Skocz do zawartości
Natsu

Boks

Walka tysiąclecia  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra w walce tysiąclecia?

    • Mayweather
      10
    • Pacquiao
      11


Rekomendowane odpowiedzi

Gołota miał to wygrać, tak czy inaczej. Na szczęście Przemek załatwił to przed czasem-wygrał potrójnie! Brawo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

130.000 PPV ???

IMO znowu sobie podkolorowują dane, nie znam nikogo kto by to kupił

a wy znacie? a może sami wykupiliście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To by byl "wałek of the night" :biggrin:

Ale jaki wałek ? Bo nie rozumiem.

Gdzie ty tam wałek widziałeś ?

Poczytaj sobie o tzw. chorobie bokserskiej. Po prostu tyle ciosów zebranych na łeb przez całe życie, że tak się to kończy. Uroki sportu zawodowego

Nic dodać nic ująć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Choroba bokserska" to jedno, ale pierwszy trener Andrzeja mówi, że jąkał się od dzieciaka w towarzystwie nieznajomych albo słysząc trudne pytanie. Ja osobiście W OGÓLE go nie rozumiem... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no tak to się nie jąkał. Choć troszkę na pewno.

Można zerknąć na YT.

Poza tym takie ciężkie walki jakie toczył Gołota by przebić się do czołówki musiały zrobić swoje. Pamiętajmy, że w latach kiedy walczył waga ciężka była obfita w dobrych bokserów a nie w takie panienki jak dziś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle petard co on wyłapał w walkach z Bowe i Sandersem to taki Adamek nie przyjął przez całą karierę, taka prawda. Na youtubie jest stary wywiad z Gołotą przeprowadzony przez Babiarza jeszcze dla Wizji Sport i tam Gołota wypowiada się w "miarę normalnie". Wiadomo geniuszem błyskotliwości to on nigdy nie był ale w porównaniu do jego dzisiejszych wypowiedzi to i tak niebo a ziemia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle petard co on wyłapał w walkach z Bowe i Sandersem to taki Adamek nie przyjął przez całą karierę, taka prawda. Na youtubie jest stary wywiad z Gołotą przeprowadzony przez Babiarza jeszcze dla Wizji Sport i tam Gołota wypowiada się w "miarę normalnie". Wiadomo geniuszem błyskotliwości to on nigdy nie był ale w porównaniu do jego dzisiejszych wypowiedzi to i tak niebo a ziemia.

O jakim ty sandersie piszesz? :D chyba nie masz na mysli coreya sandersa... przeciez tam golota wygral jednoglosnie na punkty ;) chyba pomyliles corrie sandersa bylego MŚ ktory nokautowal władimira kliczke z coreyem sandersem to sa akurat 2 rozne osoby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

O jakim ty sandersie piszesz? :biggrin: chyba nie masz na mysli coreya sandersa... przeciez tam golota wygral jednoglosnie na punkty ;) chyba pomyliles corrie sandersa bylego MŚ ktory nokautowal władimira kliczke z coreyem sandersem to sa akurat 2 rozne osoby

Owszem, Gołota wygrał tamtą walkę, która notabene jest uznawana za jedną z najkrwawszych walk w historii boksu. Często jest przypominana na Polsacie Sport :)

Edytowane przez pio_89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

O jakim ty sandersie piszesz? :biggrin: chyba nie masz na mysli coreya sandersa... przeciez tam golota wygral jednoglosnie na punkty ;)

Czy to ważne jaki Sanders? Liczy się co wyłapał. Widziałeś tę walkę? Bo wydaje mi się że nie.

Edytowane przez verelad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy to ważne jaki Sanders? .....

LOL :biggrin:

Kończąc żarty ....

Wywiad z Andrzejem z wczoraj.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adamek prowadzi negocjacje z Tony`m Grano odnośnie majowej walki.

Po rezygnacji z walki z Kubratem miałem nadzieje, że szykuje się coś wielkiego.

Ale w takiej sytuacji "A"damek to dla mnie już tylko "a"damek.

Coś tam opowiadają o wspinaczce po drabince WBC ale to już słyszeliśmy.

Nie robi to na mnie wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adamek to nie adamek tylko adamiak,on sam wie ze juz nie ma na nic sily i stracil z 2 lata przez tego trenera,mial dobre wyniki z gmitrukiem to mu sie zachcialo amerykanina to ma teraz,wyniki ze ledwo kelnerow obija.Wczoraj ogladalem walke roku Bradley vs Powodnikow.Niesamowita walka od pierwszej do ostatniej rundy,zastanaiwalem sie czy czekac na ta walke ale sie oplacalo,polecam kazdemu kto nie ogladal bo bylo to cos niesamowitego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szpilka_vs_bidenko_wazenie_768x0_rozmiar-niestandardowy.jpg

Dzisiaj na polsacie. 23.00.

Czyżby Szpilka nikogo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na polsacie. 23.00.

Czyżby Szpilka nikogo?

Dla zainteresowanych podam, że Ipla ma obecnie promocję na IplaMix - cena 1.00 zł przelew. Jeśli płacić sms'em 2.40 zł - dla kogoś takiego jak ja jak znalazł. Mam tylko telewizję Orange i C+, więc Polsatu sport ni ma, a w tej promocji dostajemy za tą cenę 30 dni dostępu do parunastu programów i jakichś filmów na życzenie.

Mam nadzieję, że nikt nie ma mi za złe reklamowanie tej usługi, ale promocja dla osób nie mogących obejrzeć całej gali jak znalazł. Zwłaszcza, że to jest prawie jak za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto dzisiaj mysli o szpilce? :laugh: 22:00 orange sport fury - cunningham a 4:00 trout - canelo

miazga :happy:

Edytowane przez Skyrimers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gala już się rozpoczęła a sama walka będzie jakoś o 23:00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest jakas rozpiska kto bedzie walczyl przed nimi? Cos ciekawego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kołodziej jak bierze zamach do prawego sierpu to jakby chciał wykręcić rekord w "boksera" nad morzem! Wchodzi w to całym sobą! Według mnie to jest bardzo duży błąd, kiedyś się na tym przejedzie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bidenko przyjechal bez butow, pol roku nie trenowal w ogole i zaczal dopiero miesiac temu! Skad oni biora tych przeciwnikow?! Takim sposobem to mozna miec i rekord 500 walk wygranych! Zenada! Czekamy w takim razie na Szpilka-Zimnoch! Tam kasa zejdzie na drugi jak nie trzeci plan!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×