazers: Terry Porter, Clyde Drexler, Jerome Kersey, Buck Williams, Kevin Duckworth, Cliff Robinson, Danny Ainge, Mark Bryant, Drazen Petrovic

1990-91 Bulls: John Paxson, Michael Jordan, Scottie Pippen, Horace Grant, Bill Cartwright, B.J. Armstrong, Stacey King, Will Perdue, Cliff Levingston, Craig Hodges, Scott Williams

1990-91 Warriors: Tim Hardaway, Mitch Richmond, Chris Mullin, Tom Tolbert, Alton Lister, Rod Higgins, Sarunas Marciulionis, Mario Elie, Paul Mokeski, Vincent Askew

1992-93 Bulls: B.J. Armstrong, Michael Jordan, Scottie Pippen, Horace Grant, Bill Cartwright, Scott Williams, John Paxson, Rodney McCray, Stacey King, Will Perdue, Ed Nealy

1992-93 Hornets: Muggsy Bogues, Kendall Gill, David Wingate, Larry Johnson, Alonzo Mourning, Dell Curry, Johnny Newman, Kenny Gattison, Tony Bennett, Sidney Green, Kevin Lynch

1993-94 Rockets: Kenny Smith, Vernon Maxwell, Robert Horry, Otis Thorpe, Hakeem Olajuwon, Mario Elie, Sam Cassell, Scott Brooks, Matt Bullard

1993-94 Nuggets: Mahmoud Abdul-Rauf, Bryant Stith, Reggie Williams, Rodney Rogers, Dikembe Mutombo, Robert Pack, Tom Hammonds, LaPhonso Ellis

1994-95 Knicks: Derek Harper, John Starks, Charles Oakley, Patrick Ewing, Anthony Mason, Hubert Davis, Anthony Bonner, Greg Anthony, Monty Williams, Herb Williams, Doug Christie

1994-95 Magic: Penny Hardaway, Nick Anderson, Donald Royal, Horace Grant, Shaquille O’Neal, Dennis Scott, Brian Shaw, Anthony Bowie, Jeff Turner, Tree Rollins

1995-96 Bulls: Ron Harper, Michael Jordan, Scottie Pippen, Dennis Rodman, Luc Longley, Toni Kukoc, Steve Kerr, Bill Wennington, Dickey Simpkins, Jud Buechler, John Salley, James Edwards

1995-96 Sonics: Gary Payton, Hersey Hawkins, Detlef Schrempf, Shawn Kemp, Ervin Johnson, Sam Perkins, Vincent Askew, Nate McMillan, Frank Brickowski, David Wingate

1997-98 Jazz: John Stockton, Jeff Hornacek, Adam Keefe, Karl Malone, Greg Foster, Byron Russell, Greg Ostertag, Howard Eisley, Shandon Anderson, Antoine Carr

1997-98 Lakers: Derek Fisher, Kobe Bryant, Eddie Jones, Robert Horry, Shaquille O’Neal, Elden Campbell, Corie Blount, Jon Barry

1997-98 Spurs: Avery Johnson, Vinny Del Negro, Sean Elliott, Tim Duncan, David Robinson, Jaren Jackson, Chuck Person, Will Perdue, Monty Williams

1997-98 Bulls: Ron Harper, Michael Jordan, Scottie Pippen, Dennis Rodman, Luc Longley, Toni Kukoc, Steve Kerr, Bill Wennington, Jud Buechler, Dickey Simpkins

2001-02 Kings: Mike Bibby, Doug Christie, Peja Stojakovic, Chris Webber, Vlade Divac, Bobby Jackson, Hedo Turkoglu, Scot Pollard, Gerald Wallace, Lawrence Funderburke

Szkoda, że nie ma Sixers z 2001:( może za rok...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Historyczne składy to największy plus tej gry, chociaż mogliby dać z 2 razy więcej ekip. Z powodu braku aktualnych składów nie rzucę się grę w dzień premiery ( na razie starczy mi 2k11), ale tak na początku przyszłego roku tak za 80-90 zł chętnie bym ją nabył.

Magic 94, Sonics 95, Kings 01 całkiem fajne thumbsup.gif

Ale nie ma moich Raprors 99 z Carterem i Mc Gready dry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odczuliscie ze sterowanie jest jakies latwiejsze? Tzn nie samo bieganie :P ale wszelakie zwody itp. Jakos wszystko latwiej i fajniej mi przychodzi. A Dirka signature shot miazdzy :D Biore w dniu premiery :). MyPlayer bedzie kosmiczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Styczności z nba nigdy nie miałem ale pobralem demko tej gry i o dziwo bardzo mnie wciągło. Teraz myslę nad zakupem ktorejsc z poprzednich częsci,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odczuliscie ze sterowanie jest jakies latwiejsze? Tzn nie samo bieganie :P ale wszelakie zwody itp. Jakos wszystko latwiej i fajniej mi przychodzi. A Dirka signature shot miazdzy :D Biore w dniu premiery :). MyPlayer bedzie kosmiczny :)

Szczerze to nie zauważyłem czegoś takiego ale też jakoś w NBA2k12 demo się nie zagłebiałem bo strasznie obcięte jest. Dla MPM to będą godziny, dni przegrane :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,10365165,Legends_Showcase___platny_dodatek_do_NBA_2K12_.html

Szykuje się płatny dodatek m.in. za granie online drużynami historycznymi, granie 2 vs 2, 3 vs 3, w 21 czy H.O.R.S.E.

Jeżeli w taki sposób 2k chce nam wynagrodzić brak aktualnych składów to dziękuję bardzo. Tej edycji nie kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://polygamia.pl/..._NBA_2K12_.html

Szykuje się płatny dodatek m.in. za granie online drużynami historycznymi, granie 2 vs 2, 3 vs 3, w 21 czy H.O.R.S.E.

Jeżeli w taki sposób 2k chce nam wynagrodzić brak aktualnych składów to dziękuję bardzo. Tej edycji nie kupię

To jeszcze nie jest oficjalnie potwierdzone, dziś ma wyjść NBA 2K12 Developer Insight Association Online i wtedy wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane. Pozostaje tylko uzbroić się w cierpliwość, bo na razie jest to najbardziej owiany tajemnicą tryb :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×