Skocz do zawartości
ONE

Fifa 12

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Mój PSN-ID jest taki jak na forum, pomożecie mi ? Wystarczy, że przegracie ze mną walkowerem kilka razy. Wbiję trofkę. Są chętni ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos sie orientuje jak to jest z wartosciami zawodnikow w kartach Ultimate Team ?

Chodzi mi o to, ze probuje zbierac te 85 mln wartosci klubu i na razie po paru miesiacach mam zaledwie 22 mln.

Nie wiem jaka strategi przyjac zeby zrobic te 85 mln ? Jedni mowia zeby kupowac samych brązowych, inny zeby samych rzadkich bo sa 2x wiecej warci.

Ile jest warta karta brązowa, srebrna i złota ?

A moze ktos juz nie bawi sie w 12-stke i oddalby pare kart potrzebujacemu ? :)

Druga sprawa to trofeum ukryte rozegraj 100 meczów dowolnym zawodnikiem w UT. Cholera mnie już bierze bo specjalnie poluje na tego trofka, mam bramkarza, ktorym gram non stop juz 130 meczykow i trofek nie wpada. O co kaman ?

Czy może przyczyna lezy w tym, że od jakiegos czasu zupelnie nie nalicza mi punktow pD ? Juz 2x pisalem do autorow gry ale olewaja temat.


Edytowane przez marekopawliko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem chyba niecałe 100 złotych kart, kilkanaście srebrnych i coś około 1700 brązowych gdy wpadła trofka.

A co do 100 meczów to najlepiej innym zawodnikiem graj do 100 bo za tamtego chyba już nie wpadnie. Ja też nie dostałem za jednego, ale miałem jeszcze dwóch z prawie 90 meczami więc dograłem kilka i wpadło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny zagrać w FIFA12 dla zdobycia trofeów z meczów towarzyskiech? :D

PSN: brankoo16 

Piszcie jak coś albo na PSN, albo GG :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×