Skocz do zawartości
Emir

Lair

Rekomendowane odpowiedzi

da sie ta gre ujac jednym slowem... ..sredniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak gra wygląda na prawdę, ale po ocenach można przyznać, że jest to bardzo średni średniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak gra wygląda na prawdę, ale po ocenach można przyznać, że jest to bardzo średni średniak

wszystko przez sterowanie. Ja tej gry nie kupiłem, bo grałem przez wychylenia w Motorstorm i jazda tylko frustrowała. Jak wydadzą patch dodający sterownie przez gałki to na pewno kupię, zważywszy, że w dobrych cenach grę można znaleźć w internecie. A patch podobno jest stworzony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do sterowania można się przyzwyczaić, fakt że czasem panuje za duża zadyma i przez to altanie nie da się tak 100% tego ogarnąć, ale najgorzej nie jest, drażnią mnie jeszcze te zwolnienia animacji, jednak całość oceniam pozytywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy pierdziela o tym sterowaniu a ja z nim nie mam najmniejszych problemow :/

Widac brak skilla sie ujawnia. Pojawia sie cos nowego i juz nikt nie umie grac

Najgorsze sa jednak wspomniane wyzej dropy animacji :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie grałem ale slyszalłem ,że nie da się ziąść ze smoka. I to mnie boli najbardziej... A o sterowaniu mowi sie sporo. Zdecydowana większość jest na "nie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez takie tytuly jak Lair zaczynam sie obawiac czy PS3 aby na pewno wytrzyma konkurencje z Xbogzem i czy aby przypadkiem projektanci z Sony sromotnie sie nie pomylili co do mozliwosci konsoli. staram sie z calych sil wierzyc w to ze w przyszlym roku zaczna juz wychodzic tylko dopracowane tytuly. nie moge sie jednak oprzec wrazeniu ze przegrywamy zycie z kretesem na PS2 nie wychodzily raczej takie niedorobki i gnioty, czy moze o czyms juz nie pamietam???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała ta nagonka na Lair jest mocno przesadzona. Sterowanie może sprawdzić problemy na początku, cele misji czasem też, ale to nie robi z gry totalnego gniota. Gry doskonałe rzadko się zdarzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna. Ma niezłą fabułę, smoczy klimat aż się z niej wylewa. Takich przestrzeni jak w Lair nie widziałem jak dotąd w żadnej innej grze. No może poza Ace Combat. Misje są różnorodne. Muza wymiata. Fakt czasem animacja chrupnie, ale przy takiej ilości obiektów to jest wybaczalne wg mnie.

Co do sterowania napiszę że to tylko kwestia wprawy, i wcale nie długiego treningu. Ale później satysfakcja z latania jest ogromna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie czemu w tej grze nie obsluguje sie galek? Bo ta gra mala pokazywac moc ps3 czyli, gra w 1080P, granie w nia za pomoca remote play na psp to dlatego nie dodali galek bo ps ma tylko jedna, nie wiem czy wogole w tej grze obsluguje sie L2 i R2 bo PSP ich rowniez nie posiada :> a to miala byc gra-prezentacja mozliwosci ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja "sterowanie" w tej grze uważam za największy plus... No bo sami patrzcie- takiej innowacyjności w żadnej grze chyba nie było !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja "sterowanie" w tej grze uważam za największy plus... No bo sami patrzcie- takiej innowacyjności w żadnej grze chyba nie było !

i nie mam nic przeciwko innowacyjności, ale dla mnie sterowanie wychyleniami w obojętnie jakiej grze jest niewygodne i nieprecyzyjne. Można sobie pozrzucać potwory w U:DF tak, ale podczas celowania oczekuję precyzji, więc dla miłośników innowacji wychylenia, a dla konserwatywnych graczy gałki. W końcu dużo pracy to pewnie by nie pochłonęło, a wiele osób odważyłoby się na zakup gry - ja na przykład..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TheMichal Nie zgadzam się, gdyby był wybór to każdy wybrałby gałki --> patrz Motorstorm. Jednak gracze to ciut leniwa społeczność Inna sprawa, że niezrozumiały jest dla mnie brak dema, wtedy wielu sceptyków miałoby szansę przekonać się do sterowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkoncu latamy smokiem w tej grze - to nie F16 zeby sterowanie bylo precyzyjne ; ]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dokładnie. Pomyślcie sobie, że smoki też są niesforne i może akurat nie chce lecieć tam gdzie ty, albo są leniwe i nie poruszają się zbyt zwinnie. ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O dokładnie. Pomyślcie sobie, że smoki też są niesforne i może akurat nie chce lecieć tam gdzie ty, albo są leniwe i nie poruszają się zbyt zwinnie. ;p

