Skocz do zawartości
ONE

Fifa 12

Rekomendowane odpowiedzi

Tak brązowi są z rezerwy kolega tez go trafił przypadkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz mnie wnerwia ten FUT mode.kasy ciagle brakuje.mam juz ocene 84 i kupuje tylko najtanszych co maja 85 a niechce mi podskoczyc.kazdy zawodnik ok 3k a ja na 0 jestem i musze mecze grac teraz aby jakas kase zarobic.i tak jak wbije 85 ocene zespolu ( i wpadnie trofeum) to wszystkich sprzedam i kupie najtanszych aby osiagnac wartosc klubu 85mln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3k za sztukę :/ bardzo drogo. już za 800 kupisz z notą 85. najlepiej licytować przeglądać aukcje które się kończą do 5 minut i przeglądając licytuj od razu. co do kasy to jak sprawdzałem danego gracza ile jest jako kup teraz i szukałem tylko go w licytacja potem wystawiałem jako kup teraz trochę taniej niż najmniejsza i zysk od 1k Bufon do 5k Pepe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi dalej trofeum za sterowanie reczne niechce wpasc.robie wszystko na reczne i wylaczam wszystkie opcje jak analogowy sprint itp.mam taktyczna obrone i nic.

wylacz auto przalanczanie zawodnikow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wylacz auto przalanczanie zawodnikow

przeciez napisalem juz ze wpadlo mi to trofeum.

z innej beczki:

kto niema jeszcze trofeum z wartoscia klubu 85mln?mozemy sie zebrac i wspolna kasa kupic mase kart i potem przelac komus ta kase.

mam juz wartosc klubu 32mln

Edytowane przez Twarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos ochote na sezon meczow towarzyskich online? moge tez meczyk zagrac w UT.wpadna 2 trofea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze male zainteresowanie platyna w fifie 12 :/ kto zrzuca sie na zespol za 85mln? to jedyne osiagniecie w UT ktore mi zostalo, potem tylko 50h na boisku i jest platynka :) moj klub ma wartosc 33mln wiec poszukuje kogos kto albo ma duzo kasy albo wartosc klubu kolo 20mln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozegralem 102 mecze moim bramkarzem w UT.Mam go od poczatku i jestem 1szym wlascicielem.Jednak trofeum mi niewpadlo:/ walkowerem oddalem moze z 10 mecz.mam nadzieje ze jak dobije bramkarzem do 110meczu to wpadnie.Trofeum nazywa sie My club czy jakos tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wpadnie zapewne 100 mecz dałeś walkower albo coś takiego 100 mecz trzeba rozegrać. A 99 możesz uciekać.

ps: używaj edycji postów bo bałagan się robi :/

Edytowane przez pannowak5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nareszcie wpadlo mi trofeum w FUT Legenda Klubu :D poczytalem i znalazlem rozwiazanie dla tych ktorym sie zglitchowalo trofeum i niewpada im. Sam mialem w druzynie ok 7 pilkarzy ktorych mialem od poczatku i rozegralem nimi ponad 100meczy kazdym i niewpadlo. Znalazlem rozwiazanie:

Grajac swoim skladem i majac karte ktora zbliza sie do 100go meczu w twoim klubie ( mozna pominac do 99 meczu, lecz 100ny trzeba rozegrac caly) nalezy stworzyc nowy sklad 23 osobowy ( umiescic w nim nalezy jedynie karty ktore znalezlismy w paczkach i ktore maja mniej rozegranych meczy u nas od naszego gracza ktorym chcemy osiagnac trofeum) i wsadzic na boisko miedzy nich naszego grajka ktory ma w BIO rozegrane 99meczy dla nas.Po rozegranym meczu wpadnie trofeum.

meczylem sie dosc dlugo teraz jeszcze tylko 2 trofea zostaly i platynka wpada:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50h w grze hmm.. liczy sie wszystko oprocz UT? szybki mecz z kompem?na 2 pady?kariera itp ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50h w grze hmm.. liczy sie wszystko oprocz UT? szybki mecz z kompem?na 2 pady?kariera itp ?

tylko szybki mecz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko szybki mecz

liczy sie wszystko tylko nie UT.jak grasz szybkie mecze to po kazdym trzeba wyjsc do menu i zaczac od nowa mecz aby zaliczylo "czas" do trofeum. Ja gram kariere i jeszcze jakies ok 100meczykow musze jeszcze zagrac bo mam 280 meczow w profilu z czego ok 120 w UT rozegrane.

ok trofeum za 50h rozegranych na boisku wpadlo. teraz mecze ciagle UT ale powoli przyrost kasy jest. gram ciagle puchar beniaminkow ( daje najwiecej kasy na poziomie poczatkujacy, 800 za puchar i po 450za mecz), bo na zawodowcu niemoge sobie dac rady.gram druzyna brazowa.ciezko uzbierac kase na jakis zawodnikow, wiec jak ktos ma na zbyciu lub konczy grac prosze o kontakt.moge tez pozyczyc i oddac z procentem.

