Skocz do zawartości
Natsu

Boks

Walka tysiąclecia  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra w walce tysiąclecia?

    • Mayweather
      10
    • Pacquiao
      11


Rekomendowane odpowiedzi

Serce mówi że Pakman, rozum że Flojd.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O której wstać żeby nic nie przegapić ?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koło 5-tej gdzieś pewnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

mam nadzieję, że to naprawdę będzie walka stulecia! zrezygnowałem z dzisiejszego grilla, żeby mieć siły na oglądanie mam nadzieję, że się nie zawiodę :-)

Edytowane przez mati_bba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może wie jak jest z transmisją w TVP? W rozpisce nie ma nic o walce Łomaczenki, co mnie bardzo dziwi.

Floyd KO!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak ustawie budzik na 4.30 to nie zaspie ;> ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

mam nadzieję, że to naprawdę będzie walka stulecia! zrezygnowałem z dzisiejszego grilla, żeby mieć siły na oglądanie mam nadzieję, że się nie zawiodę :-)

Ja nie zrezygnowałem i się powoli koncze... %) ale może jakos uda mi się ta walkę zobaczyć ;)

Michał dasz rade...

Edytowane przez MichalEEEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie śpimy, oglądamy. Chłopaki właśnie zakładają rękawice, czyli jeszcze jakieś 30 min do walki ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mayweather nietykalny. Jednak różnica zasięgu była mocno widoczna. Do tego mistrzowskie czytanie Floyda w defensywie i mamy wynik jaki mamy. Szkoda że nudnawo przez to było...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alko dało o sobie znać i zacząłem od 7 rundy. Jeśli cała walka tak wyglądała to nie żałuję. Może się nie znam, jestem laikiem, nie potrafię docenić piękna ciągłego uniku ale jak na cały hype a co za tym idzie i hajs, było to słabe. Wolę jednak odpalić dvd z Gatti vs Ward i obejrzeć dwóch fighterów z krwi i kości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Floyd jest taki kozak niech się bije z Golovkinem

 

Chyba inny przeciwnik nie zachęci mnie do rannego wstawania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alko dało o sobie znać i zacząłem od 7 rundy. Jeśli cała walka tak wyglądała to nie żałuję. Może się nie znam, jestem laikiem, nie potrafię docenić piękna ciągłego uniku ale jak na cały hype a co za tym idzie i hajs, było to słabe. Wolę jednak odpalić dvd z Gatti vs Ward i obejrzeć dwóch fighterów z krwi i kości.

nic nie straciłeś, jedynie może 4 runda była dobra i obiecująca, ale potem już tylko słabiej.

dobrze to Pacman podsumował w wywiadzie po: on nic nie robił.. co oczywiście nie jest do końca prawdą bo Floyd swoje robił, ale NIC nie atakował i za samo to Pacman powinien wygrać moim zdaniem...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nudy, tyle lat czekania taki worek kasy a widowisko mocno poniżej oczekiwań.

 

Manny w tym wieku jest już za wolny by zniwelować gigantyczną różnicę w zasięgu.

Jak walki Floyda mają być ciekawe to przeciwnik musi być albo wyraźnie silniejszy albo wyraźnie szybszy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak wstać o 5,a potem bezsensu czekać godzinę na rozpoczęcie i w końcu obejrzeć szmirę roku. Boks się skończył dawno temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nuda straszna, jak przy Kliczce. To juz te meksykany wcześniej się lepiej boksowali.

No ale w sumie to nie wiem czego się spodziewalem, Manny to juz nie Manny, a Floyd mega defensywny jak zwykle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Floyd oszukuje kolejnego przeciwnika w ten sam sposób - masakra :)

Za co tyle kasy się pytam ? :) Kiedyś to był boks, teraz rzadko zdarza się bitka na jaką czekają kibice - coś typu Lewis Klitschko, wszystko zachowawczo, oby nie obić sobie buźki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dajcie spokój, lipa straszna... Gdyby finanse miały przełożyć się na widowiskowość to Mayweather w ostatniej rundzie musiałby wyjąć miecz świetlny ze Star Warsów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ostatnich kilkunastu zarwanych nocek tylko Endrju Fonfara rozgrzał mnie do czerwoności.

Reszta nuda, nuda nuda, najczęściej zmarnowana godzina życia i zaburzony rytm snu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trzeba bylo ogladac walke Krzysztof Glowacki vs huck....Jak widac media jak i ludzie troche zlekcewazyli ta walke....Bardzo malo wiadomosci w mediach,a mamy nowego mistrza swiata.:)Piekna walka i znokautowany niemiec warto bylo do tej czwartej czekac...Kto nie widzial niech zaluje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Charakter i serce silniejsze od mięśni i każdego można pokonać. Fonfarze, trochę zabrakło, Głowacki natomiast idealnie wykorzystał chwile słabości MŚ. Taki boks, to ja lubię :D

mqdefault.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=w95PzhBhwGM

Edytowane przez Laptok
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Charakter i serce silniejsze od mięśni i każdego można pokonać. Fonfarze, trochę zabrakło, Głowacki natomiast idealnie wykorzystał chwile słabości MŚ. Taki boks, to ja lubię :D

mqdefault.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=w95PzhBhwGM

Ale Stevenson jest klasę lepszy od Hucka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, dlatego tym bardziej należą się brawa dla Fonfary.

Ps. Tymczasem Polsat Sport wykupił prawa do być może walki roku.

Gołowkin - Lemieux (17.10.2015) :D

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×