już nie przesadzajmy z realizmem w takiej formie, bo gry jednak głównie mają sprawiać radość (dlatego w strzelaninach sieciowych nie występuje zacinanie się karabinów). Równie dobrze można by przyspieszać smoka specjalną kombinacją ruchu pada - w końcu prawdziwy jeździec nakłaniał go do szybszego lotu ręką, a nie jakimś przyciskiem. Sterowanie do wyboru powinno być, a co z tego, że ludzie grali by na gałkach ? Może tak wolą. I dobrze, że gra została tak zjechana, może na przyszłość będą robić gry dla każdego, a nie dla wybrańców którzy mają takie same spojrzenie na grę jak oni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybor powinien byc. tak jak w burnout. gram galkami aczkolwiek czasem milo sie przerzucic na sixaxisowa kierownice ale nie trwa to dluzej niz 10 min

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę w to u kumpla pograłem i uważam, że gra nie jest taka zła.

Sterowanie mi się baaaaaardzoooooo podoba.Fabuła taka sobie

Nie zgadzam się z tymi, którzy uważają, że ta gra to gniot.

Gra u mnie ma 7/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie znalazlem na Amerykanskim Store dodatek o nazwie Dragons and Control Pack, ktory zawiera 2 nowe smoki, sterowanie za pomoca galek i wsparcie dla DualShocka3 Mam tylko nadzieje ze bedzie dzialal z wersja PAL Dam znac jak zainstaluje, niestety wbracji nie przetestuje, bo nie mam Dual Shocka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie znalazlem na Amerykanskim Store dodatek o nazwie Dragons and Control Pack, ktory zawiera 2 nowe smoki, sterowanie za pomoca galek i wsparcie dla DualShocka3 Mam tylko nadzieje ze bedzie dzialal z wersja PAL Dam znac jak zainstaluje, niestety wbracji nie przetestuje, bo nie mam Dual Shocka

czekam z niecierpliwością, bo jak z USA działa to w piątek mam już Laira

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch zainstalowany i przetestowany

Na początek dość dziwna sprawa Tak jak pisałem wyżej pobrałem i zainstalowałem dodatek ze sklepu amerykańskiego, odpaliłem grę i co widzę... gra powiadamia mnie, że jest do pobrania patch (myślę sobie "spoko pewnie nie wykrywa dodatku z USA i potrzebuje europejski" ) Tak też było ale pierwsze co mi się rzuciło w oczy to, ze wersja z USA miała 246 MB, a EURO 147 MB Zdziwiony trochę wyszedłem z gry, żeby zobaczyć właściwości tych dodatków i co zobaczyłem, nie dość ze patch europejski jest odchudzony o 100 MB, to jeszcze jest niższą wersją (ver. 2.10) w stosunku do amerykańca (ver. 2.20) Zastanawia mnie co nam ucieli w tych 100 MB

Przechodząc do sedna W grze pojawiają się 2 nowe opcje do włączenia: celownik i długo wyczekiwane sterowanie gałkami (tak jak pisałem wyżej nie posiadam Dual Shocka i nie wiem jak sie sprawdzają wibracje). Co mogę powiedzieć gra się wyśmienicie (niemalże jak w Ace Combat, tylko bez żadnych "beczek" itp), gra stała się teraz banalna (jak dla mnie ) w porównania do gry na żyroskopach i łatwiejsza w okiełznaniu, na dodatek tryb Tutorial pokazuje nam teraz sterowanie adekwatne do wybranej opcji!

Bardzo cieszy mnie ten patch , chyba zacznę LAIRA jeszcze raz od początku Mam też nadzieje, że dzięki temu dodatkowi teraz więcej ludzi sięgnie po tą wspaniałą grę jaką jest LAIR

Naprawdę warto!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×