Edytowane przez Twarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trofeum No Draw for You. Próbowalem już 5 razy i nic nie wchodzi. Mogę prosić o jakieś wskazówki? Nie mam pojęcia co mogę nie tak robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trofeum No Draw for You. Próbowalem już 5 razy i nic nie wchodzi. Mogę prosić o jakieś wskazówki? Nie mam pojęcia co mogę nie tak robić.

możesz mieć zglitchowane

ustawiasz: mecz na 4 minuty, amator, podajesz piłke do okolic 85 minuty, wychodzisz z akcją, strzelasz w 90 min lub doliczonym czasie gry i trofik wpada :P

oczywiście, żeby było jeszcze łatwiej możesz się pobawić ustawieniami CPU ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3k za sztukę :/ bardzo drogo. już za 800 kupisz z notą 85. najlepiej licytować przeglądać aukcje które się kończą do 5 minut i przeglądając licytuj od razu. co do kasy to jak sprawdzałem danego gracza ile jest jako kup teraz i szukałem tylko go w licytacja potem wystawiałem jako kup teraz trochę taniej niż najmniejsza i zysk od 1k Bufon do 5k Pepe.

Teraz to trofeum jest dość łatwe bo ceny w UT mocno spadły, ja pamiętam jak się spinałem zaraz po premierze kiedy wszystkie ceny były bardzo zawyżone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z pucharkiem:

Creating History Together

Win UEFA EURO 2012™ with more than 1 user playing for the same team in all 6 matches.

Wygrałem turniej online i z CPU i praktycznie w ogóle nie zmieniałem piłkarzy. Komuś to wpadło? i może odrazu co zrobił?

Co do FUT z chęcią pożyczę swoją kasę i sam też liczę na pomoc aby dobić do tych 85mln... PSN jak nick.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc w trofeum, znajomi zmieniją się we wrogów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie jak osiagnac ogolna note zespolu na poziomie 85 ??? gram juz kupe czasu w ultimate ale nie chce mi wpasc !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie jak osiagnac ogolna note zespolu na poziomie 85 ??? gram juz kupe czasu w ultimate ale nie chce mi wpasc !!!!

musisz miec wyjsciowa 11stke i rezerwe graczy ktorzy maja min 85 sume ogolna.czyli ci z wysokiej polki:) i zagraj nimi 1 mecz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz miec wyjsciowa 11stke i rezerwe graczy ktorzy maja min 85 sume ogolna.czyli ci z wysokiej polki:) i zagraj nimi 1 mecz

ok wielkie dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtańsi gracze do tego trofeum to: Reyes, Sahin, Buffon, Stekelenburg, Nesta, Rossi, Cambiasso, Samuel, Falcao i Gomez.

jeśli dobrze licytujesz wystarczy 12 000 monet ja za tyle kupiłem tych graczy

A teraz z innej beczki :)

mam problem z trofeum "precyzyjny odbiór" gram mecze przeciwko SI oraz na 2 pady a trofeum nie wpada w multi też próbowałem ale w normalnej rozgrywce, czy jest jakieś sprawdzone rozwiązanie na powyższy problem ? Widzę że już kilka osób już się z tym spotkało ale nikt nie napisał czy w końcu trofka wpadła.

"Precyzyjny odbiór" zrobiony

męczyłem się z tym trofeum przy odbiorze zawsze naciskałem :cicle: ( nie wychodziło ) ale przy użyciu taktyki gdy rozpędzony wpadałem na piłkę przetrzymywaną przez przeciwnika trofeum wskoczyło :biggrin: mecz w trybie kariery.

Edytowane przez Elviss81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś SZYBKI sposób na zrobienie trofeum z klubem wartym 85 mln? Przecież to musi zajmować wieki.. :(

Rozumiem, że najłatwiej będzie skupować bo okazyjnych cenach złotych i błyszczących piłkarzy. Ma ktoś niepotrzebne monety do sprzedania/oddania lub piłkarzy?

Edytowane przez jimmyyy8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też mam do zrobienia to trofeum mam obecnie ok 35 000 000 i w miarę przypływu monet kupuję srebrnych zwykłych piłkarzy za 150 ( nie wiem czy moja taktyka jest najlepsza ale wartość klubu wzrasta ) :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również męczę to trofeum. Monety szybko wpadają grając online. Jak wygram wysoko to wpada nawet koło 1k. Przyszedł mi taki pomysł, że zamiast kupować kartę PSN i wydac na jakieś dlc lub paczki w fifie, w których rzadko sie trafia dobrego piłkarza, kupić sobie monety w serwisie aukcyjnym i wtedy kupować zawodników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×