Skocz do zawartości
Natsu

Boks

Walka tysiąclecia  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra w walce tysiąclecia?

    • Mayweather
      10
    • Pacquiao
      11


Rekomendowane odpowiedzi

Ty lamusie konfituro!

Ja bym się przestraszył :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szpila odpowiedział zimnochowi "zimna ty lamusie konfituro zobaczymy na ringu !!!PRZYSIEGAM ODPOWIESZ ZA TO WSZYSTKO....."

Daras: masz link?

Ten ochraniacz Goloty bardzo podejrzany. Brakuje mu oddechu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL! Saleta wygrał przez nokaut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahahahah Saletra wygrał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I slusznie! Ile mozna bylo wypluwac ten ochraniacz i grac na czas?! Zenada!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka była bardzo ciekawa jak dla mnie. Brawo Przemek! Nie opuszczaj ringu na stałe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saleta wygral podwojnie! To co powiedzial po walce jeszcze bardziej utwierdza ze boks to sport dzentelmenow! (wiem, wiem.. Zimnoch-Szpilka, ale to inna bajka!) :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Prawda.Z innej beczki - nie mam na celu obrażać Gołoty,ale moim zdaniem jego wypowiedzi nie da się słuchać.Saleta za to mądrze prawi i rozumiem wszystko co mówi.Nawet Borek raz nie do końca zrozumiał Gołotę

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam boks, ino MMA :D

Dobrze, że tak się skończyło jak mówiłem ;) Choć kibicowałem Salecie miałem spore wątpliwości co do jego szans. Fajnie to rozegrane i w sumie dość sportowo, czego raczej się nie spodziewałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super emocje ,brawo Saleta.

Andrzej zachował się jak frajer, było blisko a przegrałby przez dyskwalifikacje co było by ukoronowaniem jego popisów w ringu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Golota pewnymi momentami w ogole nie otwiera ust wypowiadajac sie! Nie wiem czy to jest spowodowane "nu jorkiem" czy ma tak obita morde! Ale jego wymowa pozostawia wiele do zyczenia!

"musze zobaczyc tejpa" Za duzo nu jork i wody w glowie! Byl zbyt pewny siebie!

Na ta chwile Golota to "wiecej sprzetu niz talentu"! Oczywiscie talent jest, ale byl zbyt pewny siebie i to go zgubilo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojtam ojtam już tego Gołoty tak nie gnojcie. on tak mówi już od jakiegoś czasu i tak, dlatego że ma oklepany łeb. wielu bokserów tak ma. i tak jak Saleta powiedział, Andrzej to jest legenda i jak na takiego dinozaura to ambitnie walczył i ewidentnie mu po prostu sił brakło.

a samą walką jestem miło zaskoczony, dwa stare miśki a naparzali się z uporem młokosów, przyjemnie się oglądało. żaden się nie cofał ani nie ustępował. dla Salety respekt za walkę i za to jak ładnie się zachował po walce, bardzo mądrze mówił i widać że ogarnięty jest i realista. i powinien zakończyć definitywnie karierę właśnie tą walką - oklepaniem legendy w równy i widowiskowy sposób. niech się zajmuje promowaniem boksu wśród młodych bo to właśnie tacy ludzie powinni robić.

ps: a "sztuczka" z ochraniaczem na zęby to była wykalkulowana wcześniej i w ogóle nie zdziwiłbym się jakby Saleta był o niej poinformowany przed walką, a i nie miał nic na przeciwko bo samemu mu się nie raz odpoczynek przydał jak Gołota to robił. lepiej jak pod jakimś durnym pretekstem odpocznie niż walka zakończy się w 2 rundzie z braku sił. takie jest moje zdanie. i ewidentnie obaj odpoczywali. a wiadomo że ten ostatni raz który by go dyskwalifikował by tego nie zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory ale o jakim nu yorku Ty piszesz bo nie wiem ? Jakbyś przyjał tyle ciosów co on to też miałbyś problemy z wymową a to że mieszka w USA nie ma tu nic do rzeczy. A co do walki to chyba zakończyłą się sprawiedliwie choć byłem za Gołotą. Saleta pokazał klasę w wypowiedzi po walce. Szkoda jedynie bo mogłoby się to skończyć po 10 rundach. Najbardziej jednak mnie śmieszą wypowiedzi komentatorów którzy już chcieliby widzieć Saletę w walce z Adamkiem. Śmiech na sali. Walka było genialna ale jedynie pod względem emocji bo pod względem technicznego boksu to walka była dobra ale jedynie w grupie wiekowej +45.Szacunek dla obu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Gołoty przydałby się Najman ;)

Ten nigdy nie odmawia, nikomu i nie ma ryzyka że bohater przegra

Głupio kończyć karierę porażką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na jego miejscu bym wolał skończyć porażką z Saletą niż walką z Najmanem. Oby Mariola mu wybiła już z głowy boksowanie, conajwyżej jakiegoś Fight Nighta kupić na ps3 i tam tłuc Adamka :biggrin:

Czy tylko mnie bardzo denerwował Kostyra na Polsacie? On chyba nagrał się na dyktafon i puszczał w każdej rundzie praktycznie identyczną wiązankę. Też pora odejść.

Edytowane przez pio_89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szpilka mial kiedyś taka rudą dziewczynę. Ta na cb to jest ta sama tylko ma zafarbowane włosy?

Co do pojedynku: bardzo ciekawy, byłem za andrzejem ale wyszło jak wyszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to tylko ja zauważyłem, ale dwie pierwsze rundy Gołota zaczął dobrze, a w trzeciej bodajże podniósł ręce i zmienił gardę na cross-armed, gdzie wyłapał kilka cisów, które były początkiem końca. Poniosło go, poczuł się zbyt pewny siebie i to go chyba zgubiło, bo zachowywał się jakby wygrał wlkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja kibicowałem Andrzejowi. Walke rozpoczoł dobrze dopiero (tak jak kolega wyżej napisał) w 3 rundzie zaczeło sie sypać. Wydaje mi sie ze gołota powinien już zakonczyć swoja karierę i udać sie na zasłużony odpoczynek :beach:

Edytowane przez Antekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie do momentu nokautu na punkty wygrywał Gołota albo conajwyżej oscylowało to gdzieś w okolicach remisu. Gdyby Gołota trzymał gardę to by nie przegrał tej walki, Saleta miał to szczęscie że udało mu się kilka razy trafić Gołotę i to zaważyło na wyniku. Obaj w tej 5 rundzie to już jednak ledwo na nogach stali, gdyby nie przedwczesny koniec to chyba jeden albo drugi by tam padł ze zmęczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie do momentu nokautu na punkty wygrywał Gołota albo conajwyżej oscylowało to gdzieś w okolicach remisu. ..

chyba rozne walki ogladalismy. do tego golata mial odjete punkty za wypluwanie ochroniacza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Golota pewnymi momentami w ogole nie otwiera ust wypowiadajac sie! Nie wiem czy to jest spowodowane "nu jorkiem" czy ma tak obita morde! Ale jego wymowa pozostawia wiele do zyczenia!

Poczytaj sobie o tzw. chorobie bokserskiej. Po prostu tyle ciosów zebranych na łeb przez całe życie, że tak się to kończy. Uroki sportu zawodowego

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×