Skocz do zawartości
Emir

Lair

Rekomendowane odpowiedzi

a jak z framerate? poprawil sie choc troche, czy nadal zdarzaja sie pokazy slajdow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci szczerze, że przeszedłem już raz tą grę i nie zauważyłem większych spadków animacji poza tymi które są zaraz po jakiś filmikach także nie ma się czego obawiać tylko grać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci szczerze, że przeszedłem już raz tą grę i nie zauważyłem większych spadków animacji poza tymi które są zaraz po jakiś filmikach także nie ma się czego obawiać tylko grać

no wiesz - ja czytalem wypowiedzi ludzi, ktorzy twierdzili, ze spadki animacji w Skate tez sa marginalne i nie wplywaja na rozgrywke.

jak ktos pol zycia gral na PC to do spadkow animacji jest przyzwyczajony i nie zwraca na nie uwagi - jak ktos grywal raczej na konsolach, to sprawa wyglada nieco inaczej...

Laira widzialem i IMO to, co sie dzieje w niektorych momentach (szczegolnie przy zawracaniu i nieco wiekszej zadymie) wola o pomste do nieba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to zależy od tego jakie kto ma wprawne oko (a ja oko mam prawie sokole gram prawie tylko na konsolach, nie licząc niektórych pozycji na PC) i od (zdaje mi sie) samej konsoli dlaczego ? Ponieważ jak było można przeczytać na forum w różnych tematach, jedni mają większe spadki animacji, a inni mniejsze (chociażby temat Orange Boxa). Jednak takie zwolnienia jakie są w LAIR nie powinny Ci przeszkadzać w rozgrywce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie ściągam to demko Lair

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, to zależy od tego jakie kto ma wprawne oko (a ja oko mam prawie sokole gram prawie tylko na konsolach, nie licząc niektórych pozycji na PC) i od (zdaje mi sie) samej konsoli dlaczego ? Ponieważ jak było można przeczytać na forum w różnych tematach, jedni mają większe spadki animacji, a inni mniejsze (chociażby temat Orange Boxa). Jednak takie zwolnienia jakie są w LAIR nie powinny Ci przeszkadzać w rozgrywce

Troche przesadzasz bo lair potrafi mocno zamulic i to widac odrazu ale w rozgrywce tak bardzo nie przeszkadza jednak jest denerwujace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem może ja mam inna wersje gry ale u mnie naprawdę nie ma tak dużych lagów

Pobrałem dzisiaj dodatek z polskiego sklepu i wszystko się wyjaśniło cały plik w Game Data Utility wazy teraz 328 MB i ma ver. 2.20. Po prostu amerykance dostali wszystko w jednym pliku, a my w 2 (najpierw patch ze sterowaniem, a później dodatek ze smokami).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie pograłem trochę w demo z Hong Kongu gra jest całkiem niezła żadnych problemów ze sterowaniem nie miałem a nawet powiem że mi się podoba , ogólnie zauważyłem duży chaos w misjach najpierw mam rozwalić katapultę zaraz armie na ziemi a jak ich zacząłem rozwalać i jeszcze nie skończyłem pojawiło sie ze mam ochraniać barki ale po chwili grania już się można bez problemu połapać. Jest też możliwość włączenia celownika co odrazu zrobiłem a także zmienienia na sterowanie gałkami wydaje się dużo łatwiej ale dałem po chwili z powrotem na tilta bo grało się dobrze grafika fajna nie ma się za bardzo do czego przyczepić poza animacją która potrafi czasem zwolnić ale nie przeszkadza to tak bardzo fajna napewno kupie tylko nie teraz bo wysyp niezłych gier się szykuje na najbliższe miesiące i nie będzie czasu na kolejny tytuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patch zainstalowany i przetestowany

Na początek dość dziwna sprawa Tak jak pisałem wyżej pobrałem i zainstalowałem dodatek ze sklepu amerykańskiego, odpaliłem grę i co widzę... gra powiadamia mnie, że jest do pobrania patch (myślę sobie "spoko pewnie nie wykrywa dodatku z USA i potrzebuje europejski" ) Tak też było ale pierwsze co mi się rzuciło w oczy to, ze wersja z USA miała 246 MB, a EURO 147 MB Zdziwiony trochę wyszedłem z gry, żeby zobaczyć właściwości tych dodatków i co zobaczyłem, nie dość ze patch europejski jest odchudzony o 100 MB, to jeszcze jest niższą wersją (ver. 2.10) w stosunku do amerykańca (ver. 2.20) Zastanawia mnie co nam ucieli w tych 100 MB

w wersji USA od razu są te dodatkowe smoki. Jak ściągnie się dodatek z Europejskiego PSS i zainstaluje gra podnosi się automatycznie do wersji 2.20 i zajmuje więcej miejsca.

