Skocz do zawartości
ONE

Fifa 12

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam kogoś, żeby zrobić trofeum z meczami towarzyskimi online(wygraj sezon meczy tow. online).

Mój psnID: pkrason

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc, mam rozegrane juz grubo ponad 50 godzin a trofeum za to nie wpadło, co jest nie tak?

Mecze w FUT się nie liczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z rozegraniem 50 meczy wirtualną gwiazdą? Mam rozegrane niby 53 mecze, trofeum nie ma. Co zrobić?

Szukam kogoś do rozegrania towarzyskiego oraz meczu w FUT by trofeum wpadło. PSNID FreakyRusher

Edytowane przez bartez1994

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z rozegraniem 50 meczy wirtualną gwiazdą? Mam rozegrane niby 53 mecze, trofeum nie ma. Co zrobić?

Szukam kogoś do rozegrania towarzyskiego oraz meczu w FUT by trofeum wpadło. PSNID FreakyRusher

to nie ma być 50 meczy tylko 50 godzin grania(na boisku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 meczy wirtualną gwiazdą a grasz czy uciekasz z meczu?

mi weszło za 52 razem :)

Edytowane przez pannowak5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem z trofeum Strzel gola w krótkim czasie po wykonaniu szybkiego wrzutu z autu oraz z Wygraj mecz ze sterowaniem ręcznym (oraz z włączoną obroną taktyczną) (jak to ustawić bo niby ustawilem wszystko na "Ręczne " wygralem mez i trofeum nie wpadlo?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1Strzel gola w krótkim czasie- ustaw swoje umiejętności na mam si daj na 20%i usta się przy lini bocznej z piłka na wysokości pola karnego jak ci si wybije to szybko musisz ja zawodnikiem zabrać podać z autu przyjmij ja i strzelaj i wpada. jak na aucie masz ze już stoi i czek z piłka to ci nie wejdzie musi ja sam zabrać i podać.

2. Sterowanie ręczną i obrona a szybki bieg? daj ze trzeba wciskać :) ja tez tego nie dałem

Daj znać jak ci poszło

Edytowane przez pannowak5
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Sterowanie ręczną i obrona a szybki bieg? daj ze trzeba wciskać :) ja tez tego nie dałem

Daj znać jak ci poszło

mi dalej trofeum za sterowanie reczne niechce wpasc.robie wszystko na reczne i wylaczam wszystkie opcje jak analogowy sprint itp.mam taktyczna obrone i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz mi weszło z takimi ustawieniami i zagrałem mecz towarzyski wygrałem 5:0 i weszło. Próbuj aż do skutku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie odnośne trofeum

Growing Club, otóż jak najszybciej można zrobić to trofeum tzn najlepiej kupować paczki czy zawodników i jakiego rodzaju złote, srebrne czy brązowe? a może jest jakiś sposób na szybkie zarobienie coinsów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Growing Club każdy ma inne podejście do tego ja kupuje paczki brązowe za 1500 masz tu wartości graczy:

Brązowe - 55.000

Brązowe rzadkie - 130.000

Srebrne - 80.000

Srebrne rzadkie - 185.000

Złote - 140.000

Złote rzadkie - 265.000

znalazłem na forum ale są nie dokładne bo za złotego 75 a 84 są inne ceny

Co do zarabiania jest jeden sposób kup gracza tanio sprzedaj drogo.

Edytowane przez pannowak5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi dalej trofeum za sterowanie reczne niechce wpasc.robie wszystko na reczne i wylaczam wszystkie opcje jak analogowy sprint itp.mam taktyczna obrone i nic.

Musisz z tymi ustawieniami wygrać mecz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz z tymi ustawieniami wygrać mecz

naprawde?? :D:D

sprobuje jeszcze z 2 mecze zagrac moze wpadnie.

ok wpadlo :)

Edytowane przez Twarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok ja mam problem z UT.wpadlo mi trofeum za 100paczek otwartych, kupilem tez gracza za 15k.teraz zbieram druzyne aby miec 85 ogolna ocene i chce zrobic 10 pucharow w gablotce.ale niemam pojecia jak moge zrobic druzyne za 85mln.kupilem za 15k Younga co ma 85 zgrania a dodalo mi zaledwie 1mln do druzyny i mam wartosc calosci ok 5mln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To proste uzbieraj drużne brązowych i graj nimi turnieje albo w sieci. i odkładaj kasę i kupuj tylko złotych graczy i najlepiej błyszczących on dają dużo do wartości klubu i po około 1miesiąca trofeum wpadnie pamiętaj ze liczy całą wartość klubu czyli może ci liczyć 200 piłkarzy nie liczy duplikatów musisz mieć koło 200k zebu tak od ręki skompletować skład za 85mil. ja nie robiłem tego trofeum dla siebie z kolega zbieralismykase i ttylko on je zrobił ja odpuściłem. naj lepiej zbierac kase w 4 osoby i jak już ktoś uzbiera około 70k to niech reszta mu przeleje i jak mu wpadnie niech sprzeda graczy i pomoże następnemu

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz wiem jak mam zbudowac team za 85mln.kupuje srebrnych pilkarzy z aukcji po 150 gora 200 i zlotych za max 300. 1 srebrny to ok 75k wartosci klubu.1 zloty ok 110k.mam juz 12mln wartosci klubu.Younga sprzedalem za 12k.najblizsze trofeum to bedzie 10 pucharow w UT potem to ukryte aby pilkarzem w ut 100meczy rozegrac.potem 85mln team i na koncu rozegrac sezon towarzyski online i wpadnie platynka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do 100 meczy jednym graczem to możesz iść na skróty :) wejdź w mecz podaj piłkę i wyłącz mecz i ci policzy grę pamiętaj ze 100 mecz trzeba rozegrać albo normalnie graj 100 kiedyś wpadnie. ja odpuściłem platynę bo mimo 300 paczek nie znalazłem gracza tygodnia :/ pozdrawiam jak coś pomogłem to proszę o plus bo słabą mam reputacje :/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gracza tygodnia trafilem w brazowej paczce.I byl z klubu Northampton town.trafilem go niechcacy a wszyscy pisza ze to musi byc gracz ze zlotej paczki.ja wam mowie gowno prawda i kupujie brazowe.jest taniej a takie same prawdopodobienstwo.o tym mmyku slyszalem, ale wole grac cale mecze bo wtedy monety wpadaja za mecz rozegrany.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×