a co do gry - po pierwszych kilku misjach wrażenia pozytywne, ale bardziej przypadło mi do gustu Euro 2008...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potym co tu wszyscy pisza to niewiem co myslec o 'Lair' chyba go zakupie i przekonam sie na wlasnej skurze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co do gry - po pierwszych kilku misjach wrażenia pozytywne, ale bardziej przypadło mi do gustu Euro 2008...

Jak by to ująć -> LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak by to ująć -> LOL

trochę źle to ująłem - gra jest spoko, ale EURO ma lepszą grywalność i przyjemniej gra się mecze niż lata smokiem, bo te gry trudno porównywać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mie to ze gram ok 30min w jakas misje poczym mnie zabijaja i wszystko od nowa.

To jest nie porozumienie ze niema checkpoint'ow!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku gra się przyjemnie, można sobie polatać smokiem, postrzelać fireballami, jak laserem w Gwiezdnych Wojnach... Ale po 3-4 misji to już nuda i irytacja. Na brak checkpointów (czasami są), na uciązliwe sterowanie (auto lock-on zupełnie warjuje podczas większej zadymy - próbujesz namierzyć smoka, a tym czasem zbierasz beczkę bomb z manty...). Do sterowania sixaxisem można się przyzwyczić. Fajnie nawet robi się beczki. Jednak wyraźnie czegoś w gameplayu brakuje. Po 5 misjach grę można spokojnie odłożyć i powiedzieć, że się widziało w niej wszystko.

Fabuła na 3+. Niby jakaś zdrada, krew na rękach, odkupienie - same bzdety zalane gęstym sosem patosu.

Graficznie jest dobrze, póki nie zbliżysz się zanadto do jakichkolwiek struktur. Tekstury a'la PS2. Za to modele smoków rewelacyjne, jak i sama fizyka lotu. Denerwuje tylko ten grad fireballi... jest zupełnie przesadzony. Nie potrafię sobie wyobraźić jak jakikolwiek smok mógłby bez przerwy miotać ogniste kule, jedna za drugą... Generalnie bardzo średnio i nie czekam na kontynuację. ZSZ - zagrane - skończone - zapomniane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a smoka to ty wogole na oczy widzial? (i nie chodzi mi o dziewczyny o wysublimowanej urodzie:D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sporo smoków już widziałem. W "Baldurach" ich parę było chociażby. Ale żaden nie potrafił zrobić z gardła kałasznikowa na fireballe . Wydaje mi się, że dla takiego smoka wyzionięcie kuli ognia to nielada wyczyn, a tu - proszę, jedna za drugą. Bez żadnego śladu przepalenia gardła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Warto kupić nówkę za 45-50 zeta? Chociażby dla samego Remote Play?

jesli chodzi o cene warto - na gieldzie w k-ce wycenili mi lair na 80 zl - dorzucilem motormstrom -1ke + 50 zeta i mialme pacific rift. Jesli chodzi o same granie - ciezko wyczuc czy bedziesz zadowolony - ja bylem przez pare misji - poziej zaczelo wiac nuda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie nie warto. Gra irytująca i nudna po kilku misjach. Na samym początku fajnie się lata smokami, ale tylko na początku - później zaczyna się dostrzegać błędy i niedoróbki. Ja nie polecam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z tym patchem na Laira to nie bujda? Serio można ściągnąć patcha , który poprawi sterowanie? (bo był sixaxis, a patch podobno zmienia sterowanie na gałki analogowe). Czy warto kupić? (bo moja siostra bardzo lubi smoki i chciałaby sobie polatać, ale nawet ją odstrasza to, że podobno zwalone jest sterowanie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patch dodający sterowanie analogami jest, ale nawet z nim nie warto tej gry kupować - chaotyczna, irytująca - ogólnie niezbyt ciekawa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×